Illuminati - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Cevap: İlluminati

Güçlü olanın sözü geçer, güçlü olan inandırır, güçlü olan yönetir.. Düzen asırlardır böyle. Siz insan gibi yaşamaya bakın. Sonunda gideceğimiz yer belli; bu dünya kimseye kalmaycak. Asıl transferden haber verin siz, gelmedi mi hala Dr.Ogba?

Bu Sikkofield denen eleman her kimse her şeyi İlluminati'ye bağlıyor. Edison'dan tut, Katty perry kadar. Korkarım Miles Davis hakkında da bir giydirme politikası izler şimdi bu adam. :)

Bu konuya değinilmesi önemli forumumuzda. Bu yüzden Mert'e teşekkür ederim kendi adıma..

Benim de konu hakkında geniş çaplı araştırmalarım oldu ve "The Arrivals" yani "Gelenler" belgeseli bu konuda size önerebileceğim önemli bir kaynaktır. Kendi bildiklerimi çok kısa bi şekilde özetlemem gerekirse:

İlluminati, yani yeni dünya düzeni bir gerçektir ve tek amacı dünyada insanları birleştiren hangi bağlar varsa onları ortadan kaldırıp, her bireyi tek bir amaç etrafında toplayabilmektir. Hatta ufo efsaneleri de bu nedenle dizdirilmiş, dünyayı bu tehlikeye karşı tek bi güç haline getirme amaçlanmıştır. Bu birleştirici unsurlar din de olabilir ırk da başka birşey de.. İlluminati düzeni kurucuları ve savunucuları; yahudi, hristiyan yahut müslümanlara değil, sadece taptığı şeytana hizmet etmektedir. Günümüzde en büyük gücü, Amerika'dan ve uluslararası medyadan almaktadır.

mert hiç iyi birşey yapmadın bu elemanın bloguna sardırarak bizi. Babası hakkında nisan ayında yazdığı patates ve farkındalık hakkındaki yazıları çok fena yaptı beni açık söylemek gerekirse ,üzüldüm adam içinden gelenleri hesapsız kitapsız yazmış. İlluminati olayı ve ufolar cindir muhabbettide gerçekten enteresan ne inandım ne inanmadım. Birde "Ekşici bir gün göle nutella çalıyormuş" çok fena bir yazı :)

Arkadaslar belki inanmayacaksiniz ama Illuminati'nin Turkiye'de ki kutsal sır yüce prensi Mustafa sarp'dir. Dokuzların seçilmiş üstadıdır.

Şimdi bu elemana nasıl güvensin,inansın okuyan insanlar?

99 doğruyu sıralayıp araya 100üncü olarak inandırmak istediği yalanı sıkıştırmadığını nerden bilicez?

Sadece buraya koyulan yazıları üstün körü okudum ve benim şahsen geldiğim nokta budur:ays:

normal_0363.jpg

Bu bogun yazarı bol sivilceli ergen arkadaşın, Nikola Tesla hakkındaki yazısını okudum %70 küfürden ibaret sağda solda öğrendiği üçbeş bilgiyi taşımış elinden geldiğince. Sizlere tavsiyem Tüm tarih araştırmalarını bir kenara bırakın Nikola Tesla yı tanıyın hakkında bilgi edinin ondan sonra tüm tarih kitaplarını okuyabilirsiniz. Herşey ona çıkar tüm yollar ve kitaplar.

Doğru bildiği şeyleride saçmalayıp mahfettiği için yazı anlaşılabilirliğini yitirmiş. Nikola Tesla araştırmalarına gömüldüğünüzde tüm insanlığın acizliğini hissedeceksiniz, sıradan olan herşeyin nekadar boş olduğunu "yemek yemek- çalışmak- eğlenmek - ve uyumak" döngüsünden çıktığında 70e merdiven dayayıp huzurlu ölümü beklediğiniz bir gelecek için hayıflanır bulacaksınız. Eğer Nikola Tesla dünayı yönetenlere karşı galip gelebilseydi, şimdi insanlık olarak çok farklı durumdaydık.

