GSC Haber - İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İnan Kıraç: "Adnan Polat döneminde yolsuzluk yapıldı!"

Abi her taşın altından İnan Kıraç çıkıyor son 20 yıldır ben bundan sıkıldım hiç zararı dokunmamış olsa bile hangi kaos dönemi olsa altından İnan Kıraç çıkıyor... Abilik yapıyor yapmıyor kimsenin kulübün abiliğine ihtiyacı olmamalı, neymiş açıklayamazmış kendi arasında çözecekmiş, neymiş açıklarsa silinirmiş... Adil bir denetim mekanizma kuracaksın madem bu kadar sözün geçiyor, tek tek hesap soracaksın, gelende bu hesabın sorulacağını bilerek harcayacak hareket edecek... Bırakacaksın bu kol kırılır yen içinde kalır işini adam çalmışsa çalmıştır bunun içinde halletme işi mi olur!!!

Dostum nasıl inan kıraç çıkıyor biliyormusun ?

Çünkü bu GS ı kullananlar GS ın ekonomisini batırınca hemen suçu liselilere atıyuorlar. Liseli beni indirdi liseli şöyle yaptı liseli böyle yaptı.

Liseli deyincede basının aklına hemen inan kıraç geliyor .

Sonra saldırıyorlar adama...

Faruk Süren GS ı Krize sokdu.
Adnan Polat GS ı Krize sokdu.

Bunların hangisinde Bu adam var ?

Özhan Canaydını da mı bu adam yakdı ?

Yapmayıon gözünüzü seveyim...

GS başıboş olsa Bu Adnan Polatlar Faruk Sürenler demekki GS ı satıp kaçıcakdı...

Adamların GS ı düşündüğü falan yok...

Çıkıyorlar bide masal anlatıyorlar.
Yok ekonomiyi düzeltecekdik de şampiyon olacakdık da bırak bu işleri GS ı batırdın ligde küme düşürüodun az daha masal anlatma.

Bu Aysal icinde gecerli...

Evet geçerli dostum. Ama Aysal bu 2 isimden çapça oldukça büyük.

GS dan kazanacağı paraya ihtiyacı yok.
Adamın DÜnya çapında parası ve saygınlığı var.

Ki adam diyor ki menejer davasında ne kadar ceza çıkarsa ben ödeyeceğim.

Adamın derdi para kazanmak değil yani..

FAruk Süren ile Adnan polatı bir tutamazsın Ünal Aysal la

Abi niye versin ya. Kim verdi söylesene ?

Adnan Polat mı para verdi bu kulübe ?
Faruk Süren mi para verdi ?
Cansun mu ?

Ben Söylim bir tek Ünal Aysal verdi. Bu seferde adamı faiz aldı diye yerin dibine sokdular..

Serhat diyorki 100milyon dolarcık verirmisiniz.

Sanki 100 liradan bahsediyor...

Milyon dolarlar ya.

Siz de vermezsiniz bende vermem kimse kusura bakmsın..

Bir adam para vermedi diye ben onu suçlamam.
GS ında kimsenin parasına itiyacı yok..

Yeterki GS ı basamak yapıp iş yapmak isteyen adamları başa getirmeyelim...

Adnan Polat da Faruk Süren de bugün tüm türkiye tanıosa GS sayesinde tanıyor
Cemcim yarın cebimde ay sonunu zar zor getirecek param olmasına rağmen Galatasarayım ın maçına gidecegim sende olsa sende vermezsin demişsin benim için hayatımın en önemli parcasina vermicem de kime vercem hayatta beni en mutlu eden şey.

Öteki söylediğine geliyim bak ben ne polati ne süreni ne cansunu savundum Galatasaray a zarar veren her kimse o şerefsizdir.
benim tek üzuldugum başkan vardır özhan Canaydın mali konuda berbattir ama o adamın ömrünün Galatasaray ı dusünmekten kısaldıgını düşünüyorum.

Son olarak Galatasarayın amblemi üzerinden bile para yiyen inan Kıraç ı maalesef sevmedim sevemiyeceğim.

Dostum nasıl inan kıraç çıkıyor biliyormusun ?

Çünkü bu GS ı kullananlar GS ın ekonomisini batırınca hemen suçu liselilere atıyuorlar. Liseli beni indirdi liseli şöyle yaptı liseli böyle yaptı.

Liseli deyincede basının aklına hemen inan kıraç geliyor .

Sonra saldırıyorlar adama...

Faruk Süren GS ı Krize sokdu.
Adnan Polat GS ı Krize sokdu.

