Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar!

BJK, TR'nin en büyük kulübüymüş :D

Kimse şunu anlamıyor. Sanırım Tudor'da anlamıyor. Biz Tudor'u yenilgileri yüzünden yollayalım istemedik. Galip geldiğimiz maçlarda bile çıkardığı yanlış kadrolar, yanlış sistemler, sürekli sistem değişikliği, oyunu okuyamaması, sürekli geç oyuncu değişiklikleri ve rakiplerden korkması için olmayacak bu iş dedik. Tudor mağlubiyetler yüzünden gittiğini sanıyor ama iş öyle değil.

Şutlanması isabet olmuş her açıdan. Bjk maçında neden takım okadar ezildiğini bu açıklamaları sonrası net anlaşılmış oldu.

Ulen biz bizden kadro kalitesi olarak kat ve kat üstün real madrid gibi takımlara kafa tutmuş takımız. Bjk ilen başlatmasınlar şimdi.

Eğer bu açıklamalar doğruysa biz çok geç kalmışız bu herifi kovmakla
Anlamadığım bir husus da bu herifin bizde çalışırken de mentalitesinin bu yönde olduğunu kulübün içinde bir Allah'ın ​kulu farketmedi mı ya da farkettiyse bile bu mentalitedeki adamı bu zamana kadar nasıl bizim başımızda durmasına izin verdiler asıl irdelenmesi gereken konu budur

Discovery cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Turkiyede herhangi bir takim GS dan iyi olamaz.

GS in baskani yetersiz olabilir, teknik direktoru yetersiz olabilir.

2. Sorun senle birlikte ortadan kalkti.

20 ocakta yeni baskan geldiginde 1. Sorun da ortadan kalkacak ve GS sampiyon olacak !! ;)

Tinercilere dair yapmış olduğu açıklama beni hiç şaşırtmadı. Karabük'ün başındayken tinercilere sempati duyduğunu üstü kapalı söylemişti. Bizdeyken de bu hissiyatı değişmemiş demek ki.

Tudor fanı değilim kendisini de pek sevmem ama adama karşı büyük bi haksızlık yapıldığını düşünüyorum. 8 puanlık farkı erittin deniliyor o 8 puanlık farkı yapan da bu adam değil miydi. Sonuçta kadro neredeyse baştan kuruldu 10 tane adam koyduk ilk 11e kolay bişey değil bu kesinlikle buna rağmen lige inanılmaz başladı takım. Ne olduysa ts yenilgisi sonrası oldu açıklamalarına katılıyorum o maçta çok zorlandı takım şut atamadık doğru düzgün atmosfer zordu baya. bjk hakkındaki açıklamalarına neden takıldınız onu anlamadım üst üste 2 sezon şampiyon olmuş, oturmuş bi kadroya sahip takımın kadrosunu tamamen yenileyen takıma göre şampiyonluk şansı bence de yüksektir. Derbi mağlubiyetleri konusunda evet kötü iş çıkardı ama sırf büyük maç kazanamıyor diye de bi adamı göndermek bana biraz saçma geliyor. Pocchettino da büyük maç kazanamıyor ama adamı gönderen yok mesela gayet başarılı adam. Dediğim gibi Tudor fanı değilim kendisinden de pek hazzetmem ama adama büyük haksızlık yapıldı sırf FT boşta diye dünyada başka böyle bişey yoktur heralde.

Besiktas'i gozunde Barcelona yapmis, sen boyle bir dusunceyle lige baslarsan kaybedersin zaten.

Iyi ki sutlanmis. Yaptigin temizlik icin tesekkurler. Benevento veya Crotone'de basarilar.

Tudor fanı değilim kendisini de pek sevmem ama adama karşı büyük bi haksızlık yapıldığını düşünüyorum. 8 puanlık farkı erittin deniliyor o 8 puanlık farkı yapan da bu adam değil miydi. Sonuçta kadro neredeyse baştan kuruldu 10 tane adam koyduk ilk 11e kolay bişey değil bu kesinlikle buna rağmen lige inanılmaz başladı takım. Ne olduysa ts yenilgisi sonrası oldu açıklamalarına katılıyorum o maçta çok zorlandı takım şut atamadık doğru düzgün atmosfer zordu baya. bjk hakkındaki açıklamalarına neden takıldınız onu anlamadım üst üste 2 sezon şampiyon olmuş, oturmuş bi kadroya sahip takımın kadrosunu tamamen yenileyen takıma göre şampiyonluk şansı bence de yüksektir. Derbi mağlubiyetleri konusunda evet kötü iş çıkardı ama sırf büyük maç kazanamıyor diye de bi adamı göndermek bana biraz saçma geliyor. Pocchettino da büyük maç kazanamıyor ama adamı gönderen yok mesela gayet başarılı adam. Dediğim gibi Tudor fanı değilim kendisinden de pek hazzetmem ama adama büyük haksızlık yapıldı sırf FT boşta diye dünyada başka böyle bişey yoktur heralde.

