İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır?

neden teklif almamistir

• aldi da gizleniyor

Kullanılan: 3 8.8%
  • avrupali kafasi, akil tutulmalarina karsi daha bir bagisiklik sahibi oldugu icin

Kullanılan: 9 26.5%
  • everything is something happened, big okazyons, or somethin like that

Kullanılan: 22 64.7%

• Kullanılan toplam oy
    34
Mesele Fatih Terim´in dünya futbolundaki yeri ve seviyesi degil ki. Mesele Galatasaray´in ve camiasinin seviyesi.

Sen Real Madrid degilsin ki Fatih Terim´e burun kivirasin. Bu seviyedeki bir ülkede ve takimda en büyük isleri yapan kisidir Fatih Terim.

Ister kabul edin ister etmeyin. Ister sevin ister sevmeyin. Ortada bir gercek var.

Bu ülke bir cok büyük hocayi alay ederek kovdu bu ülkeden. Bu olaya bu yönden bakmakta fayda var.
Ülke olarak gelisemedigimizin sebebi de bu işte. Adam bir Uefa Kupasi almis diye yillardir gelip gidiyor, gelip gidiyor. Böyle devam edersek 100 yil sonra tek basari Uefa Kupasi olur yine.

Gerçekten bahsediyorsun: Ortada da kapi gibi teknik hata gercegi var. EURO nun icine etti amatör bir sekilde tercihlerini kullanarak. Sabote etsen böyle 11 cikarmazsin.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Milan ı fiorentina yı gözleriyle Aykut çalıştırdı zaten. Neymiş hücum yapmiyormusssssss evet o yüzden 4-4-3 ile madara ettiler bizi 2 yıldır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ülke olarak gelisemedigimizin sebebi de bu işte. Adam bir Uefa Kupasi almis diye yillardir gelip gidiyor, gelip gidiyor. Böyle devam edersek 100 yil sonra tek basari Uefa Kupasi olur yine.

Gerçekten bahsediyorsun: Ortada da kapi gibi teknik hata gercegi var. EURO nun icine etti amatör bir sekilde tercihlerini kullanarak. Sabote etsen böyle 11 cikarmazsin.

Çok değerli yerli oyuncularımız var ve Fatih oynatmadi diyorsun yani. Mesala Semih vardı yasin vardı Alper vardı Volkan Demirel vardı Muhammet demır vardı Mehmet ekici vardi Sinan vardı oynatmadi oynatsa böyle olmazdı diyorsun. Doğru anlıyorum değil mi?

Kardesim sen Galatasaray´i Real Madrid mi sandin? Kazandigin basarilarin %90´ini Fatih Terim varken kazanmissin zaten.

Galatasaray´da olmadigi zamanlarda da ne hale geldigimizi sende görüyorsun mutlaka. Bi Lucescu dönemi var iste biraz.

Kimler geldi kimler gecti. Ne proje hocalari gördük, ne markalar gördük, kim basarili oldu?

Türk futbolunun seviyesi belli bir noktaya cikmadan (ülke olarak diyorum), Fatih Terim´den baska kimse basarili olamaz burda.

Seviye derken altyapi sistemi, yönetim sekli ve yönetici profili, rant ve reklam düsünen tiplerin ayiklanmasi vs.

Bunlari bi halletsin ülke, sonra modern tercihleri tartisabiliriz.
Yahu bu nasil genellemedir.fatih terimden kurtulamadigimiz icin sadece bu basarilara tamah etmis olabilirmiyiz acaba?

Arkadasim dedigim cok basit ceteden kurtul takimi sabote edecek adamlari uzaklastir bu takim 4 sene ust uste cok mutevazi kadro ile sampiyon olur lucescunun basari sirri budur.