Bunların hangisinde Bu adam var ?

Özhan Canaydını da mı bu adam yakdı ?

Yapmayıon gözünüzü seveyim...

GS başıboş olsa Bu Adnan Polatlar Faruk Sürenler demekki GS ı satıp kaçıcakdı...

Adamların GS ı düşündüğü falan yok...

Çıkıyorlar bide masal anlatıyorlar.
Yok ekonomiyi düzeltecekdik de şampiyon olacakdık da bırak bu işleri GS ı batırdın ligde küme düşürüodun az daha masal anlatma.

İyide Polat'ı, Aysal'ı bu adam getirdi, o zaman sormazlar mı adama bu sahtekarlara niye yol verdin diye.madem uğraşmak istemiyorsun koyarsın adam gibi denetimi nereye çalıp harcıyorlar.Yapıyorlar, çaldılan çırptılar da ne oldu? kimin yaptığı yanına kar kalmadı?

Bugün Erdoğan-Cemaat ilişkisinin aynısı Başkanlar ile İnan arasında var ortak çıkarlar için geliyorlar ne zaman sözlerinden çıkılıp, tek başına hareket ediliyor kalem kırılıyor...

Cemcim yarın cebimde ay sonunu zar zor getirecek param olmasına rağmen Galatasarayım ın maçına gidecegim sende olsa sende vermezsin demişsin benim için hayatımın en önemli parcasina vermicem de kime vercem hayatta beni en mutlu eden şey.

Öteki söylediğine geliyim bak ben ne polati ne süreni ne cansunu savundum Galatasaray a zarar veren her kimse o şerefsizdir.
benim tek üzuldugum başkan vardır özhan Canaydın mali konuda berbattir ama o adamın ömrünün Galatasaray ı dusünmekten kısaldıgını düşünüyorum.

Son olarak Galatasarayın amblemi üzerinden bile para yiyen inan Kıraç ı maalesef sevmedim sevemiyeceğim.

GS ın amblemi üzerinden nasıl para yiyor bilmiyorum açarsan sevinirim.

Ben demiyorum ki inan kıraç melek gibi adam yanlışları yokdur .

benim ANlatmak istediğim bu adama yapılan suçlamalaın hepsi ama hepsinin içiboş.
Tek bir kanıt yok.

Adnan Polat ında Faruk Süreninde başarısızlıkları bu adamın üzerine yıkılıyor ne hikmetse her seferinde..

Neyse çok uzadı konu gereksiz uzadı.

Evet geçerli dostum. Ama Aysal bu 2 isimden çapça oldukça büyük.

GS dan kazanacağı paraya ihtiyacı yok.
Adamın DÜnya çapında parası ve saygınlığı var.

Ki adam diyor ki menejer davasında ne kadar ceza çıkarsa ben ödeyeceğim.

Adamın derdi para kazanmak değil yani..

FAruk Süren ile Adnan polatı bir tutamazsın Ünal Aysal la

Ben kimseye maddi anlamda Galatasaray üzerinden kazanc saglamak istedi suclamasini yapmadim, cünkü bilmiyorum ama belirli islerin döndügü belli. Ama elit mertebede sayginligin olmasi, ile ünlü olman cok farkliseydir. Dünya hatta Türkiye´ye capinda Aysal´dan katca zenginleri var ama isimlerini biliyormusun ? Galatasaray kulübü baskani olmak 5-10 Milyon taraftarin sözcüsü olmak gibi birsey... Galatasaray´siz bu hepsinin hayatinda büyük bir eksikti... Benim bildigim Polat mesela Galatasaray baskaniyken nerdeyse iflas ediyordu, onun para caldigina inanmam. Ama hepsi etraflarindaki adamlara, paralari cukallama izini verdikleri ortada.
Galatasaray´da yolsuzluklar varsa, bunu zengin ve basarili bir is adami anlamaz mi ? Bu adamlarin hepsi cakal... Kendi sirketlerine gelince kus ucurtmuyorlar.

Ben acikcasi baskana sportif basariyi saymam, o yüzden ücüde bana göre maddi anlamda negatif bir profil cizmisdir, hatta buna rahmetli Özhan Baskan bile dahil. Baskanlari sportif olarak degerlendirdigimiz icin, zaten kazanma hirsi ile ve popularite toplamak icin adamlar kontrolü kaybediyorlar...

Son düzenleme:

benim ANlatmak istediğim bu adama yapılan suçlamalaın hepsi ama hepsinin içiboş.
Tek bir kanıt yok.

