GSC Haber - İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!"

İnan Kıraçı savunmak bana düşmez ama bazen komik oluyorUZ

Adam türkiyenin en zenginlerinden ama GS ın parasını yemiş b itirmiş ?

Yapmayın beyler. Hani bir tane iddia bile yok adam hakkında.

Hatta anlattıklarına göre Ne zaman biri GS ı menfaatine kullansa öğrenir öğrenmez durdurmuş..

Faruk Sürenin Adnan Polat ın hakkında neler çıktıgı gün be gün yazıldı basında.

Ama bu adamlar bile tek bir yolsuzluk usulsüzlük hakkında bir şey söyleyemiyorlar inan Kıraç ın...
peki neden GS spor kulübü GS eğitim vakfına para yardımı yapıyor ? madem o kadar zengin kendi cebinden versin ?

aslında yardım yapmıyoruz vakfa resmen haraç veriyoruz !

Sıkıldım ben bu gargamel ile adnandan. Hep bi kulübü kazma peşindeler. Şuna çıkan diğer adamlara da yazıklar olsun. Prim vermeyin şu kenelere

Renkdasim bağzı adamlar vardır doyumsuz kazandıkça kazanmak isterler 5 lirası kaybolsa arkasindan ağlar o kadar para kazanma hırsları olur ki harcamaya zaman bulamazlar.

Haklısın dostum.Ama ben şunu anlamıyorum...

Bu adam hakkında yıllarca atıp tuttular. Hatta Hatırlayın Ünal Aysalı getirtecek Rivayı adayı falan hep satacaklar dediler.
Ama yetkileri oldugu halde hiç bir zaman satmadılar.

Bu adam bu kadar güçlü ve para yemek istiosa neden Başkan olup Herşeyi satıp sonrada basıp gitmiyor ?

Ben samimi söylüyorum şunu anlıyorum...

Ne Ermanı Ne Başkası ben dinlediklerimden çıkardığım ve etrafda gelişen olaylardan gördüğüm.

Kim ne derse desin Bu adam GS a abilik yapıyor.

Diyoruz ya liseliler liseliler.

Faruk Süren liseli değildi Evet GS ın en büyük başarılarını sağladı . Ama adamdan duydugumuz Kendisi iş hayatında sorun yaşayaınca GS ı resmen kullanmış öyle diyor.

Adnan Polat liseli değildi. Ama zamanında sokakda el açıp mendil satmadıgımız kaldı...
Yolsuzkluklardan bahsediliyor ve hep açığa çıkar çıkmaz bu Adam GS ı böylelerinden kurtardıgı görülüyor...

Ve O kadar ki adam bildiklerini hala söylemiyor diyorum ben abi gibi davranıyor ki Söylersem GS la işi kalmz üzülürüm diyor...

Bunlar koskoca adam ve yıllardır iyi kötü birbirlerini tnıyorlar medyaya da daha fazla malzeme etmiyor yine de bu adam bu kişileri...

Bilmiyorum sizin düşüncelerinizi ama ben bu adamı hiç bir zaman kötü biri görmedim görmem.

Nedir bu İnan Kıraç'a duyulan nefretin sebebi? Benim de pek sevdiğim birisi değil ama biraz haksızlık yapılıyor kendisine. Medyanın ve Adnan Polat'ın karalama propagandasına inanıyor taraftarlar. Galatasaray'da tek adam yönetimi varmış gibi bir hava yaratılıyor, sanki bütün camia bir adamın ağzına bakıyor. Madem bu kadar güçlü bu adam, nasıl oldu da Galatasaray'da sürekli ezilen, hor görülen (güya) Adnan Polat başkan olabilmiş bu kulüpte?

İnci de bir arkadaş vardı yönetime yakın bu inan Kıraç başlığına yaklaşık 70 sayfa yorum yazmıştı ve nasıl bir adam olduğunu ortaya koymuştu ve bana samimi gelmişti okuya bilirseniz okuyun.

İnci de bir arkadaş vardı yönetime yakın bu inan Kıraç başlığına yaklaşık 70 sayfa yorum yazmıştı ve nasıl bir adam olduğunu ortaya koymuştu ve bana samimi gelmişti okuya bilirseniz okuyun.
Hepsini okudum o adamın.
Dediği çıkmadı.

Güya Ünal Aysal Rivayı satacakdı.
İnan Kıraçla berbaer paraları cukkalıyacaklardı..

Riva hala ayakda.

Haklısın dostum.Ama ben şunu anlamıyorum...

Bu adam hakkında yıllarca atıp tuttular. Hatta Hatırlayın Ünal Aysalı getirtecek Rivayı adayı falan hep satacaklar dediler.
Ama yetkileri oldugu halde hiç bir zaman satmadılar.

Bu adam bu kadar güçlü ve para yemek istiosa neden Başkan olup Herşeyi satıp sonrada basıp gitmiyor ?

Ben samimi söylüyorum şunu anlıyorum...

Ne Ermanı Ne Başkası ben dinlediklerimden çıkardığım ve etrafda gelişen olaylardan gördüğüm.

Kim ne derse desin Bu adam GS a abilik yapıyor.

Diyoruz ya liseliler liseliler.

Faruk Süren liseli değildi Evet GS ın en büyük başarılarını sağladı . Ama adamdan duydugumuz Kendisi iş hayatında sorun yaşayaınca GS ı resmen kullanmış öyle diyor.

