İnan Kıraç Çark Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
üyelik ücreti en düşük yıllık 5000tl olsun ve sadece liseliler değil, herkez üye olabilsin. Veremeyen de üye olmasın.

Dediğin gibi halka açmaları lazım Galatasaray'ı. Evet belki elit olmayacak, evet belki seviyesiz tartışmalar yaşanacak ancak adam gibi yönetiliriz.
Üyelik ücretini senelik 5.000 tl yapacaksın, kimlik incelemesi passolig incelemesi yapacaksın. Geçmişini kontrol edeceksin. Rakip taraftarı kesinlikle kulüpten temizleyeceksin. Galatasaray kulübü içinde fenerbahçeli beşiktaşlı olamaz. Bunların hepsini yaparsan kontrol halkın eline geçer. Halk sosyal medyada ki bizler olduğumuza göre Galatasaray o çok istenen başarılara bizim sayemizde gelecektir.

Bu arada kulübe üye olmayı düşünüyorum. Lakin üye olmak için kriterler epey ağır ve öyle önüne gelen üye olamıyor. Tüzüğün değişmesi gerekiyor. Hadi ben Hanım kontenjanından üye olabiliyorum. Lakin başkaları için bir şeyler yapılmalıdır.

Bu arada kulübe üye olmayı düşünüyorum. Lakin üye olmak için kriterler epey ağır ve öyle önüne gelen üye olamıyor. Tüzüğün değişmesi gerekiyor. Hadi ben Hanım kontenjanından üye olabiliyorum. Lakin başkaları için bir şeyler yapılmalıdır.
M.Cengiz bunları yıkarsa eğer ilk işi rakip takım taraftarlarının üyeliklerini bitirmek ve kulübü halka açmak. Senelik 5.000 yaparsın herkes kulüp üzerinde söz sahibi olur. Yok öyle elit ayakları altında takılıp artislik yapmak. Bu kulüp hepimizin, Galatasaray'ı bu yamyamlara bırakamayız.

5.000 TL abarti degilmi? Bayern 50-60 euro istiyor. Benfica 144 euro.

Ilk üc sene 1500 TL ve secim hakki yok. Sonra 1000 TL ye düser ve secim hakki olsun.

Böylece fazla rakip taraftar itlik yapmak icin üye olmaz

5.000 TL abarti degilmi? Bayern 50-60 euro istiyor. Benfica 144 euro.

Ilk üc sene 1500 TL ve secim hakki yok. Sonra 1000 TL ye düser ve secim hakki olsun.

Böylece fazla rakip taraftar itlik yapmak icin üye olmaz

Oda mantıklı ama ben kapıyı 5.000'den açtım. Kulüp maddi bir gelir elde etmek için ortalama bu rakamlarda açar kapıyı.
Fenerbahçe örneği vermek istemem, ancak Aziz Yıldırım bunun önünü açtı. Herkes üye olabiliyor diye biliyorum kulübe. Azizi Fenerbahçe taraftarı nasıl indirdi kongrede gördük.

+ Olarak kesinlikle ve kesinlikle passolig tc vb kontroller yapılmalı üye olurken. Ne kadar maça gitmiş ne derecede Galatasaray'a harcama yapmış. Rakip takım taraftarının önü kesilmeli.

Ben yazın CL maçlarına daha kolay bilet alabilmek için Schalke ya üye olduğumda yıllık 25€ ödedim.

30 yaşına kadar 25€, 30 yaşından sonra 50€.

Bizim Gladbach da hatta daha pahalı:

0-6 yaş: bedava
7-12 yaş: 30€
13-17 yaş: 40€
18 den itibaren: 60€

Bizim de aslında böyle çocuklara mesela "Minik Aslanlar Kulübü" altında üyelik imkanı sunmamız lazım. Çocuklar için dergiler, türlü türlü aktiviteler, imza günleri oyuncularla antrenmana çıkmak vs gibi şeyler sunarak kulübe ek gelir sağlanabilinir.

Yapılabilecek o kadar çok şey var ki ama kimse umursamıyor.

sent via GSC

Son düzenleme:
Inan Kirac zamaninda Florya ve Riva'nin satilmasi konusunda da hayir oyu vermis

Acaba abartildigi kadar nufuzlu ve hain biri degil mi diye dusundurdu

139 kişi üye olamadı diye koca kulübü elaleme maskara ettik demiş açıkça.
Yaptıklarının arkasında dur bari de dik adammış bari diyelim. Nefret ettirdiniz kendinizden, bi bitin artık ya.

Dikkat edin bu K.O.Ç grubunun aile fertleri Galatasaray,Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı birebir idare etmeye çalışıyorlar. İnan Kıraç(Damat) Galatasaray,Ali Koç Fenerbahce ve Rahmi Koç’ta Beşiktaş’ı ele geçirmiş gibi. Bir yılan gibi sarmışlar kulüpleri. Çocuk oyuncağı gibi savuruyorlar. Biz savaşı başlattık bir şekilde ve tasfiye olmaya başlayacak. Ama diğer kulüplerin Allah yardımcısı olsun.

Aidatin yukseltilmesinden ziyade uyelik ilk ucretini herkes icin ayni yapmak gerekir. Sirf liseli diye 3 kurusa uye olunuyor.
Kıstas belli herkes icin 20 bin tl her sene 700 uye alimi
sadece uyelikten 14 milyon lira gelir elde edilir. 16 bin uye mi var aidatta her sene 750 tl her sene 12 binde buradan gelir toplamda 30 milyon lira yapar 5 milyon euro kucuk gorunebilir ama guzel bir paradir aslinda.
Aidatini 2 donem odemeyen uye gecikme bedeliyle oder oyle ara verdim 1 sene odemem ama sonra oderim yok arada bosluk bulunan uye kafadan oy kullanamaz ve hicbir seyden yararlanamaz.(g.kya akreditasyon verilmez)

2 sene odemeyenin uyeligi kapatilir 5000 tl uyelik acma ucreti verene kadar acilmaz ve her sene +aidat kadar uzerine ekleme yapilir kimsede para birakmamak gerekir.

Sonra seçilme hakki icin minimum bir bagis olmasi gerekir. Adam basi 1 milyon lira veremeyecek olan aday olmasin kardeşim oraya gelen adam yaptigi reklamla zaten 20 katini kaldiriyor.
Bu toplanan paralar kulup icin degil yonetim icin profesyonel yonetici harcamasi icin kullanilacak.

Üst Alt