İnternet Sapığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnternet Sapığı

Cevap: İnternet Sapığı

118 den öğreniliyor daha dün ben öğrendim birininkini.Büyük ihitimal biri işletiyor salla.

Vallahi bir ara bende 118XX'ten bir numara öğrenmek istedim adam donuna kadar her şeyi sordu sonra da üzgünüm veremem dedi. Oysaki eski bir arkadaşımı acil aramam gerekiyordu, numarasını telefonuma kaydetmemiştim. Tanıdığım kimsede tanımıyordu o yüzden aklıma böyle bir yöntem gelmişti.

118 den öğreniliyor daha dün ben öğrendim birininkini.Büyük ihitimal biri işletiyor salla.

O zaman oradan öğrenmiş öyle bir halt ettiğini sanmak için aramış.

Keşke bana ceza verme hatasına düşmeseydin.Bunun cezasını çekmen lazım.Namus davası

Aldığı cezayı da 100% hak ediyordu ha öyle böyle değil hilenin kralını yapmıştı.Ama ilk defa karşıma çıkmıyor böylesi.Çok ruh hastası çıktı karşıma.10'larca dava tehdidi aldım ciddiyim.

O zaman oradan öğrenmiş öyle bir halt ettiğini sanmak için aramış.

Aldığı cezayı da 100% hak ediyordu ha öyle böyle değil hilenin kralını yapmıştı.Ama ilk defa karşıma çıkmıyor böylesi.Çok ruh hastası çıktı karşıma.10'larca dava tehdidi aldım ciddiyim.

Neymiş ya bu oyun bu kadar önemli. Ölüm tehdidi almadığın kalmış. Bırak sen bu oyunu bırak. Gel bak burda bir Manager turnuvası yaparız takılırsın:)

118 servislerinden cep telefonu numaraları ve sabit hatlar hepsi bulunabiliyor. Turkiyede çok kişiye ait olmayan bir isme sahipken zaman kaybetmeden bu servisleri tek tek arayıp bilgilerini gizletmeni öneririm. Çünkü daha sonra şu avukatlarda olan ve yasal olmayan liste var. Turkiyede yaklaşık 6-7 milyon kişinin T.C no, adres ve kimlik bilgileri bazı kişilerde bölük pörçük olsada mevcut. Telefonunu bilirse ve takarsa diğer bilgilere ulaşması kolaylaşır.Bunlar Genelde icra avukatlarında oluyor, eğer savcı tanıdığın varsa teyit ettirebilirsinn ;)

Ha bu arada adam ararsa da fazlaca erkeklik yap ve 10 da 9luk dilime girmeyi unutma :D

bi ara duymuştum böyle birşey.cocuk baya dalga geçmiş internette biriyle.herif agır sapıkmış.cocugun telini bulmuş,adresini bulmuş ilk once ona tecavüz etmiş,sonra boğazını kesmiş,sonra cesetini parçalayıp......neyse midem kaldırmadı anlatamiycam.çok dikkatli ol kardeş.senin adına üzüldüm:(

Ertuğrul Güven kardeşim dogru söylüyor. Özellikle icra avukatlarında bu bilgiler cd ler halinde mevcut. Yasal değil ama bu durum mevcut maalesef...

bi ara duymuştum böyle birşey.cocuk baya dalga geçmiş internette biriyle.herif agır sapıkmış.cocugun telini bulmuş,adresini bulmuş ilk once ona tecavüz etmiş,sonra boğazını kesmiş,sonra cesetini parçalayıp......neyse midem kaldırmadı anlatamiycam.çok dikkatli ol kardeş.senin adına üzüldüm:(

Ben dalga geçmiyorum elemanla tam tersine yaşına uygun davranmasını söylüyorum ama hasta işte.Takıntı yapmış,hakkımı arayacağım diyip duruyor.Ben buna akıl verdim hatta dedim ki varsa bir şikayetin siteyi ve beni mahkemeye ver olayı hukuk çözsün,insanları rahatsız etme dedim.Hatta kendisi demişti siteyi mahkemeye vereceğim diye ama suçlu olduğunu içten içe bildiği için sürekli rahatsız ederek kendisini tatmin ediyor.Bir de utanmadan diyor ki benim vaktim boş sen hesabımı açana kadar ben de seninle uğraşacağım.Dedim ben de açmayacağım boşa uğraşma işte şikayetini yap gerisine karışma.İnsan gibi anlattım buna her şeyi tek tek ama kafası basmıyor işte.

