Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar!

Ben Galatasaray geriye çekilerek oynar mı dedim kardeş kafan mı güzel? Ligin en çok gol atan takımıydık sanırım Tudor varken 2. de olabiliriz net hatırlamıyorum ne defansı ne diyosun. Bjk maçında adamın hurraaa diyerek atak yaptırmasını mı bekliyosun adamın taktiği gayet iyi giderken Muslera topu elinden kaçırdı sonra senin dediğin gibi savunma yapmaz moduna girince gördük ne olduğunu. Muslera o topu kaçırmasa adım gibi eminim kafa kafaya gidecekti o maç şimdi bu Tudor'un suçu mu?
Bjk ilk dakikada golü atıyordu.
Muslera hatası ile o golü yemesi suçu tabiki değil ama 1-0 olmuştu sadece ve takım hiç bir reaksiyon göstermedi. Tam tersine skor olarak değil belki ama futbol olarak tarihi bir hezimete uğradık.
Bunun sorumlusu da hocadır.

Şu an okudum ve dellendim

Seni allah kahretsin
Beşiktaş en iyisiymiş
Ulan sen Galatasaray'ın başındasın kendi camianın kulübünün değerini kavrayamamışsın sen kalitesiz insan.

Şimdi iyi izle büyük teknik adam nasıl olur öğren
Stajer seni
Senin yüzünden 3 yedik
Senin yüzünden 5 yedik
Rezil kepaze ettin bizi küçük herif

TapaTalK

9b1efe5c82f93754f7fe2660f4c4efbe.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ben Galatasaray geriye çekilerek oynar mı dedim kardeş kafan mı güzel? Ligin en çok gol atan takımıydık sanırım Tudor varken 2. de olabiliriz net hatırlamıyorum ne defansı ne diyosun. Bjk maçında adamın hurraaa diyerek atak yaptırmasını mı bekliyosun adamın taktiği gayet iyi giderken Muslera topu elinden kaçırdı sonra senin dediğin gibi savunma yapmaz moduna girince gördük ne olduğunu. Muslera o topu kaçırmasa adım gibi eminim kafa kafaya gidecekti o maç şimdi bu Tudor'un suçu mu?

Ama hep bu bahaneler one suruluyor , gecen sene carole senerden calim yedi sonuc 0-1 , yok bjk macinda taliscanin frikik i brumaya carpti sonuc 0-1 ...

adamin derbilerde 1 tane golu yok .

gecen sene basaksehir 4-0 , fb 1-0 , bjk 1-0 maglubiyetler , bu sene fb 0-0 , bjk 3-0 , basaksehir 5-1

antalya trabzon malatya , ostersund , kasimpasa ,bunlara girmiyorum bile ..

yani felaket bir tablo gercekten .

Beşiktaş'ın kadro neye göre en iyi.

Fabri : Deportivo'da yedek ve sakat iken adamlar aldı. Verim aldılar
Marcelo : Almanya'da millet dalga geçiyordu adamla burada kendini buldu.
Babel : Kasımpaşa'da fark yaratamayan adam 30 yaşına yıldız oldu.
Atiba : PSV'de sıradan oynayan orta saha meziyeti yok diye beke çekilen adam burada istikrar abidesi oldu.
Tosic: G.Birliği'nde ortalama oynayan biriydi burada en çok katkı veren stoperlerden biri.
Tolgay: Almanya'da rotasyonda bile zor yer buluyordu. Beşiktaş'ta katkı veriyor.
Quaresma : Sneijder'den daha az mı sorunlu ve kaprissizdi. Şenol geldi adam kariyerinin oyununu oynadı 2 sene.

Beşiktaş'ın bizden üstün yanı TEKNİK KADROSU idi. TAŞIN SUYUNU ÇIKARAN ŞENOL GÜNEŞ, FATİH TERİM VE AYKUT KOCAMAN gibi hocalar ondan başarılı oluyor bir şekilde bu ligde.

Sen yedek oyuncuları bitirirsen motivasyon olarak 11 kişi ile nasıl şampiyon olacaksın.

Elinde Yasin, Selçuk, Sneijder, Podolski gibi daha önce şampiyonluk yaşamış adamlar vardı. Tecrübesi yeter bunları motive etsen. Kötü oynarken çakarlar bir tane maçı kazanırsın. Futbol sadece en iyi kadrolar ile de kazanılmıyor.

Beşiktaş 2014'de daha iyi top oynuyordu ama 3. oluyordu hep adamlar Quaresma-Gomez gibi tecrübeli isimler ile kırdı bunu.

adamın anlattığı şeylerin hangisi yalan şimdi.. İnsana taktım mı tam takıyorsunuz. Bana göre 10 numara konuşmuş. Hatası olduğunu da kabul etmiş zaten.

Beşiktaş evet şu an ligin en iyi kadrosuna sahip. Görevde olmadığı için rahatça açıklamış. Adamların her mevkide en az 2 tane iyi alternatifi var. Bizde var mı böyle bir şey? Yok.

Duygusal değil akılla,mantıkla okuyun hak vereceksiniz söylediklerine.

adamın anlattığı şeylerin hangisi yalan şimdi.. İnsana taktım mı tam takıyorsunuz. Bana göre 10 numara konuşmuş. Hatası olduğunu da kabul etmiş zaten.

