İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparatorunuz Hangi Sebeple 350 Yıldır Tek Bir Avrupa Kulübünden Teklif Almamıştır?

neden teklif almamistir

• aldi da gizleniyor

Kullanılan: 3 8.8%
  • avrupali kafasi, akil tutulmalarina karsi daha bir bagisiklik sahibi oldugu icin

Kullanılan: 9 26.5%
  • everything is something happened, big okazyons, or somethin like that

Kullanılan: 22 64.7%

• Kullanılan toplam oy
    34
ne sen beni tanırsın ne ben seni.
forumda çakma üyelik almak hiç de zor değil.
sana kaçtır sabrediyorum güray başta olmak üzere çeşitli adminler ümit olmadıgımı söyledi hiçbirini de tanımam .
sana şimdi 7'den 77'ye sayar söverim ardından beni banlarlar iki gün sonra üyelik alır dönerim sana neden yalan söyleyeyim ? derdim ne ?
çok mu umrumdasın da senden gizleyeyim ? ya da küfürlerden sonra senin erkekliğin tutar beni mahkemeye verirsin orda her şey meydana çıkar.

şimdi derdin ergenlik yapıp kafa bulmaksa bas git başkasına sataş yok iddianda ciddiysen ve doğru olduguna inanıyorsan sana meydan okumuşum kabul edersen 1 saatin var.
artık diyecek pek bir şey bulamıyorum bu konu burda bitsin zırlama artık

sus lan
1 saatine saaptirma simdi

at gozluklu biatcilara
vizyonsuz FT yardakcilarina samimi bir sual

50 santimlik muzlarin yetistigi tropik bolgelerden hocalarin dahi teklif ustune teklif aldiklari avrupa piyasasinda
parator gibi "basarilariynan" nam salmis esasli bir karakterin hic teklif almamasi enteresan degil mi

onlar "bam bam bam"cı futbol anlayışını idrak edemeyenler :asd:

Siz fmde milan calistirirken

O milani realde calistiriyordu

Bi türk hoca hemde

Lan ne komik adamlarsiniz

Trde bilinen tanina futbol adina ilk 5 kisiyi ve kurulusu sayayimde dunyadan haberiniz olsun

1 gs
2 ft
3 hakan sükür
4 arda
5 fb

haydi oğlum haydi koçum dışında ve duran toptan bala göte gol atmak dışında tek bir taktiği olmadığı için milan bile 1 ay dayanamadı şutladı direk parator un bir yerinide kaldıran medya dır lucescuyla kalsaydı ambargo koyardık lig e ama parator ugruna canaydın hem takımı yaktı hemde bir ton borca girdi

1 kez zayıf ligde şampiyon yaptı diye kerhanecileri falan takıma isteyenlerden fazla cesurca bir iddia. İsmi lazım değil Trabzon'a 3-4 kez geldi başarısız oldu mesela. Terim'in başardığı şeylerin yarısını x bir türk hoca yapsa burada ne övgüler dizerdiniz. Hamza Hamzaoğlanın bile bir sürü destekçisi vardı saçma bir şekilde. Yaşlandı, milli takımı iyi yönetmedi ama totalde Terim'den iyi yerli teknik direktör yoktur. Büyük laflar etmeyin, gelir imzalar yine şampiyon yaparsa ne diyeceksiniz?

FT başarılı olursa tabiki sevineceğiz. Ama dolayısıyla Galatasaray da başarılı olduğu için olacak bu, terim'i sevmemeye kaldığım yerden devam edeceğim. Son ayrılığı unutmadım ben

Almadığını bilmiyoruz, geliyordur teklifler ama Terim'in bir ismi ve market değeri var, Avrupa kupası kazanmış, Milli takımla başarılar kazanmış bir 60 yaşındaki bir hoca Fiorentina-Milan gibi Avrupa takımlarından sonra mesela gidip Nantes'i çalıştırır mı? veya Valencia'yı? veya Köln? Bu tarz takımlardan zaman zaman muhakkak teklif alıyordur, ama gitmez bu takımlara, gidip Herta Berlin'i şampiyon mu yapacak? Kariyerine yeni başlamış bir adam değil ki alelade bir takıma gitsin, maceraya atılsın.

5 büyük ligin ilk 3 sıralarındaki takımlarda Terim'i çağıracak değil zaten, o yüzden boş muhabbet.

Hadi Nantes, Köln örneği tamam da Terim gidip bu saatten sonra Valencia'yı mı çalıştırır demek saçma. Valencia dediğiniz kulüp İspanya'nın en köklü kulüplerinden biri. Terim'e teklif yapsalar koşa koşa gider.

Hadi Nantes, Köln örneği tamam da Terim gidip bu saatten sonra Valencia'yı mı çalıştırır demek saçma. Valencia dediğiniz kulüp İspanya'nın en köklü kulüplerinden biri. Terim'e teklif yapsalar koşa koşa gider.
Örnekler tamamen farazi, Valencia kulübünün değerini biliyorum, demek istediğim şey açık, Terim şampiyonluğu kazanma ihtimali çok yüksek takıma gitmek ister, en büyük kulüplere, bu tarz takımlarda Terim'e gitmez zaten.

Örnekler tamamen farazi, Valencia kulübünün değerini biliyorum, demek istediğim şey açık, Terim şampiyonluğu kazanma ihtimali çok yüksek takıma gitmek ister, en büyük kulüplere, bu tarz takımlarda Terim'e gitmez zaten.

Ben de diyorum ki, gidip İspanya'dan örneğin X bir takımı ilk 5'e sokmak, Türkiye'de şampiyon olmaktan daha büyük başarı. Manuel Pellegrini Villarreal'de başarılı oldu, ordan Real Madrid'e gitti. Bernd Schuster Getafe'de başarılı oldu, ordan Real Madrid'e gitti. Bakın başarılı oldu diyorum şampiyon oldu demiyorum. Başarı kazanmak illa şampiyonluk kazanmak değildir. Ha Barcelona'yı çalıştırır, şampiyon yapamazsan başarısız derler ama Malaga'yı çalıştırırsan kimse şampiyon olmanı beklemez zaten.

Üst Alt