İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Cevap: İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Bu kadroda tek fazlalık Aydın ve tek eksik Okan! Merak etmeyin Kaleci Aykut veya Ufuk, Aydın ve Anıl kadrodan düşer.

Bence bir yabancı sağbek, ortasaha ve forvet gelecek, Muslera ile beraber, kanada da Volkan'ı alacaklar. Kanat rotasyonu da Sabri, Kazım, Arda ve Volkan olacak. Geçen isimlere göre başka açıklaması yok bu kadronun..

---------- Muslera -----

Eboue - Servet - Ujfalusi - Çağlar

------- Selçuk - Kallstrom ----

Sabri (Kazım) -------- Arda (Volkan)

------- Forlan -- Baros ------

Gelecek transferler iyi olursa, eksiklerimize rağmen iş yapacak bir kadro olabilir..

*İsimler temsili.

Aydının olduğu yerde pinoya şans verilmemesi çok garip zannedersem bir kanat oyuncusu alınacak yabancı.

Bu arada eklemeyi unutmuşum. Pino disiplinsizliğinin kurbanı oldu. Fatih Terim, kendi başına iş yapan adamı bu takımda tutmaz. Ben biraz olsun uslanmıştır ve yeteneklerini olumlu yönde yansıtabilir diye düşünsem de başaramamış sanırım.

UnalAysal_ Ünal Aysal

Mustafa Sarp şuanda evimin bahçesinde top sektiriyor, hareketler falan yapıyor.Galiba beni bu şekilde etkileyip kampa gidebileceğini sanıyor

Bu adamı kulübe yönetici yapalım :asd:

pino - stancu karşılaştırması yapanlara şaşırıyorum stancu genç ve bonsrvisi fazla adama olur diye beklettirler :)

pino vurdumduymaz oldugu gercek ise gayet dogal kadroda olmayisi.birde stancuya göre maaliyeti cok düsük

Üst Alt