GSC Haber - İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!"

herkez kendine göre dogruyu konusuyor hic kimse ben surda hata yaptim demiyor o yüzden bu kulüb sirketlesmedigi müdletce bir halt olmaz ,biri gelir gene borc batana sokar gider kimsede hesap sormaz.

Faruk Süren dönemi zamanında açığa çıkacaktık müdahale etti indirdi bunu Faruk Süren'de söyledi indirdiğini AİG olayı tam gerçekleşecekti, indirdikten sonra da sözleşmeye uyulmadı hatta o dönem logomuzu bile kaybettik kullanamadık 2007'ye kadar... Alp Yalman, Faruk Süren, Özhan Canaydın, Mehmet Cansun, Adnan Polat, Ünal Aysal hepsinin arkasına geçti ve başkanlığına destek verdi bir nevi seçtirdi... hepsi yediyse (ki sana göre yemiş) bunları getiren adam masum olabilir mi?

Adamı dinlemedin galiba ?

Ne diyo araştırın başarılı gazetecisiniz AIG den 5m euro fazla verdiği halde hisseler neden AIG ye satıldı öğrenin biz öğrendik ve başka şeyler oldugunu anladık dedi.

Faruk sürende üzerime gelme abi sıkıntılarım var demiş. Sonrada başkanlığı bırakdı..

Faruk Süren usulsüzlük yaptıgı için i,ndirilmiş anlayacağın...

Ama senin iddiana karşı bir delilin birinin bir sözü birşey varmı dostum ?

Adam dioki ben konuşsam Adnan Polat GS dan silinir.

Gece itibariyle Adnan polat ve İnan kıraç'ın açıklamalarını dehşetle, ibretle ve utançla izliyoruz, izlemek zorunda bırakılıyoruz..

Ne diyo araştırın başarılı gazetecisiniz AIG den 5m euro fazla verdiği halde hisseler neden AIG ye satıldı öğrenin biz öğrendik ve başka şeyler oldugunu anladık dedi.

Faruk sürende üzerime gelme abi sıkıntılarım var demiş. Sonrada başkanlığı bırakdı..

Bu camiaya ihanet değilde nedir. Herkesin birbirinde delil var. Susuyorlar arada bir çıkıp tvye birbirlerine göz dağı veriyorlar işte.

AIG olay hakkında 2 taraf farklı şeyler söylüyor Faruk Süren'de ben ondan habersiz AIG ile anlaştığım için beni indirdi sonra da sözleşmeye uymadılar tazminata soktular diyor...

Bu konuda iki tarafta farklı şey söylüyor illaha Kıraç mı haklı çıkacak birde dediğim gibi son 6 başkanı getiren adam bu bunu kendileri de kabul ediyor. 6 başkan da yediyse bu adamın suçu yok mu? Veya bu yemelerin arkasında olmama gibi durumu var mı?

Ayrıca konuşursam yer yerinden oynar diyorsun oynasın arkadaş Aziz gibi ne tehditler susturmaya mı çalışıyorsun Adnan'ı biliyorsan konuş silinsin hatası varsa

İnan Kıraçı savunmak bana düşmez ama bazen komik oluyorUZ

Adam türkiyenin en zenginlerinden ama GS ın parasını yemiş b itirmiş ?

Yapmayın beyler. Hani bir tane iddia bile yok adam hakkında.

Hatta anlattıklarına göre Ne zaman biri GS ı menfaatine kullansa öğrenir öğrenmez durdurmuş..

Faruk Sürenin Adnan Polat ın hakkında neler çıktıgı gün be gün yazıldı basında.

Ama bu adamlar bile tek bir yolsuzluk usulsüzlük hakkında bir şey söyleyemiyorlar inan Kıraç ın...

İnan Kıraçı savunmak bana düşmez ama bazen komik oluyorUZ

Adam türkiyenin en zenginlerinden ama GS ın parasını yemiş b itirmiş ?

Yapmayın beyler. Hani bir tane iddia bile yok adam hakkında.

Hatta anlattıklarına göre Ne zaman biri GS ı menfaatine kullansa öğrenir öğrenmez durdurmuş..

Faruk Sürenin Adnan Polat ın hakkında neler çıktıgı gün be gün yazıldı basında.

Ama bu adamlar bile tek bir yolsuzluk usulsüzlük hakkında bir şey söyleyemiyorlar inan Kıraç ın...
Renkdasim bağzı adamlar vardır doyumsuz kazandıkça kazanmak isterler 5 lirası kaybolsa arkasindan ağlar o kadar para kazanma hırsları olur ki harcamaya zaman bulamazlar.

Üst Alt