Illuminati - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Cevap: İlluminati

Einem'le çok uğraştı bunlar, şimdi yanlarına çekmeye çalışıyorlar.Rain Man diye şarkı yapmış güya.Rain Man adamın en güzel şarkılarından biridir, o bahsedilen mesajlarlarlan alakası yok :D

Açıkcası bende pek gerçekliği konusunda oldukça şüpheci yaklaştım. Ama gerçekten kafa karıştıcı ve inandırıcı bölümleri yok değil. Mesela Michael Jackson'ın They Don't Care About Us klibinde, bu konu hakkında oldukça ilgi çekici bulguların olduğunu da söylemek gerekir.. :)

Dün burayi okuduktan sonra yatmaya gittim. Kafa yordum biraz . Birden aklima Almanyada cok tutulan Dragonball Z Anime Cizgi Filmi geldi.

Tenshinhan diye biri var. Adamin Anlinda ücüncü gözü var ve ayni o Illuminati ücgenini gözünün önüne tutup, en güclü atagini yapiyor. Isik gibi atak cikiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QcqyXrXav1Y

Sonra Tanri ve Seytan Alien gibi, Yesil yaratiklar ve bir seviyedeler, ancak ilerledikce Tanrinin gücü hicbirinin gücüne yaklasamiyor Kahramanlarin.

Gercek Kahramanlari Son Goku,Son Gohan felan Saijajin,yane onlarda uzaydan gelme ve en güclü sekillerini hayvan olarak aliyorlar.

Ayrica bir yaratik var, 7 tane top buldummu Shenlong diye bir ejder cikiyor ve her istedigini yapiyor. Reptilian seyine uymazmi? :D

Cok tuhaf degilmi? :D

Birde Mr. Satan diye bir adam var. Onun arabasindaki numaraya dikkat. 666. :D

https://www.youtube.com/watch?v=s6lC_qWxK-s&feature=related

Beyler, Iron Maiden'a baya şaşırdım yalnız. Ayrıca Illuminati'ye karşı gruplar arasında Muse'da bulunmakta. Örnek için Uprising ve MK Ultra şarkıları.

Adi Illuminati mi yoksa baska bir sey mi bilmem ama, dunyada her seyi bir birine katan guclu bir grup insanin varligini kimse inkar edemez her halde. Yani kimse saf degildir o kadar.

b8a2f17f.jpg

Bu filmin bu konuyla alakası var mı? Bir kaç yorum okudum farklı sitelerde bu topluluğun içeriğiyle ilgili bazı şeyler anlatılıyormuş yönetmeni bu film çevrildikten henüz gösterime girmeden önce ölmüş, öldürümüş vs vs bir sürü şey.Gerçekten bahsediyor mu ona göre izleyeceğim

b8a2f17f.jpg

Bu filmin bu konuyla alakası var mı? Bir kaç yorum okudum farklı sitelerde bu topluluğun içeriğiyle ilgili bazı şeyler anlatılıyormuş yönetmeni bu film çevrildikten henüz gösterime girmeden önce ölmüş, öldürümüş vs vs bir sürü şey.Gerçekten bahsediyor mu ona göre izleyeceğim

Tabi kasitli olarak oldurulup guya bu filmde bazi seyler anlatiliyormus izlenimi verilmis de olabilir. Veya normal yoldan olmus de olabilir. Kisacasi disardan kimin neresi kimin neresinde cozmek mumkun degil.

b8a2f17f.jpg

Hurafe olduğu bariz.

Buna benzer zilyon tane film ve belgesel var; hangi senarist yahut yönetmen öldürüldü şu zamana kadar? :) Ayrıca yönetmen ne alaka, adam önüne koyulan senaryoyu çeker, filmi yönetir, belki de bu konuda en suçsuz isimlerden biridir.

Velhasıl tamamen reklam ve pazarlama stratejisinin ürünü olmalı bu ölüm meselesi. (Şayet gerçekse)

Hurafe olduğu bariz.

Buna benzer zilyon tane film ve belgesel var; hangi senarist yahut yönetmen öldürüldü şu zamana kadar? :) Ayrıca yönetmen ne alaka, adam önüne koyulan senaryoyu çeker, filmi yönetir, belki de bu konuda en suçsuz isimlerden biridir.

Velhasıl tamamen reklam ve pazarlama stratejisinin ürünü olmalı bu ölüm meselesi. (Şayet gerçekse)

Bende onu soruyorum işte gerçek mi filmde birşeyler geçiyor mu diye. :D İzleyen biri çıkar ve açıklama yapar umarım :D

Edit: Senaryoda öldürüldüğü idda edilen kişiye aitmiş.

b8a2f17f.jpg

Kesinlikle evet.Kubrick inanılmaz detaylarla yaklaşmış olaya.Kubrick filmi gösterime girdikten 3 gün sonra öldü yada daha doğrusu öldürüldü.Kamuoyuna kalpkrizi dendi ama bu çok şüpheli bir ölüm.MJ,2Pac gibi.

İllumşnate bnm bildiğim kadarıyla vatikanla savaş içinde olan bir gizli örgüt ilimunati teknolojiyi savunan bilimi savunan dine önem vermeyen bir gizli örgüt.

Mert nerden bulduysan bu blogu..Akşam yatıyorum İlluminati sabah kalkıyorum İlluminati..En sonunda kafayı yicem galiba :D

Uçuk,ütopik komplo teorileri olsada anlattığı birçok şeyin tutarlılığı yadsınamaz.

Herşeyden öte ben adamın samimiyetine inanıyorum.Takip etmeye devam.

İlluminati denilen tekgözükalmışcanavar akıllı olsun:happynew:

Modern çocuk uyutma hikayesinden başka bir şey değil ve ne kötüdür ki yıllardır insanları uyutabiliyor bu illuminati hikayesi...

Üst Alt