Adnan Polat ında Faruk Süreninde başarısızlıkları bu adamın üzerine yıkılıyor ne hikmetse her seferinde..

Yanlış hatirlamiyorsam günahini almayim ama bunu serhat uluren söylemişti sanırim uzun zaman önce anlatmisti ve konu çok karışık bir konuydu o zaman klüpten yalanlama bile gelmemişti ben herkesi elestiriyorum ünal ayslalıda polatı da cansunu da ben Galatasarayın menfaatlerini düşünürüm sende öylesindir bence saygilar sunuyorum kardeşim.

Tek bir kanıt yok.

AIG olayından bahsediyor sanırım arkadaş 2007'ye kadar amblemi kullanamama sebebimizdir aynı zamanda Faruk Süren, İnan Kıraç'ı; İnan Kıraç, Faruk Süren'i suçluyor bu konuda...

Ya neyi dert ediyonuz siz adamlar 200 liraya kulüp üyesi oluyor divanıydı pilavıydı geliyorlar yiyolar içiyorlar gidiyorlar. Yok Galatasaray divan üyesiyim, kulüp üyesiyim, lise üniversite mezunu olup kurumun adını kullanıp ceplerini dolduruyorlar.

Kulübün çevresinde gezen herkes yiyor nemalanıyor. Benim için hepsi bir hiç birinin farkı yok. Adam gibi kurumsal yapıya geçmediğimiz sürece de 10 sene sonra yine burada aynı konuları tartışırız.

Bu sefer inan olmaz başkası olur.

Inan kirac amcamizi yigip bitirmisiniz resmen burda.
biraz saygili elestirin bari . adam bir cogunuzun dedenizin yasinda.
üstelik yarim asirlik hizmet vermis Galatasaraya ve halende veriyor.
begenmediginiz yöntemleri ola bilir ama yok kendi cikarlari icin ve saire yapiormus...
ne cikari olacak bu yasdan sonra multi zengin adamin.

" 1997 İnan Kıraç, Galatasaray Eğitim Vakfı kurucusu ve başkanı olarak, Galatasaray Lisesi'nin gelişmesi, Galatasaray Ortaöğretim Okulu'nun açılması, Galatasaray Üniversitesi'nin kurulması (1992) ve Türk - Fransız ilişkilerinde üstlendiği önemli rol nedeniyle, Fransa Cumhuriyeti Devlet Başkanı tarafından 14 Aralık 1997 tarihinde Legion d'honneur nişanı'nın "Officier" rütbesine layık bulunmuştur."

peki siz cok iyi Galatasaraylilar ... Galatasaray icin ne hizmetler verdiniz hayatinizda ki bu tür insani bukadar agir sekilde elistire biliyorsunuz ?!

Ayiptir. elestiri ok ama ayarina dikkat edelim lütfen. rica ediyorum yani. modlar, adminlerde bir Galatasaray forumda bu tür önemli bir insanin burda katletdilmesine izin vermesine kiniyorum . Dedigim gibi , elestiriye ok ama biraz saygili olunmali ki burdaki inan kirac denilen kisi herhangi biriside degil.

gökmenin yorumcu olduğu telegolü ciddiye alıyorlar
yetmezmiş gibi yayına çıkıp birbirlerine giydiriyorlar

eskiden bu işler fenerde olurdu..şimdi bizde

polat yazıyor. Şamp. olcakmısda ekonomiyi düzeltmişde ayıp be adam göz göre göre yalan söyleme

184 milyon tl borcla alip, 328 milyon dolar borcla, enkaz bir kadroyla, en önemli gelir kalemleri 3-5 yillik harcanmis bir sekilde birakti. Kalan gelir, biraktiği borclarin faizini bile ödemeyecek seviyedeydi. Yani, gelecek 3-4 yil icin geliri olmayan bir GS birakti. Bu tablo GSnin ekonomisinin düzeltilmis hali miymiş?

Biz elestirimizi zaten ölçekli yaptik inan Kıraç mükemmel adam pardon.
Galatasaray için neler verdik vermedik konusunda insanlarıda tanımadan yorum yapmayalım adamlar evini zor geçindiriyor gidiyor kombine bilet alıyor.
Esas hesap sorulacak adamlar varsa Galatasaray üzerinden para kazananlar medyatik olup paralarına para katanlar.

İkisinin arasında olan husumette Galatasaray zararlı çıkmaz umarım.
150 yıl hizmet dahi etse kurtaramazlar yaptıklarını çunku.
Sent from my RM-846_eu_turkey_282 using Tapatalk

Üst Alt