İnan Kıraç Çark Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ultraslan bir etkinlik yapmalı. Şişme dinazor bulup 3 5 tane bu ve bunun gibi papaz kanemicilerin suratlarini bu şişme dinazorlara yapıştırıp arenada bunları protesto etmelidir...

Mustafa cengiz ben akıllı bir adam ve devlet işleri ile alkali olmuş donanımlı biri. Herhalde bir açıklarını yakalamış olacakki çark etmeye basliyorlar. Bugunki basın toplantısında dananın kuyruğu kopar.

Cemiyet denen fitne fesat pislik yuvası var çoğunlukla fosiller takılıyor burası bizim kulübün bölücü kısmıdır en acilinden kapatilmalidir pisliğin kaynağı burasıdır.

Korku falan yok o sozlerde.

"Mektepli-mektepsiz kavgası, 139 üyenin, üye olmamasıyla başladı. Bu sorun bir an önce çözülmeli." = Benim isimi gorun, sorunu halledeyim, bir daha da benim dedigimin disina cikmazsiniz artik.
Aynen bunu demek istemiş.
Fenerli bjk lı bilmen nesi umrunda değil.

Kulüpcülük açısından bakmıyor inan kıraç ki eğitim vakfının başkanı olarak bunun bakış açısı bu tür farklı olması doğal olabilir.
Eğitim ocağını tek olarak bakınca tatbiki de her taraftarın öğrenciyi almak isteye bilir üyeliğe. Ama kulüp bölümü milyonların taraflı olan kesime yönelik bağımlı olduğunu es geçmemesi gerekir ne olursa olsun yoksa kaos kaçınılmaz oluyor böyle işte.

Adam inan ediyor işte. Öğrencim öğrencim diyor. Banane kulüp taraftarlığı diyor.

Aynen bunu demek istemiş.
Fenerli bjk lı bilmen nesi umrunda değil.

Kulüpcülük açısından bakmıyor inan kıraç ki eğitim vakfının başkanı olarak bunun bakış açısı bu tür farklı olması doğal olabilir.
Eğitim ocağını tek olarak bakınca tatbiki de her taraftarın öğrenciyi almak isteye bilir üyeliğe. Ama kulüp bölümü milyonların taraflı olan kesime yönelik bağımlı olduğunu es geçmemesi gerekir ne olursa olsun yoksa kaos kaçınılmaz oluyor böyle işte.

Adam inan ediyor işte. Öğrencim öğrencim diyor. Banane kulüp taraftarlığı diyor.

Boyle mi bakiyor bilemem, olabilir. Ama yanlis bir bakis acisi oldugunu soyleyebilirim.

Ogrencilerini uye yapmak istedigi yer Galatasaray SPOR KULUBU, Galatasaray Lisesi Mezunlari Dernegi degil. Bir spor kulubune uye olmanin dogal sarti, o spor kulubunu musabakalarda desteklemek ve kazanmasini arzu etmektir herhalde. Galatasaray-Fenerbahce macinda Fenerbahce'nin kazanmasini arzu eden bir Galatasaray Spor Kulubu uyesi dusunebiliyor musunuz? Tuzuk boyle birseyte imkan veriyorsa -bilmiyorum- o zaman o tuzugun de degismesi lazim.

Yav he he biz de yedik.

Allahın hain bunağı
fb3c6c655ac07cb508f1fca10c11a01b.jpg

sent via GSC

üyelik ücreti en düşük yıllık 5000tl olsun ve sadece liseliler değil, herkez üye olabilsin. Veremeyen de üye olmasın.

Üst Alt