İnternet Sapığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnternet Sapığı

Cevap: İnternet Sapığı

Ben artık sıkıldım bu işten.Eleman birkaç gün bir şey yapmadı şimdi yine başladı rahatsız etmeye.Ve duracak gibi de değil.Gecenin bir vakti giriyor oyuna yapmadığı ahlaksızlık kalmıyor.Namussuz şerefsiz ne kaale alınmamaktan anlıyor ne kurallardan anlıyor ne de yazdıklarımı anlıyor.Ağır bir belaya çattım yani anlayacağınız.Ben bu saatten sonra hukuk içi ya da dışı bu ahlaksız herife ne yaptırabilirim merak ediyorum.Her gün yeni hesaplar açıyor,olur olmadık laflar söylüyor.Kendi kafasında bir hayal dünyası kurmuş ve harbiden buna inanıyor!Acayip acayip yalanlar iftiralar havada uçuşuyor.Birkaç gündür ses seda yoktu,en son dava açacağını söylemişti ben de iyi demiştim.Gerçi ortada açılacak bir dava falan yok,çünkü ne benim ne de oyunun yapımcı firmasının en ufak bir eylemi bile yok.Hem geliyor dava açtım tebligat eline ulaşacak diyor hem de rahatsız etmeye devam ediyor.Kısacası göz korkutmaya çalışıyor,dava falan yok ortada.

Her şey bir yana ortada bir durum olsa bile böyle kara cahil bir maganda gidip de dava falan açamaz.O masrafları karşılayamaz.Masrafları karşılasa o kadar aptal bir hukukçu bulamaz.İşte bunu da yapamadığı için işi sapıklıkta arıyor.Gitmiş beni yapımcı firmadakilere şikayet etmiş.Adamlar bana soruyorlar bunun derdi nedir diye.Dedim dedim böyle böyle adam hasta.Uğraşmayın.Peki dediler.Yaptığı her hareket beni provoke etmeye yönelik.Geçen gelmiş ligime hesap sokmuş,kilitleyince de korktun benden falan diyor,tam bir küçük çocuk aklı.Öyle bir ruh hastası ki hastalıklı kafasında kurduğu yalanlar yüzünden inanın aylar boyu rahatsız etmeye devam edebilir.Ben bununla uğraşmak istemiyorum.Bana ne önerebilirsiniz ne yapabilirim?Birileri bunu telefonla falan arayıp gözünü korkutabilir mi böyle bir şey işe yarar mı dersiniz?

oynadığın oyun yaş durumu nedir yüksek mi çocuk galiba bazı çocuklar varya oyundan kalmıyor onlardan bence, oyuncağını almışın önünden dururmu bence ver oyuncağını ( hesabını ) :D :D

oynadığın oyun yaş durumu nedir yüksek mi çocuk galiba bazı çocuklar varya oyundan kalmıyor onlardan bence, oyuncağını almışın önünden dururmu bence ver oyuncağını ( hesabını ) :D :D

Oyunun yaş ortalaması küçük de bu eleman 30 civarıymış tavırları yapıyor bilemiyorum artık kaç yaşındadır.Hesabını bu yaptıklarından sonra zaten vermem de versem bile bir şey çözülmeyecek.Hile yapıyor yaptığını kabul etmiyor.Yine ceza alır yine olay çıkarır.

Ya oturdum bu herifi insan yerine koydum bütün oyunun kurallarını,kendisinin hangi kuralları ihlal ettiğini neden ceza aldığını tek tek anlattım.Ama onu bile anlamıyor.Bana söyleyeceğin hiçbir şey beni vazgeçiremez diyor.Anasını satayım var ya tam dayaklık.Karşımda olsaydı neler yapardım ben bile kestiremiyorum.Öldürürüm herhalde.

Belli bir aradan sonra bırakır böyle devam etmez kendi de sıkılır senle uraşmakdan.İnsanlara bak ya ne acayip anasını satayım oyun kurallarını çiğniyor hemde adamla uraşıyor.

Belli bir aradan sonra bırakır böyle devam etmez kendi de sıkılır senle uraşmakdan.İnsanlara bak ya ne acayip anasını satayım oyun kurallarını çiğniyor hep adamla uraşıyor.

