İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Cevap: İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

firatgunayer fırat günayer

Yalnız kamp kadrosunun altında yer alan Fatih Terim'in ünvanı da dikkat çekici..Futbol Teknik, İdari ve Sportif Direktör..

Harbi bu ne lan :lol:

Şu takımda Ayhan yerine Culio kalsın bari.Artık ona bile razıyım.

dünyanın en kötü sağbeki serkanın gidişi açıkcası beni m.sarp ın gidişinden daha çok sevindirdi..

Banada sanki Okan'ı göremeyince kadroda,Volkan Şen bitti gibi geldi.Başka yerli oyuncu temasımız yok çünkü.Sercan'a da talibiz diyenler olmuş ama o hayal ötesidir,çünkü kadromuzda yeterince son hamleye gelip iş bitiremeyen iler uç elemanımız var :D

Bence bir sag bek alinacak.

Umarim sol bek de oynayabilecek biri olur

Cidden cok iyi olur, olmasida gerek.

Pino 8-10 tane olacak yabanci arasina azicik maliyeti olmasina ragmen giremiyorsa kucuk Barca ya da Real Madird olucaz heralde . Pino'nun 25 kisilik kadroya girmesine engel olacak bir kadro kurmak icin 8-10 transfer yapmamiz lazim . Fatih Terim geldiginde yikilmistim bir kez daha yikildim . Her seye ragmen bu kadarini beklemiyordum . Bu arada M.Sarp'tan kurtulucak olmak guzel .

Hakan Balta hala takımda ama, yinede doğru tercihler yapılmış. Culio, Stancu gibi oyuncuların rotasyon için ideal olduğunu düşünüyorum.

Aydın Yılmaz'ı niye götürüyolar ya off! Ondan hiçbirşey olmaz yeteneksizin teki! Ve Okan Derici'nin olmaması da şaşırtıcı! Ne yapmaya çalışıyorlar?

Üst Alt