İnan Kıraç Çark Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnan Kıraç’tan yeni açıklama: ”Mustafa Cengiz yönetiminin ibra olmama olayını doğru bulmuyorum. Hedefim Galatasaray’da mektepli-mektepsiz kavgasını bir an önce bitirmektir.

Hani bu kavga, Galatasaray’a zarar verir. Galatasaray’ı bölmek isteyenler olabilir. Ama Galatasaray bir bütündür. Bir bütün olduğumuzda başarılar gelmiştir.

Galatasaray’ın bölünmesine izin verilmemelidir. Mektepli-mektepsiz kavgası, 139 üyenin, üye olmamasıyla başladı. Bu sorun bir an önce çözülmeli. Galatasaray daha önce de büyük sıkıntılar yaşamıştır. Ancak ben ne olursa olsun, bunların aşılacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ya bir git bunak herif... O 139 tane hangi takım taraftarı olduğu bilinmeyen yeni yetmelerini al gidip cemiyette hava at. Ama artık ayak yapma. Olmamalıydı diyene bak. Hamamoğlanına başkan ol diyen sen değil misin? O 139 kişi tek tek listelenmeli. Ve isterse Galatasaray taraftarı olsun bir daha klübe üye yapılmayı bırak. Stada bile girişleri yasaklanmalı... kardeş kardeş geçinin gidip cemiyette ama pis ellerinizi çekin klübümüzden

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hala 139 diyor yav. Ulan belgeleriyle ortada, içinde Galatasaraylı olmayanlar var ve sahte imza ile toplu başvuru yapılmış. Ne kafa ütülediniz aylardır. Size yağmurlu havada su yok. Gidin cemiyetteki çay ücretini tartışın.

niye gebermiyor bunlar ? senin benim eş dost akrabam 80i gördümü göcüp gidiyor vay be cok yasadı diyoruz bizim fosiller 80de 7.karıyı alıyorlar cemiyette rakı balık yapıyorlar

Üst Alt