İcatları haricinde kendisinin "gün yüzüne çıkmayan ve bu örgütler tarafından çalınıp gizlenmiş" geliştirmek üzere olduğu eylemler emin olun sadece bilim kurgu filmlerinde görebileceğiniz deneyler ve teorilerdir. Ve tüm bunları dünyadan saklamak bir insanlık suçudur. Elektromanyetik alan teknolojisini okadar geliştirmiştirki bu sayede yapamıyacağı şey pek azdır. Öyleki molekül taşıma deneylerinin verimli sonuçları tarafından dehası farkedilerek alaşağı edilmek istenmiştir. Bir ışık parçasını başka bir yere zamanda ileriye ve geriye taşıyabilmiş bir kişidir. Zaman kavramını elektromanyetik alanla yenebilmiş bir kimsedir.

Bulunduğumuz Galaksinin en sonundaki gezegene gidebilmek için gereken yakıt kütlesi dünyamısın kütlesinin yaklaşık yüzelli katı olması gerektiği ve bunu sığdıracak tank ve ömür olmadığı göz önünde bulundurulduğunda, Emin olun Nikola Teslayı araştırdığınızda boşuna yaşadığımızı farkedeceksiniz. Zaman kavramının olmadığı "Boşlukta" yakıt hız yada turbo kavramları yoktur ya varlık vardır yada yokluk. Yaşadığımız Samanyolu galaksisinde Güneş sistemine benzer pekçok kendince çekim merkezi olan güneşimsi enerji sistemleri mevcut. Milyarlarca Galaksi.. Milyarlarca sistem.. Matematiğin sınırlarının zorlandığı sayıda gezegen.. Bunlara Nikola teslaya göre boşluktaki koridorlardan elektromanyetik ayrışma ile ulaşım mümkündü..

Belki ütopik gelebilir fakat emin olun herşeyin açıklaması Nikola Teslada mevcut. Kim bilir, belkide Milattan önce bilmemkaç yılında yaşamış mayaların duvarlara kazıdığı helikopter uçak ve kasklı adam figürleri Nikola teslanın gizlenen teorilerinin geliştirilmesi ürününün resmedilişidir ?

Kanye West-Jay-z gibi adamlara laf edilmiş, yaptıkları işaretin anlamı plak şirketlerinin amblemi zaten.Rap kültüründe biat yoktur. Olay tamamen paraya bakıyor.Adamlar kendi şirketlerini kurmuş ve parasını basıyor.

Blog yazarı arkadaşın verdiği bilgiler gayet açık ve net özellikle MTV ve birkaç kıytırık şarkıcı bozuntusu hakkında.Kliplerde dönenler,sözlerdeki vurgular filan bunların kesinlikle tesadüf olduğuna inanmıyorum.Adam açık açık çıkmış ``Ruhumu şeytana sattım.`` diye laf ediyor,ben daha bunun neyini sorgulayayım?Neden her klipte all seeing eye var,rain man vurgusunun bu kadar sık yapılması da mı tesadüf?

Ben bu arkadaşın samimiyetine inandım ve takip etmeye devam edeceğim kesinlikle.Daha başka kaynaklardan da okumak etmek lazım tabi.Böyle bir oluşum var ve gizlenme gereği duyulmuyor.Açık açık reklamı yapılıyor hatta.İnanmayanlar da ``La olm gizli örgüt bu kadar açık propaganda yapar mı sen komplo teorisi yapıyorsun`` şeklinde savunuyorlar fikirlerini.E olay da bu zaten.Adamların en büyük numarası bu, bu kadar propagandaya rağmen seni olmadıklarına inandırıyorlar.:)

O zaman koskoca Rain Man filmi de misyoner film :D Ruhumu şeytana sattım diye şarkı yapan Türk şarkıcılar var. Onlar da mı misyoner? Çok düz mantıksınız?

O zaman koskoca Rain Man filmi de misyoner film :D Ruhumu şeytana sattım diye şarkı yapan Türk şarkıcılar var. Onlar da mı misyoner? Çok düz mantıksınız?

Bi ara Eminem'e ciddi ciddi söyleniyordu.Teori falan yazmışlardı sözlerinden , tarzından , albümlerinden falan örnek vererek :D Noluyo lan dedim ya :D

Üst Alt