Ft ile birlikte bircok oyuncu gitti o donem ve ft her geldigi donem yuksek maliyette transferler yapip kendisinden sonra gelenede hareket edecek maddi alan birakmiyor yani baktigimizda terimin takima her gelisi sonraki basarisizliklarin temeli

tapatalk

Son düzenleme:
Çok değerli yerli oyuncularımız var ve Fatih oynatmadi diyorsun yani. Mesala Semih vardı yasin vardı Alper vardı Volkan Demirel vardı Muhammet demır vardı Mehmet ekici vardi Sinan vardı oynatmadi oynatsa böyle olmazdı diyorsun. Doğru anlıyorum değil mi?

Hayir anlamiyorsun cünkü senin futbol anlayisin düz mantik bir kere. Ben 11 den bahsettim ki bunu eleme maclarindan beri diyorum ve son Cek maci da beni hakli cikardi göründügü gibi.

Senin teknik hata dan anlayacagin Alper veya Semih ise konusacak birsey yok. Ilk iki maca bakman yeterli.

Hoca olarak kimi milli takimin basina koysan, daha basarili olacagina ihtimal vermiyorum.

Biraz Arda, bi de 18´lik Emre cikti iste belli bir seviyede olan. Gücümüz bu yani, kendimizi kandirmaya gerek yok.

Zaten bu oyuncular taktik maktik filan anlamaz, bilmez, beceremez. Hiddink´leri de gördük, baskalarini da.

O yüzden yapilan bu elestirileri kabul edemiyorum acikcasi. Daha cok Terim´e antipati duyan, sevmeyen insanlarin klasik yorumlari.

Su anda Türk futbolunun seviyesi, farkli bir anlayisi zaten kaldirmaz. Basarili bir örnegi de yok. Varsa söyleyin, tartisalim.

Ben söyle düsünüyorum. Türkiye artik gercek anlamda (1000 kere söylendi gerci) futbol devrimi yapmali.

Fizikli, güclü, yetenekli, disiplinli ve karakterli sporcular yetistirilmeli. Taktik bilgiler Almanya´daki gibi 7-8 yasindan itibaren verilmeli.

Futbolu gercek anlamda 25 yasinda ögrenirsen, motivasyon ve iman disinda hicbir yöntemle mac kazanamaz bu ülke zaten.

Benim fikrim biraz kati ve net ülke futboluyla alakali. Fatih Terim basta oldugu zaman biraz heyecan duyuyorsun, hepsi bu. Gerisi fasa fiso.

Terimle yatip kalkiyor heralde teklif gelip gelmedigini bildigine gore..adam bizdeyken yurt disina gidecektim ama gitmeyecem kalip mucadeleye devam edecem diye aciklama yapmadi mi? Demek ki geliyormus teklifler..orta sira takimlara gitmektense galatasarayda calismak daha mantikli geliyor terime demekki.

Terimle yatip kalkiyor heralde teklif gelip gelmedigini bildigine gore..adam bizdeyken yurt disina gidecektim ama gitmeyecem kalip mucadeleye devam edecem diye aciklama yapmadi mi? Demek ki geliyormus teklifler..orta sira takimlara gitmektense galatasarayda calismak daha mantikli geliyor terime demekki.

Yurt disindan bahsetmemisti yanlis hatirlamiyorsam "baska planlarim vardi" demisti sadece.

Sa

fatih-terim_242614.jpg

Rui Costa: "Benim büyümeme yardimci oldugu icin, benim ve kariyerim icin yaptiklari icin, herzaman kalbimde olacak."

Biatçı bi medya, hiyerarşik düzeni olmayan olsa da en üstte teknik direktörü bulunduran bol paralı başkan, sorgulamayan taraftar grubu şartalarının hepsi birden sağlandığında kendisini bir dünya devinde göreceğimizden eminim.

“Dikkat çekici ve gerçekten tuhaf biriydi. Kurallara karşı alerjisi varmış gibiydi. Daha ilk başlardan uzun süre çalışamayacağı belliydi ve nihayetinde de kovuldu."

-A.Pirlo

Üst Alt