Beşiktaş evet şu an ligin en iyi kadrosuna sahip. Görevde olmadığı için rahatça açıklamış. Adamların her mevkide en az 2 tane iyi alternatifi var. Bizde var mı böyle bir şey? Yok.

Duygusal değil akılla,mantıkla okuyun hak vereceksiniz söylediklerine.

Bjk'nin kadroyu bize koy,başına da Tudor'u koy bayağı bir söveriz bu çöplere mecbur muyuz diye.Tamamen hoca farkı Bjk'nin performansı.Bu konuda katılmıyorum sana.

Çok kızılan yerde çeviri hatası olma ihtimali yüksek. Ya da tırtıklanmış.

Genel olarak söyledikleri de doğru. Sadece duymak istemediğmizi söylediği için kızıyoruz. Niye lan niye bizim istediğimizi söylemedin tripleri. 1 dakikalığına mutlu olsaydık okuyunca da isterse yıllarca kötü oyun, senelik 3 hoca fantezilerimize devam etseydik yakarması.

Evet Tudor’un suçu. Kazandığımız maçlarda da Tudor bir şey yapmadı teknik direktörlük adına. Zaten bu takım öyle oynardı o maçlarda. Fenerbahçe maçında adam akıllı pozisyon bulamadık. Gitti o maçta 3’lü sisteme döndü. Şu at ağızlı Tudor’u savunanlar car ciddi ciddi ya. Onun pek suçu yok diyenler var ya. Böyle kuş ruhluları GSC ailesine havale ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim'in geliş şekli midemi bulandırıyor.. Bu adamı harcattı, dolaylı yoldan Galatasaray'ı da harcattı. Bosna PR'ından, Galatasaray söz konusuysa göreve her zaman hazırım demeçleri vermeler, kendi adamlarına Fatih Terim gelmeli diye haber çıkarttırmalar, Tvde konuşturmalar vs. Dursun da az çakal değil. Win-win olayı diye hemen sattı Tudor'u. Ama inşallah evlatlarını* korumadan temizliğe devam eder(hiç sanmıyorum) ve devre arasında Tudor'un listesindeki 3 oyuncuyu aldırır. Saçma sapan isimlere para harcamayız inşallah. Eleştirmeyeceğim diye söz verdim TD olduğu müddetçe eleştirmeyeceğim dedim, ama burada yazılanları görünce dayanamadım..

Son düzenleme:
Beşiktaş'ın kadro neye göre en iyi.

Fabri : Deportivo'da yedek ve sakat iken adamlar aldı. Verim aldılar
Marcelo : Almanya'da millet dalga geçiyordu adamla burada kendini buldu.
Babel : Kasımpaşa'da fark yaratamayan adam 30 yaşına yıldız oldu.
Atiba : PSV'de sıradan oynayan orta saha meziyeti yok diye beke çekilen adam burada istikrar abidesi oldu.
Tosic: G.Birliği'nde ortalama oynayan biriydi burada en çok katkı veren stoperlerden biri.
Tolgay: Almanya'da rotasyonda bile zor yer buluyordu. Beşiktaş'ta katkı veriyor.
Quaresma : Sneijder'den daha az mı sorunlu ve kaprissizdi. Şenol geldi adam kariyerinin oyununu oynadı 2 sene.

Beşiktaş'ın bizden üstün yanı TEKNİK KADROSU idi. TAŞIN SUYUNU ÇIKARAN ŞENOL GÜNEŞ, FATİH TERİM VE AYKUT KOCAMAN gibi hocalar ondan başarılı oluyor bir şekilde bu ligde.

Sen yedek oyuncuları bitirirsen motivasyon olarak 11 kişi ile nasıl şampiyon olacaksın.

Elinde Yasin, Selçuk, Sneijder, Podolski gibi daha önce şampiyonluk yaşamış adamlar vardı. Tecrübesi yeter bunları motive etsen. Kötü oynarken çakarlar bir tane maçı kazanırsın. Futbol sadece en iyi kadrolar ile de kazanılmıyor.

Beşiktaş 2014'de daha iyi top oynuyordu ama 3. oluyordu hep adamlar Quaresma-Gomez gibi tecrübeli isimler ile kırdı bunu.

Yataykutuda katarak yazdığına ihanet etmişsin renktaş

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih Terim'in geliş şekli midemi bulandırıyor.. Bu adamı harcattı, dolaylı yoldan Galatasaray'ı da harcattı. Bosna PR'ından, Galatasaray söz konusuysa göreve her zaman hazırım demeçleri vermeler, kendi adamlarına Fatih Terim gelmeli diye haber çıkarttırmalar, Tvde konuşturmalar vs. Dursun da az çakal değil. Win-win olayı diye hemen sattı Tudor'u. Ama inşallah evlatlarını* korumadan temizliğe devam eder(hiç sanmıyorum) ve devre arasında Tudor'un listesindeki 3 oyuncuyu aldırır. Saçma sapan isimlere para harcamayız inşallah. Eleştirmeyeceğim diye söz verdim TD olduğu müddetçe dedim, ama burada yazılanları görünce dayanamadım..

Buna da kısmen katılmam,Fatih Terim'in Tudor'u harcatmaya ihtiyacı mı var.Senelerdir bu konuda adamın ağırlığı belli.Taraftar eğer kendisi boşsa kendisinin ismini hep 1. sıraya yazar zaten.

Üst Alt