GSC Haber - İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!"

-İnan Kıraç: "Adnan Polat Döneminde Yolsuzluk Yapıldı!"

Az önce telegol'de söyledi. "Bunu biliyorum ama ortalıkta söyleyemem içimizde halledeceğiz" dedi.

İnan Kıraç gerçek Galatasaraylı değil yıllardır camiaya zarar veriyor başka işlerin adamı olduğunu herkes biliyor çok yazık burada Polat'a değil Kıraç'a üzüldüm yaşı gereği artık uzak durmalı camiadan bitik halde.

Abi GS lı oldugundan en çok utandıgın adam kim deseler Gökmen Özdenak derim.

Ya bir adam konuşmayı bilmezmi ya .

Hadi bilmiosun ne işin var kameralar önünde

100 kelime edio 80 i boş anlamlı 20 side o 80 arasında kayboluyor sonrada ne dediği anlaşılmıo.

Yazık valla yazık

adnan utanmadan konusuyor mu hala

haldun un neden istifa ettigini aciklasin macasi yiyosa

azizin kankası sike yardakcisi pis herif

Bütün çiban başı Bu inan kıraçtır. Bunu bilin. Birini olumlu veya olumsuz işaret ediyorsa emin olun kendi çıkarları vardır.

inan kıraç GalataSarayın kanseridir.

madem yolsuzluk yapıldı bugüne kadar niye sustun ?

yıllarca GalataSarayı arkadaşlarıyla beraber hortumlamışlardır, adnan polat döneminde hortumları kesilmiştir. ünal aysal döneminde hortumlama aynen devam etmiştir.

AIG den 5m euro fazla veren kurum varmış Faruk Süren ona vermemiş hisseleri.

O dönem Faruk Süren in sorunları çıkmış.

Demek ki Faruk Süren harbi harbi bişileri götürmüş

ulan "icimizde halledecegiz"dedigin seyi ne bokuma tv de acikliyorsun.bu ülkede adam gibi savcilar olsa su an a.polat hakkinda yasal islem baslatilmisti.

☆$☆

100 milyon dolarcık diyo adama bak 100 liraymıs gibi konusuo sanki kendisi verirmiş gibi.

ne vercek kardeşim kimse vermez bende vermem niye verim

Herkes birşeyleri götürüyor tek masum İnan Kıraç mı? bıraksın bu işi kim sözünden çıkarsa kalemini kırıyor...

Valla ben bu zamana kadar adamın bir yolsuzlugunu bir GS dan gelir kazandıgını duymadım .

Ne bir iddia nebir başka bişi.

Ama Maşşallah Faruk Süreninden tut Adnan polatına kadar herkes GS ı kullanmış görüyoruz.

Bence çok üzerine gidiosunuz bu adamın .

Söyleyin şunu yaptı diye kimse bişey diyemez sağdan soldan kulakdan duyma laflar

Valla ben bu zamana kadar adamın bir yolsuzlugunu bir GS dan gelir kazandıgını duymadım .

Ne bir iddia nebir başka bişi.

Ama Maşşallah Faruk Süreninden tut Adnan polatına kadar herkes GS ı kullanmış görüyoruz.

Bence çok üzerine gidiosunuz bu adamın .

Söyleyin şunu yaptı diye kimse bişey diyemez sağdan soldan kulakdan duyma laflar

Faruk Süren dönemi zamanında açığa çıkacaktık müdahale etti indirdi bunu Faruk Süren'de söyledi indirdiğini AİG olayı tam gerçekleşecekti, indirdikten sonra da sözleşmeye uyulmadı hatta o dönem logomuzu bile kaybettik kullanamadık 2007'ye kadar... Alp Yalman, Faruk Süren, Özhan Canaydın, Mehmet Cansun, Adnan Polat, Ünal Aysal hepsinin arkasına geçti ve başkanlığına destek verdi bir nevi seçtirdi... hepsi yediyse (ki sana göre yemiş) bunları getiren adam masum olabilir mi?

Üst Alt