Adnan Polat liseli değildi. Ama zamanında sokakda el açıp mendil satmadıgımız kaldı...
Yolsuzkluklardan bahsediliyor ve hep açığa çıkar çıkmaz bu Adam GS ı böylelerinden kurtardıgı görülüyor...

Ve O kadar ki adam bildiklerini hala söylemiyor diyorum ben abi gibi davranıyor ki Söylersem GS la işi kalmz üzülürüm diyor...

Bunlar koskoca adam ve yıllardır iyi kötü birbirlerini tnıyorlar medyaya da daha fazla malzeme etmiyor yine de bu adam bu kişileri...

Bilmiyorum sizin düşüncelerinizi ama ben bu adamı hiç bir zaman kötü biri görmedim görmem.
Liseli lisesi diye ayristiran bu adam peki bu adam niye başkan olmak istesinki başarısizliğı göze alabilcek bir adam değil ki ve ayriyetten başkan olursa üzerine yük biner kulübün borclariyla transferleriyle ugrasabilir mi?
Yani cemcim bu kadar zengin ama bir tane amatör şubeye yardım etmez kisacasi yaralı parmaga işemez bu adamın samimi olduğuna inanmıyorum
Bir belge gostersinler bana bu adamın benim takimima katkı verdiğine amenna.

Galatasaray´da yönetici bazinda yillardir yolsuzluk yapiyor, önce cikip Inan Kirac bu hayalet AS´leri aciklayacak. Kimler oaradan makam elde ediyor, kimler para lazaniyr, Galatasaray´a neden bor cüretiyorlar anlatsin.

Liseli lisesi diye ayristiran bu adam peki bu adam niye başkan olmak istesinki başarısizliğı göze alabilcek bir adam değil ki ve ayriyetten başkan olursa üzerine yük biner kulübün borclariyla transferleriyle ugrasabilir mi?
Yani cemcim bu kadar zengin ama bir tane amatör şubeye yardım etmez kisacasi yaralı parmaga işemez bu adamın samimi olduğuna inanmıyorum
Bir belge gostersinler bana bu adamın benim takimima katkı verdiğine amenna.

Abi niye versin ya. Kim verdi söylesene ?

Adnan Polat mı para verdi bu kulübe ?
Faruk Süren mi para verdi ?
Cansun mu ?

Ben Söylim bir tek Ünal Aysal verdi. Bu seferde adamı faiz aldı diye yerin dibine sokdular..

Serhat diyorki 100milyon dolarcık verirmisiniz.

Sanki 100 liradan bahsediyor...

Milyon dolarlar ya.

Siz de vermezsiniz bende vermem kimse kusura bakmsın..

Bir adam para vermedi diye ben onu suçlamam.
GS ında kimsenin parasına itiyacı yok..

Yeterki GS ı basamak yapıp iş yapmak isteyen adamları başa getirmeyelim...

Adnan Polat da Faruk Süren de bugün tüm türkiye tanıosa GS sayesinde tanıyor

Abi her taşın altından İnan Kıraç çıkıyor son 20 yıldır ben bundan sıkıldım hiç zararı dokunmamış olsa bile hangi kaos dönemi olsa altından İnan Kıraç çıkıyor... Abilik yapıyor yapmıyor kimsenin kulübün abiliğine ihtiyacı olmamalı, neymiş açıklayamazmış kendi arasında çözecekmiş, neymiş açıklarsa silinirmiş... Adil bir denetim mekanizma kuracaksın madem bu kadar sözün geçiyor, tek tek hesap soracaksın, gelende bu hesabın sorulacağını bilerek harcayacak hareket edecek... Bırakacaksın bu kol kırılır yen içinde kalır işini adam çalmışsa çalmıştır bunun içinde halletme işi mi olur!!!

Adnan polat nasıl kulübü düzlüğe çıkartmış biz niye hatırlamıyoruz bunu. Nasıl bir düzlük para yok sponsorlardan paraları peşin almışsın. Yalvar yakar vergi borçlarını azizin götünde bitip kendini de kullandırarak affetirmişsin.

Takımda oyuncu yok 5 milyon € ya stancu 3.5 milyon € yekta almışsın.

Adam senin getirdiğin paralara sneijder-melo-muslera gibi adamların bonservisini almış hala gelmiş ben o dönem uçuk transfer yapabilirdim ama yapmadım, gelire göre yaptım diyorsun lan kafadan 2 oyuncuya 8.5 milyon € babam vermedi ya.

Abi niye versin ya. Kim verdi söylesene ?

Adnan Polat mı para verdi bu kulübe ?
Faruk Süren mi para verdi ?
Cansun mu ?

Ben Söylim bir tek Ünal Aysal verdi. Bu seferde adamı faiz aldı diye yerin dibine sokdular..

Serhat diyorki 100milyon dolarcık verirmisiniz.

Sanki 100 liradan bahsediyor...

Milyon dolarlar ya.

Siz de vermezsiniz bende vermem kimse kusura bakmsın..

Bir adam para vermedi diye ben onu suçlamam.
GS ında kimsenin parasına itiyacı yok..

Yeterki GS ı basamak yapıp iş yapmak isteyen adamları başa getirmeyelim...

Adnan Polat da Faruk Süren de bugün tüm türkiye tanıosa GS sayesinde tanıyor

Bu Aysal icinde gecerli...

Üst Alt