İngilizce Öğrenmek İçin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngilizce Öğrenmek İçin

Cevap: İngilizce Öğrenmek İçin

true dat chap

time does fly

almost 30 now :hang:

miss em good ole days eh :( though true that. even my object of lust (a.k.a anna faris) 3 fooqin 7 m8

blog_faris_gty158190028.jpg

still amazingly hot though ------------------
wub.gif

Ingilizce Almancayi ögrendikten sonra gayet basit bir dil gibi geliyor bana artik. Dil ögrenmede cogu kisi kelime ögrenmeyi göz ardi eder fakat gramatik konulari bellidir birey zorlasa kendini bir dilde gramatik konularini iki ay da ögrenir fakat cümle kuramaz da okuyamaz da. Gramer kadar kelime ögrenilmeli ve konusma bol bol konusma. Ögrenilen bir dil pratik de kullanilmiyorsa pek bir anlam ifade etmiyor. Türkiyede ögreniyorsan da ve okudugun bölüm Ingilizce degilse yaz aylarinda is bulmak en iyisi turistik yerlerde. Ama dedigim gibi Almanca cok mu cok daha zor bir dil Ingilizceden grameri ayri bir dert grameri ögrendikten sonra kelimesi ayri bir dert. Cok fazla kelime var. Ingilizce basit bir dil biraz zorlamakla ögrenilir.

Bir de ekstra telaffuz ve yazma birey ögrendigi her kelimeyi dogru telaffuz edebilmeli ve yazmali. Eger imkanin varsa da sürekli farkli konulari konusmaya calismak en iyisi. Bir gün politika diger gün sinema gibi.

Bu sene okulu bırakıp baştan üniversite sınavlarına girmek istiyorum ve mümkünse gelecek sene de hazırlık atlamalıyım.Ve ingilizce'ye dair hiçbir bilgim yok sayılır.Beginner seviyedeyim yani.:) Bu hazırlık atlama sınavlarındaki çıkan kelimeleri ezberlesem geçmem için yeterli olabilir mi ? Yada ezberlemek için bir öneri biliyor musunuz ? Kısacası yardımlarınızı bekliyorum.
naptın halletin mi bu işi

Üst Alt