Burası Galatasaray. Korkaklığa yer yok. Fatih Terim geldiği gibi Galatasaray geriye çekilmez hücum yapar derken bu Beşiktaş bizden iyiydi bizi yenmeleri doğal diyorsa ve sen bu adama ılımlı davranıyorsan sen de benim gözümde kuş oğlu kuşsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben mac performansi olarak gonderilmesinin cok mantiksiz olmadigini dusunuyorum , cunku malatya macina dek kaybettigi tum maclara EK olarak gecen sene de cok kotu bir grafik cizdi

fb ye iceride yenildi , bjk ye iceride yenildi , basaksehirden 4 yedi , ustune ligde 3 unculugu kovalayacakken gitti kasimpasaya iceride yenildi , bunlarin sonucunda kendi kabahatiyle 4 unculuge dusen takim avrupa liginde on elemeye dezavantajli basladi , onda da gitti ilk turda galibiyet alamadan elendi

zaten tum bunlarin ardindan 8 de 7 yaparak ancak onceki eksideki durumunu duzeltmis oldu , artiya gecmedi , ustune fb beraberligi tolere edildi , ama ust uste hem trabzona hem basaksehire hem bjk ye yenilirsen , bir beraberlik bile cikaramazsan ,sana son bir sans belki verilir , o da verildi

e bir de malatyaya yenildin .. buna ragmen puan tablosunda cok begendigi bjk nin gerisinde olsa ama diger takimlara fark atsa yine yerini koruyabilirdi , ama fb bile geldi gecti seni ,artik o zaman daha fazla tutunamazsin

fakat bjk veya x takim hakkinda soylediklerinin tepki gormesi bana da anlamsiz geldi , ki demin de acikladim

en buyuk , en iyi tartismasi cok sacma , tudor da soylese sacma , bizler de soylesek sacma , 3 buyuk takimin basindaki TD lerin hepsi en buyuk biziz dese hepsi en buyuk mu oluyor ?

mantigi yok bu soylemin .. orada gercekci davranmak istemis ,fakat sunu atlamis , bjk bize karsi ikinci yarida cok ustun oynamis olabilir ama genel olarak bunu ligde basarabilse 21 puan kaybetmezdi 17 macta ... o noktada sacmalamis .. eger bjk 46 puan almis olsa da geride kalsa bunlari anlardim , ama mevcut puantajda luzumsuz ovmus

iste bu yüzden tudor'dan asla büyük bir hoca olmaz. trabzon'da senin yüzünden kayib ettik, atmosferle ilgili hic birsey yoktu. hatasindan anlamayan TD, kötü bir TD'dir

Bjk ye niçin ezildiğimiz ve fark yediğimiz belli oldu.
Kendinde hiç hata görmüyor egomanyak.
Yenilmek sorun değil ama takım 3 deplasmanda da ezildi büzüldü bunu söyleyemiyor, basit bir yenilgi diyor. Başakşehirden 5 yedikten sonra taraftarı gmrünce şaşırmış, burayı karabük sanıyor heralde. Tahminen buadamla CL de maça çıksak 7-0 yenilsek ne olacak yav yenildik işte diyecek utanıp sıkılmadan.
Röportaj bizi tekrar haklı çıkardı, bu adamdan hoca olmaz, geçte olsa doğru bir karardı. Burayı karabükspor zanneden ahmak bir adam bu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burası Galatasaray. Korkaklığa yer yok. Fatih Terim geldiği gibi Galatasaray geriye çekilmez hücum yapar derken bu Beşiktaş bizden iyiydi bizi yenmeleri doğal diyorsa ve sen bu adama ılımlı davranıyorsan sen de benim gözümde kuş oğlu kuşsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben Galatasaray geriye çekilerek oynar mı dedim kardeş kafan mı güzel? Ligin en çok gol atan takımıydık sanırım Tudor varken 2. de olabiliriz net hatırlamıyorum ne defansı ne diyosun. Bjk maçında adamın hurraaa diyerek atak yaptırmasını mı bekliyosun adamın taktiği gayet iyi giderken Muslera topu elinden kaçırdı sonra senin dediğin gibi savunma yapmaz moduna girince gördük ne olduğunu. Muslera o topu kaçırmasa adım gibi eminim kafa kafaya gidecekti o maç şimdi bu Tudor'un suçu mu?

Tatava yapma Şafak.Göztepe maçında deplasman tribününde miydin?
Locada bulundugum yerden 1 kare
6ed63a1d95950dd1491c53b14e1e95cd.jpg

Paçalarından tecrübesizlik akan birinin bu tarz bir açıklama yapmasına şaşırmadım. Bu ülkede insanların duymak istediklerini söylemenin daha makbul olduğunu bile öğrenememiş.

Üst Alt