İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de

Cevap: İlkan Karaman, FB Ülker'de

herkes ilkan gitsin ,işe yaramaz zaten demiş ama ilkan bu sene bizde çok iş yapacak bir oyuncu idi ..ha karakteri bozuk olduğunu öğrendik ama yönetimin bariz hatası olduğunu unutmamak lazım birde hem şikeciler eksik olan bölgeye yerli bir oyuncu buldular hemde elimizden alarak kendi çaplarında psikolojik üstünlük kurdular...bana göre bu hata cemal nalga olayı ile yarışır vaziyette...:mad:

Gittiğine üzülmedim, biz de anladı Macvan ve Ersin'in yanında çok az süre alacağını kaçtı gitti.

Milli takımda iyi oynuyordu ama içimden bi ses sakatlanacak diyor..Umarım faydalı olmaz f5'e. Bir de 5 yabancı ile kadro kuran arkaşlar TR'de en fazla 3 yabancı ile oynanmıyor mu ?

Aklı sıra engin ve nevriye transferine karşılık vermişler ne adamlar yahu adamın kişiliği oturmuş olsa böyle bişey yapmaz.Onuda geçtim daha geçen gün bir fener forumunda bu adam için beş para etmez diye sallıyorlardı şimdi bakıyorum sanarsın dünyanın en iyi oyuncusunu almışlar...

Evet bizim için -şimdilik- çok önemli değildi ama Fenerbahçe kendisi için harika transfer yaptı. 4 numaraya yerli bir oyuncu gerekiyordu, Bora ile falan uğraşıyorlardı hatta bir ara ama çok daha iyisini aldılar.

İşin komik tarafı adamı aldık 2 yıl kiraladık şimdi de gitti. :)

Nasıl Evren Büker'i kullanamadığımız sezon Göksenin'i kazandıysak, İlkan'ı kaybettiğimiz sezon da Sertac'ı kazanabiliriz(pozisyonları aynı olmasada). Fakat şu bir gerçek, biz İlkan'ın ayrılışından bir sey kaybetmesekte ama FB oynatabildiği taktirde en önemli eksiğini kapatmıs olacak. O acıdan kötü oldu. Umarım faydalanamazlar.

Göksenin'in potansiyelini herkes biliyor bu seviyelere geleceğini söylüyordu ama. Sertaç 2 sezon boyunca 40 dakika oynasa yine üst düzey maçlarda 10-15 dakika süre alacak seviyeye gelemez.

Zaten o bölge şişkindi Ersin fazladan 5 dakika alacak sadece, Ergin hocanın İlkan'a fazla süre vereceğine inanmıyordum.

bu şerefsiz insanlarla yola cıkıyoruz birde. bu işin peşini bırakmasın yönetim. ilkanı istemiyoruz artık o şerefsiz şikecilere gitmek icin fırsat kolladı madem gitsin. gitsin ama öyle bir süreç başlatmalıyız ki sürünsün şerefsiz alabiliceğimiz tazminat varsa alalım. coluk cocuk aklıyla hareket ediyor ilkan şerefsizi

İlkan ın yaptığı şerefsizlik bizimkilerin yaptığıda salaklık. Bizim için bu sene çok önemli değildi ama fener için çok önemliydi bu karaktersiz. Çok sağlam kadro kurdular.

Bu kadar sayfa yazildigina gore iyi oyuncudur herhal.

Adam olmayan oyuncudan gelecek hayirdansa kume dusmek yegdir .Hersey basari degil.Degerlerdir bizi buyuk yapan.

Fenerbahce tam karakterine uygun bir klup.Kazanda nasil kazanirsan kazan isterse bunun sonu sikeye varsin felsefesi bize uymaz.

Omur boyu parali ama ezik olur bu eleman .

2 senedir kiraya verdiğimiz bir adamı fener almış.Eee ne yapalım yani? Milletin deyişiyle ÇÖP.

Şerefsiz İlkan umarım itirazımız halkı çıkar basketbol oynayamaz ve ya ceza alır şerefsiz.

Üst Alt