İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır?

neden teklif almamistir

• aldi da gizleniyor

Kullanılan: 3 8.8%
  • avrupali kafasi, akil tutulmalarina karsi daha bir bagisiklik sahibi oldugu icin

Kullanılan: 9 26.5%
  • everything is something happened, big okazyons, or somethin like that

Kullanılan: 22 64.7%

• Kullanılan toplam oy
    34
Ben de diyorum ki, gidip İspanya'dan örneğin X bir takımı ilk 5'e sokmak, Türkiye'de şampiyon olmaktan daha büyük başarı. Manuel Pellegrini Villarreal'de başarılı oldu, ordan Real Madrid'e gitti. Bernd Schuster Getafe'de başarılı oldu, ordan Real Madrid'e gitti. Bakın başarılı oldu diyorum şampiyon oldu demiyorum. Başarı kazanmak illa şampiyonluk kazanmak değildir. Ha Barcelona'yı çalıştırır, şampiyon yapamazsan başarısız derler ama Malaga'yı çalıştırırsan kimse şampiyon olmanı beklemez zaten.

Ben buna katılmıyor değilim. Daha düşük bütçeli bir kadro ile atıyorum Las Palmas ile La Liga'yı 5. bitirmek bence Real ile gelecek şampiyonluktan daha başarılı ve daha efsane olur.

Ama burada ben Terim'in yapısını ve düşüncelerini anlatıyorum, Terim gitmez Hamburg'a , Espanyol'a veya Verona'ya filan. İyi kötü bir ismi cismi var, egosunun yüksek olduğunu zaten biliyoruz, mesela Juve'yi ister Terim, PSG'yi ister, yani gittiği takımda yüksek kalite ve yüksek şampiyonluk şansı olmalı en baştan, dolayısıyla bu takımlarda Terim'e gel demeyeceği için 60 yaşından sonra Terim Avrupa'ya filan gitmez, gelirse 1 defa daha bize gelecektir, sonrasında ise üst düzey takım çalıştırmasını beklemiyorum, yeteri kadar başarısı var, yöneticilik yapmalı artık, Federasyon vb.

Egosu ve itici konuşmaları olmasa ne taktik anlayışı ne de yeterliliği tartışılmayacak bir adam. İstediğimiz kadar sinir olalım, adam bırakın GS tarihini Türk futbol tarihinin en başarılı teknik direktörü. Siyasi ve sosyal davranışları bunu değiştirmeyecek.

Bu futbol taktigini atom parcalama olarak goren zihinsel engellileride anlamiyorum harbiden taktik deyince akillarina 4-4-2 vb baska birsey gelmeyen adamlar hocanin taktik bilgisi cok iyi diye konusuyorlar.Ulan taktik dedigin sahaya dogru kadro rakibine gore kadro ile cikmaktir bunu buyutup evrenin sirrini aciklama noktasina getirenler kadar angut bir millet daha yoktur.Cek macindan once sokakta hiyar satan adama sor emre mor volkan senle baslarsa kazanma sansi olacagini sana soyler ama 3.5 milyon euro alan adam 2 macta takimi bok eder sonra milletin dedigine gelir basit 2 oyuncu degisikligi yapar taktik uzmani olur sizin akliniza soveyim diyecemde sizde akilda yoktur.

tapatalk

Fiorentina kariyeri iyi giderken kulübün sahibiyle ters düşmüştü. Fiorentina o dönem İtalya Kupasında finale yükseldiği zaman istifa edip, Milan'la anlaşmıştı. En büyük hatasını o zaman yaptı.

Yahu bu nasil genellemedir.fatih terimden kurtulamadigimiz icin sadece bu basarilara tamah etmis olabilirmiyiz acaba?

Arkadasim dedigim cok basit ceteden kurtul takimi sabote edecek adamlari uzaklastir bu takim 4 sene ust uste cok mutevazi kadro ile sampiyon olur lucescunun basari sirri budur.

Ft ile birlikte bircok oyuncu gitti o donem ve ft her geldigi donem yuksek maliyette transferler yapip kendisinden sonra gelenede hareket edecek maddi alan birakmiyor yani baktigimizda terimin takima her gelisi sonraki basarisizliklarin temeli

tapatalk

Hmm yani Hamzanin Mancinin su anki halimizde payi yok diyorsun?

O zaman bile komisyon dönmüş anlaşılan

fatih+terim+transfer+%5Bhikmet+cilli+ar%C5%9Fiv%5D.jpg

Onun borusu sadece burada öter. Adamlar salak değil ya bu Parator'a teklif götürecek.
Her şeyi ben bilirim kafasında. Hatalarından asla ders almaz, egosoundan dolayı hatasını kabul etmez. O vasat taktik bilgisi ile günümüz futbolunda ne yapabilir ki?

Bu gazlama taktikleri sadece TR'de işe yarar...

Borusu sadece burada ötüyorsa Galatasarayımıza gelmemesi için bir sebep yok , gelsin ve öttürsün sıkıntı yok

Fatih Terim Avrupa'dan teklif alsa da başarısız olacağını bildiği için kabul etmez. Yabancı futbolcuların ona Türkiye'de gösterilen saygıyı göstermeyeceklerini kendisi de farkında. Hırsının aklını gölgelediğini düşünüyorum, futbolcuların ve takımın başarısı olmayıp sadece kendi ismine önem verdiği için ben de kendisini Galatasaray'da görmek istemem.

Hayir anlamiyorsun cünkü senin futbol anlayisin düz mantik bir kere. Ben 11 den bahsettim ki bunu eleme maclarindan beri diyorum ve son Cek maci da beni hakli cikardi göründügü gibi.

Senin teknik hata dan anlayacagin Alper veya Semih ise konusacak birsey yok. Ilk iki maca bakman yeterli.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
Kim oynayacaktı misal burada Hakan calhanoglu na tapan sizdiniz alamancı diye yoklari oynadı. İsmail desen onun içinde ağzınıza geleni söylemiştiniz Ahmet çalık dersen adam karşısında iniesta görse secde eder kim mesala oynasaydı. Burak ı kesti cenk oynadi da ne oldu top tutar dediniz hırvatlarla el ele tutuştu o kadar. Yada o dedikleriniz oynasaydı emin ol diğerlerini oynatmadi diye 100 sayfa yazı yapardınız.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Terim'in iyi bir taktik dehası olduğunu iddia etmek zor ama Avrupa'da antrenörler arasında ilk 20 içinde gösterilir. Zirvede olduğu zamanlarda Milan ve Fio'ya gitti zaten tutunamadı düşüşe geçti. Tekrar tırmansa da 2000 dönemine ulaşması zor yaş da geçiyor. Lucescu mesela Avrupa çapında sayılı hocalardan biridir. Başarıları Terim'den kat kat fazladır ama neredeyse hiç dev takım calıştırmadı. Ne yani şimdi bu kötü Hoca olduğunu mu gösterir. Beğenip beğenmemek ayrı ama lütfen eleştirirken biraz mantıklı unsurlar kullanınız...

Üst Alt