Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

4-5 sene sonra Fatih Terim hocamdan sonra camiamızda görmek istediğim hoca conte.

Duruşu ve hırsı ile bize yakışacak bir teknik direktör.

Dün Brescia'yı 2-1 yenip liderliği geri aldılar. Lautaro yeni Firmino olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, hatta Firmino'dan da golcü olduğu için başka bir seviyeye bile çıkabilir. Lukaku'ya yeniden futbolcu olduğunu hatırlatan Conte hocamız da Lukaku'nun attığı müthiş golden sonra oyuncusunun saldırısına uğradı. Ama başlığa yazmamın nedeni Inter'den ziyade Brescia. Piyasa değeri 100 milyon euroluk takım ki bu biraz şişirilmiş değerin büyük kısmını da wonderkidleri Tonali ve Marsilya'dan kiralık Balotelli oluşturuyor. Buna rağmen iç sahada Juventus'tan sonra Inter'i de ellerinden kaçırdılar. Öyle ligde bu maçlar haricinde de iç açıcı bir yerde değiller, 18.'ler mi ne ama oynadıkları oyunu, Inter'i soktukları durumu bizim ligin şampiyonları yapamaz. Harika bir koçları, çok iyi bir pas oyunları ve ne kadar şımarık da olsa ileride Balottelli gibi Light Ibrahimovic muazzam bir 9 numaraları var. Bunun dışındaki oyuncu kaliteleri düşük olduğu için sonunu pek getiremiyorlar ama iç sahada yemedikleri gollerden dolayı gelmeyen farktan ziyade büyük takıma karşı kaçırdıkları pozisyonları izletip taraftarlarını gururlandırıyorlar. Bir daha İtalyan teknik direktör getireceksek bizim ligin düşme hattından ziyade Serie A'nın düşme hattından getirelim diye söylüyorum, büyük takımla oynarken 1 farklı yenilmenin çok farklı durumları olabileceğini söylüyorum, İmparatorluklar yıkıldı devir Demokrasi devri diyorum.

Dün Brescia'yı 2-1 yenip liderliği geri aldılar. Lautaro yeni Firmino olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, hatta Firmino'dan da golcü olduğu için başka bir seviyeye bile çıkabilir. Lukaku'ya yeniden futbolcu olduğunu hatırlatan Conte hocamız da Lukaku'nun attığı müthiş golden sonra oyuncusunun saldırısına uğradı. Ama başlığa yazmamın nedeni Inter'den ziyade Brescia. Piyasa değeri 100 milyon euroluk takım ki bu biraz şişirilmiş değerin büyük kısmını da wonderkidleri Tonali ve Marsilya'dan kiralık Balotelli oluşturuyor. Buna rağmen iç sahada Juventus'tan sonra Inter'i de ellerinden kaçırdılar. Öyle ligde bu maçlar haricinde de iç açıcı bir yerde değiller, 18.'ler mi ne ama oynadıkları oyunu, Inter'i soktukları durumu bizim ligin şampiyonları yapamaz. Harika bir koçları, çok iyi bir pas oyunları ve ne kadar şımarık da olsa ileride Balottelli gibi Light Ibrahimovic muazzam bir 9 numaraları var. Bunun dışındaki oyuncu kaliteleri düşük olduğu için sonunu pek getiremiyorlar ama iç sahada yemedikleri gollerden dolayı gelmeyen farktan ziyade büyük takıma karşı kaçırdıkları pozisyonları izletip taraftarlarını gururlandırıyorlar. Bir daha İtalyan teknik direktör getireceksek bizim ligin düşme hattından ziyade Serie A'nın düşme hattından getirelim diye söylüyorum, büyük takımla oynarken 1 farklı yenilmenin çok farklı durumları olabileceğini söylüyorum, İmparatorluklar yıkıldı devir Demokrasi devri diyorum.
Yani tudor renktas💪👍

2-3 sene Udinese'de kovulmadan çalışsın, ondan sonra gelirse kuşkusuz bize Karabük'ten geldiğinden daha iyi antrenör olmuş olur. Brescia'nın başında yıllardır İtalya'da antrenörlük yapan, takımını Serie B'den şampiyon çıkarmış hoca var.
Corini fmde ulkemize geliyodu bende, kel bi hocaydi sanirim tipi hic guven vermiyodu bana hz yusuf dizisindeki ankmahunun adamlarindan birine benziyo

İnter bu yıl gerçekten iyi oynuyor. Oyunu tamamen domine ediyor ve neredeyse tamamını rakip sahanın 3. bölgesinde oynuyor. Juve bu sezon birkaç maç daha takılır. İnter hata yapmazsa ve özellikle büyük maçlarda tökezlemezse bu yıl artık kupa Juveden gider.

EKDVmImUwAIInAB

spal maçında lautaro martinez attı yine golünü. bu çocuğu racing club takımındayken seyrediyordum avrupa'ya gideceği belliydi diagne parasına inter'e gitti. bizim scoutlar biraz takip etsin arjantin ligini internet devrinde her maç bulunuyor illa arjantin'e gitmeye gerek yok. racing club'un genç takımında başka yetenekli çocuklar da var.

ŞL'den elenmek iyi oldu. Lige tamamen konsantre olacaklar artık. Bu sene zaten ŞL kazanma hedefleri yoktu.

UEL'de çeyrek finale kadar yedeklerle oynarlar zaten. Belki hiç umursamazlar bile.

Üst Alt