ilhan palut - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Palut'un artık büyük takım zamanı geliyor yavaştan, illaki bu şansı simdiye kadar gösterdiği bir kaç senelik performansı ile alacaktır.
Kargaya fbye giderse cidden üzülürüm. Tutarsa üzer, tutmazsa da kendi adına üzülürüm. Bize gelmesi lazım sanırım:)

Kenarda duruşu yok ve pasif bir karakter.

Bu yönünü düzeltmezse üst seviyeye çıkamaz. Potansiyei Hatay döneminden belliydi zaten.

O yönden Ertuğrul’a benzetiyorum. Bence de üst takımlarda çuvallayacakmış gibi bir yapısı var. Potansiyelli bir adam olsa da oynattığı sağlamcı oyun anlayışının her maça kazanmak için çıkan bir takımda da tutmayacağını düşünüyorum.

Dar alan savunması geniş alan hücumu. Kanatlar çizgide iç oyuncuları ceza sahasında. Taktiği belli. Kadrosu kısıtlı ama oynattığı top büyük. Benim hocam.

Bu adam dururken Okan'a niye herkes atlıyor. Okan Buruk Başakşehir'i şampiyon yaptığında ligin hali ortadaydı. O sene Başakşehir'i de iteliyorlardı. İlhan Palut sıfırdan bir sistem için en doğru teknik direktör bana kalırsa.

Bu adam dururken Okan'a niye herkes atlıyor. Okan Buruk Başakşehir'i şampiyon yaptığında ligin hali ortadaydı. O sene Başakşehir'i de iteliyorlardı. İlhan Palut sıfırdan bir sistem için en doğru teknik direktör bana kalırsa.
Bu sene lig Premier Lig zaten. Okan her şeyi kanıtladı ne yapması lazım daha? Gören de Palut bir şey yaptı sanacak. Ts 1. olurken büyükler yok ondan oluyor Konya 2. iken efsane iş oluyor. Tamamen rastgele bir olay bu.

Böyle teknik adamlara baktıkça artık futbolun iyi futbolcular kadar iyi teknik adamların oyunu olduğuna inanıyorum. Maalesef biz her şeyi transfer ile çözmeye çalışırsak bir nane olmayacaktır bizden

Bu sene lig Premier Lig zaten. Okan her şeyi kanıtladı ne yapması lazım daha? Gören de Palut bir şey yaptı sanacak. Ts 1. olurken büyükler yok ondan oluyor Konya 2. iken efsane iş oluyor. Tamamen rastgele bir olay bu.
Başakşehir şampiyon olduğunda büyükler neredeydi acaba? Sen onu dersen bu argüman çıkar karşına. Başakşehir'in o sene nasıl şampiyon yapıldığı unutulmasın.

Okan iyi ya da kötü demem. Ama İlhan Palut Hatayspor'a bir sistem kurdu ve Hatay o sistemle şampiyon olarak süper lige çıktı. Onun ekmeğini yedi geçen sene Ömer Erdoğan. A sınıf teknik direktör demiyorum ama Okan geleceğine bu adam gelsin daha şerefli.

Başakşehir şampiyon olduğunda büyükler neredeydi acaba? Sen onu dersen bu argüman çıkar karşına. Başakşehir'in o sene nasıl şampiyon yapıldığı unutulmasın.

Okan iyi ya da kötü demem. Ama İlhan Palut Hatayspor'a bir sistem kurdu ve Hatay o sistemle şampiyon olarak süper lige çıktı. Onun ekmeğini yedi geçen sene Ömer Erdoğan. A sınıf teknik direktör demiyorum ama Okan geleceğine bu adam gelsin daha şerefli.
Süper lige çıkıp 10+ yeni adam almış takım nasıl öncekinin ekmeğini yiyor

Boupendzaydı mevzu ne İlhan ne Ömer.

Argüman ne demek onu bilmiyorsun herhalde. Bak argüman bu; Pandemi öncesi puan durumu
7BFC96C1-9965-422C-A062-A6EC1FF52545.jpeg
Daha aşağısnıı koymadım gerek yok diye. Büyükler de burada yukselistekiler de. Her boka kollandılar, itildiler kakıldılar diyeceksek işimiz var. Bariz bir kollama var miydi gecen yilki besiktas mvleri gibi? Ben hatırlamıyorum.
Ayrıca Ömer ekmeğini falan da yemedi kurduğu sistem iyi sürse niye kovulsun adam mesela?

Argüman ne demek onu bilmiyorsun herhalde. Bak argüman bu; Pandemi öncesi puan durumu
Ekli dosyayı görüntüle 151338
Daha aşağısnıı koymadım gerek yok diye. Büyükler de burada yukselistekiler de. Her boka kollandılar, itildiler kakıldılar diyeceksek işimiz var. Bariz bir kollama var miydi gecen yilki besiktas mvleri gibi? Ben hatırlamıyorum.
Ayrıca Ömer ekmeğini falan da yemedi kurduğu sistem iyi sürse niye kovulsun adam mesela?
İlhan Palut'un takımdan ayrılışı sportif sebepler değil. Anlaşmazlık.

Üst Alt