Bir ara bırakacak gibiydi hakkaten.Ben seninle uğraşmaktan bıktım seni dava ediyorum dedi,uğurlar olsun dedim ben mevzuyu kapattım.Sonra işte ne olduysa baktı ki mevzuyu başka türlü halledemeyecek yine başladı.Ve ciddi ciddi bırakacak gibi durmuyor.Sadece dün 6 tane hesap açtı,her seferinde de neden ceza aldığını anlamamış gibi davranıyor.Forumlara giriyor yok bilet satın almayın(Sezon Bileti denen bir dalga var oyunda parayla alınan) dolandırılıyorsunuz bilmem ne...Ne diyim bilmiyorum ki ya...

Geri zekali bir liselidir, fazla takma böyle angutlari.

O liseli tiplerle çok uğraştım bu baya farklı Necati.Herif ciddi bir şekilde rahatsız.Hakkımı arıyorum diyor ama attığı yalanları iftiraları bile haklı çıkarmaya çalışıyor.Bana yazdığı ilk mesajlardan birisi mesela nasıl bir manyak olduğunu siz hesap edin

bugün bu kilitleri açmazsan bu oyunun israil yapımı olduğunu ve alınan her biletin filistine bir mermi olarak indiğini forumlarda anlatırım. sen kapatırsın hesabı ben bi daha açarım bıkmadan usanmadan uyarmadı deme! bi başlarsam durmam yaptığın haksızlığa başka bi çözüm düşünemiyorum ben

O liseli tiplerle çok uğraştım bu baya farklı Necati.Herif ciddi bir şekilde rahatsız.Hakkımı arıyorum diyor ama attığı yalanları iftiraları bile haklı çıkarmaya çalışıyor.Bana yazdığı ilk mesajlardan birisi mesela nasıl bir manyak olduğunu siz hesap edin

Agir bir sapiga benziyor gibi. Sende ona böyle sözlerle karsilik vermeyi düsündün yada yaptin mi ??

Agir bir sapiga benziyor gibi. Sende ona böyle sözlerle karsilik vermeyi düsündün yada yaptin mi ??

İlk başta bir şey demedim.Baktım herif saçmalıyor ben de kızdım küfretmedim ama biraz sövdüm.Bu sefer o benden daha ağır sövdü dedim böyle bir yere varılmaz insan gibi konuşalım seninle,anlattım durumu ama dediğim gibi anlamıyor.

İlk başta bir şey demedim.Baktım herif saçmalıyor ben de kızdım küfretmedim ama biraz sövdüm.Bu sefer o benden daha ağır sövdü dedim böyle bir yere varılmaz insan gibi konuşalım seninle,anlattım durumu ama dediğim gibi anlamıyor.

Böyle salaklar coktur internette. :eek: Engelle gitsin bence, böyle salaklar ancak kalvye basinda böyle konusabiliyorlar.

Adam ağır manyak ruh hastasına benziyor. Yok israil yapımı, mermiler filistinlilere sıkılıyor falan filan.

Ne hasta adamlar var ya.Bir de işin ilginci o kadar sakin ve kendinden emin bir tonda yazmış ki, hakkaten üzüldüm adına. Account vermeseler birden fazla aynı IP'ye olmaz mı? Yada çok anlamam ama o kişiye yönelik bir çözümü yok mu sitenin?

Telefondan rahatsız etmiyorsa yine daha iyi.

Adam ağır manyak ruh hastasına benziyor. Yok israil yapımı, mermiler filistinlilere sıkılıyor falan filan.

Ne hasta adamlar var ya.Bir de işin ilginci o kadar sakin ve kendinden emin bir tonda yazmış ki, hakkaten üzüldüm adına. Account vermeseler birden fazla aynı IP'ye olmaz mı? Yada çok anlamam ama o kişiye yönelik bir çözümü yok mu sitenin?

Telefondan rahatsız etmiyorsa yine daha iyi.

Maalesef:( Ip adresini kilitlemek zaten hiçbir işe yaramıyor.Bir modem resetine bakar.O değil makina ID'sini bile kitlesem işe yarayacağını sanmıyorum herif sürekli farklı bilgisayarlardan giriyor oyuna.Ip'si desen ne zaman kontrol etsem farklı bir şehir gösteriyor.Bana yazdığı şeyleri görmezden gelirim sorun değil,zaten deli saçması yazdıkları.Ama forumları öyle bir katlediyor ki mecbur hemen müdahale etmek zorundasın.İşin kötüsü gecenin 3'ünde 5'inde giriyor oyuna genellikle.

Böyle ruh hastası görmedim arkadaş.

Üst Alt