İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de

Cevap: İlkan Karaman, FB Ülker'de

Sözleşmede 1 top kek e serbest kalır maddesi bile olsa

Gider hocana dersinki hocam ben gidiyorum,hemde istediğim takıma gidiyorum ,bu takımdanda hep nefret ederdim ama haberin olsun planlamanı ona göre yap

Herkese yapsan hocana yapmazsın

Galatasaray a ne İlkanlar geldi geçti,adam olmadıktan sonra

O değil de Nontv'nin başlık :"Galatasaray'ın genç yıldızını F.bahçe kaptı"

Sanki süper yıldız, harika bir başarı gibi :D Başlığa bak. Ulan bu kadar belli etmeyin artık tiksindik lan.

Gram üzülmedim. Karaktersiz adammış. :ka21:

Yalnız İlkan'a bu kadar rahat davranış sergiletenler utansın.

Neyseki Dudley'i almıştık. 4 numarada zaten çok iyiydik, nereye giderse gitsin de fülker'e gitmeseydi lan. Sözleşmede de böyle bir boşluk olmamalıydı

cehenneme kadar yolun var ilkan git o pis şikecilere inşallah davayı kazanırızda senin basket hayatını karartırız bizim basket şubesini hangi yoneticiler yönetiyor bilmiyorum ama işin ehli insanlar olmadıgı cok açık.

yönetimin sucu yok böyle kişiliksiz biriyse takımda işi yok zaten isterse dünya yıldızı olsun

Hala yönetimin suçu yok diyoruz yahu.

Adam tam bir şerefsiz onu anladıkta,kardeşim nasıl bir yöneticiliktir bu.Yeter ulan.5 yıllık sözleşme yaptığın adam elini kolunu sallaya sallaya gidiyor.Bırakın çilek milek palavralarınıda şu klübün haklarını koruyun.Hem basketbol federasyonu hem futbol ferdarasyonu o koltuktan inmelidir eyy yönetim.Engin sanki adam öldürdü 11 maç ceza veriyor şerefsizler.Ama sende pısırık yönetim olunca böyle keserler cezayı.Ama kimin umrunda o koca kafayı tutacaklar orada.

karaktersize bak tam sezon açılacak gidiyor. hani başlarda felan bu şerefsizligi yapsa gene küfrederizde yerine adam buluruz. en azndan cevheri gndermezdik. ama bu kahpe napıyor. sezon başlayacak eziklere haber gnderiyor beni alın diye. inşallah ömrün boyunca kazık yersin. birde seni karşıyakada takip ettm zamanıma yazık olmuş.

Şu son İlkan olayı Fb'nin bize karşı düştüğü psikolojik durumu gösteriyor aslında.Bu nedenle buradan bir sinerji yakalayarak onların öfke oyununa gelmeden parke ve yeşil sahalarda profesyonel kadrolarımızın azmi ve kararlılığına güvenerek sadece takımına destek olmayı ve iplememeyi sürdürerek devam etmeliyiz.Bana göre onlar bizim sakalımızı traş ettiler Sokullu'nun dediği gibi ama biz onların kollarını keseceğiz.Sebebi ise geçen sene Oktay Mahmudi'nin gidişi sonrası kaybettiğimizi düşündüğüm o İpekçi sinerjisinin tekrar oluşmasına katalizörlük etmiş olmalarıdır.

Bundan sonra Galatasaray Taraftarının yapacağı tek bir şey var.10 Bin Kişi ile İpekçiyi doldurup rakiblerin kabusu olmak.

Adam büyük karaktersiz,pislik çıktı.Bak- yetiştir adamı yaptığına bak,hemde A takıma yükselmişken.1-2 seneye kalmaz ayrılır fbden o zaman görüşürüz.

İlkan karakterini yansıtmış, bırakın angry birdsler sevinsin biz ellerinden aldığımız kupalara sevinirken onlar yine böyle ucuz, etik olmayan işlere sevinerek teselli bulsunlar.

Üst Alt