Benim zaten manyakla sapıkla işim olmaz da olur da bir kere daha ararsa eğer gerekeni yaparım şikayet ederim ne yapalım.Bugün görüşeceğim zaten savcı akrabamla.Gerekirse konuyu açarım kendisine.Hatta daha önce kendisine sormuştum,böyle böyle internetten rahatsız edenlere nasıl yaptırımlar uygulanabilir diye bana teferruatıyla anlatmıştı.

Ben dalga geçmiyorum elemanla tam tersine yaşına uygun davranmasını söylüyorum ama hasta işte.Takıntı yapmış,hakkımı arayacağım diyip duruyor.Ben buna akıl verdim hatta dedim ki varsa bir şikayetin siteyi ve beni mahkemeye ver olayı hukuk çözsün,insanları rahatsız etme dedim.Hatta kendisi demişti siteyi mahkemeye vereceğim diye ama suçlu olduğunu içten içe bildiği için sürekli rahatsız ederek kendisini tatmin ediyor.Bir de utanmadan diyor ki benim vaktim boş sen hesabımı açana kadar ben de seninle uğraşacağım.Dedim ben de açmayacağım boşa uğraşma işte şikayetini yap gerisine karışma.İnsan gibi anlattım buna her şeyi tek tek ama kafası basmıyor işte.

Benim zaten manyakla sapıkla işim olmaz da olur da bir kere daha ararsa eğer gerekeni yaparım şikayet ederim ne yapalım.Bugün görüşeceğim zaten savcı akrabamla.Gerekirse konuyu açarım kendisine.Hatta daha önce kendisine sormuştum,böyle böyle internetten rahatsız edenlere nasıl yaptırımlar uygulanabilir diye bana teferruatıyla anlatmıştı.

Bana da anlatsana şu teferruatları, Nuray'a katlanamıyorum da:asd:

(Anlatma ya boşver)

aga elemanı telefon da tahrik et bence. Saysın sövsün sana, sonra ince ince işleyerek tehdit etmesini sağlamaya çalış kendini. Yaz bir senaryolar işte. Öldürürüm seni kıvamına kadar getirdikten sonra ver savcılığa bir suç duyurusu göstersinler ona hakkariyi de muş'u da şam'ı da şeker'i de

şaka yaptım kardeş:D birşey olacagı yok merak etme.

aga elemanı telefon da tahrik et bence. Saysın sövsün sana, sonra ince ince işleyerek tehdit etmesini sağlamaya çalış kendini. Yaz bir senaryolar işte. Öldürürüm seni kıvamına kadar getirdikten sonra ver savcılığa bir suç duyurusu göstersinler ona hakkariyi de muş'u da şam'ı da şeker'i de

Ağa sen beni öldürtmek mi istiyorsun ya:D Aslında dediğin doğru da uğraştığına değmez ya heç:)

şaka yaptım kardeş:D birşey olacagı yok merak etme.

Senaryo mu yazdın yani:)

Ceza verdiğin sitede yöneticiysen ki öylesin anlaşılan. IP numarasını İPBUL dan ara köyüne kadar çıksın çok canını sıkarsa mahalledeki ankesörlüyü kullanarak tam o adrese asılsız ihbarda bulunursun :)

Ceza verdiğin sitede yöneticiysen ki öylesin anlaşılan. IP numarasını İPBUL dan ara köyüne kadar çıksın çok canını sıkarsa mahalledeki ankesörlüyü kullanarak tam o adrese asılsız ihbarda bulunursun :)

Ohoo kaç kere kontrol ettim:) İşin enteresanı her kontrol ettiğimde farklı bir şehir çıkıyor.İstanbul-Ankara-Mersin vs...Galiba DNS ayarlarını değiştiriyor.Ve sürekli farklı bilgisayardan farklı IP'lerden oyuna giriyor.Yani IP adresini kitlemek de işe yaramıyor.Şu ana kadar belki de 10 farklı adres ve 10 farklı bilgisayardan hesap açtı.Herif ciddi rahatsız yalnız.Ben sürekli farklı bilgisayarlardan giriyorum IP adresimi kitlesen ne olacak falan diyor.

Üst Alt