İnternet Sapığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnternet Sapığı

Cevap: İnternet Sapığı

Ohoo kaç kere kontrol ettim:) İşin enteresanı her kontrol ettiğimde farklı bir şehir çıkıyor.İstanbul-Ankara-Mersin vs...Galiba DNS ayarlarını değiştiriyor.Ve sürekli farklı bilgisayardan farklı IP'lerden oyuna giriyor.Yani IP adresini kitlemek de işe yaramıyor.Şu ana kadar belki de 10 farklı adres ve 10 farklı bilgisayardan hesap açtı.Herif ciddi rahatsız yalnız.Ben sürekli farklı bilgisayarlardan giriyorum IP adresimi kitlesen ne olacak falan diyor.

Senin bu işini Alemdar İbaret çözer.

Ohoo kaç kere kontrol ettim:) İşin enteresanı her kontrol ettiğimde farklı bir şehir çıkıyor.İstanbul-Ankara-Mersin vs...Galiba DNS ayarlarını değiştiriyor.Ve sürekli farklı bilgisayardan farklı IP'lerden oyuna giriyor.Yani IP adresini kitlemek de işe yaramıyor.Şu ana kadar belki de 10 farklı adres ve 10 farklı bilgisayardan hesap açtı.Herif ciddi rahatsız yalnız.Ben sürekli farklı bilgisayarlardan giriyorum IP adresimi kitlesen ne olacak falan diyor.
Başın cidden belada panpa.Adam harbi manyakmış

Muhatap olarak aldıkça sizinle uğraşmaya devam eder bu eleman. Bir süre sonra bu psikopatça ilgi sönecektir.

aga aradımı aç telefonu hiç konuşma koy masanın üzerine, sen kendi işine bak kendi kendine konuşsun :) Yesin kontörlerini,girsin paracıklar bir tarafına.

1 haftayı bile çıkaramaz bu taktikle. Hadi diyelim 1 haftayı doldurdu o zaman kesin supersonic bir manyakla karşı karşıyasındır ki ver savcılığa olsun bitsin.

Küfretse falan neyse de abi oturduğu yerden böyle milleti rahatsız etmek için binbir türlü saçmalığa girişen bir manyak içinden elinden bir şey gelmiyor ya insanın ona yanıyorum.

Sen gerçekten bu isimle o bilgileri rehberden sildir vakit geçirmeden. Benimde iki ismim var mesela arada Giray var o sebebten dolayı evlendikten sonra rehberlerden kaydımı sildirdim mecburen. Çünkü kolaylıkla isteyen bana ulaşabiliyordu ve bu şu an senin olduğun durumdan daha ağır tehditler almama sebeb olabilirdi. :D

Şaka bir yana adam online iken girdiği ip'yi verirsen dns adresini çözüp verebilirim. Aynı anda online denk gelirsek özel mesajla ulaşabilirsin.

Kavga arıyor:) Olayı şöyle anlatayım.Ben internetteki bir menajerlik oyununda Türkiye yöneticiliği yapıyorum.Bu herif de hile yaptı,ceza verdim,meseleyi şahsileştirdi.Forumları katletmeye başladı,acayip iftiralar falan atmaya başladı.Kara cahil bir herif yazdıklarından çok belli.Ben de kızdım buna mail attım,adam ol dedim,karşımda olsaydın kötü olurdu senin için dedim(dememem gerekiyordu aslında ama cidden çok kızdırdı).Ben öyle diyince adres ver dedi,istesem çok rahat bulurum falan da dedi(hikaye yani).Sonra dedim seninle insan gibi konuşalım,anlattım durumları,dedim hile yaptın,kanıtları bunları deliller bunlar vs...Bu inatla kabul etmedi.Hakkari'de yaşıyormuş bilmem neymiş,mesleğim internetle ilgili falan dedi.Birkaç bir şey daha yazdı cevap vermedim cehennem olsun gitsin dedim dün akşam.Bugün de bu telefon geldi.

Selçuk İnan ve Baros'un bonservislerini ver adama, olay kapansın..

Sen gerçekten bu isimle o bilgileri rehberden sildir vakit geçirmeden. Benimde iki ismim var mesela arada Giray var o sebebten dolayı evlendikten sonra rehberlerden kaydımı sildirdim mecburen. Çünkü kolaylıkla isteyen bana ulaşabiliyordu ve bu şu an senin olduğun durumdan daha ağır tehditler almama sebeb olabilirdi. :D

Şaka bir yana adam online iken girdiği ip'yi verirsen dns adresini çözüp verebilirim. Aynı anda online denk gelirsek özel mesajla ulaşabilirsin.

Ya sorma 118'i aradım dedim şahsi bilgilerimi sildirmek istiyorum diye,telefon hattımı sordu söyledim sizi oraya yönlendiriyorum dedi,Oraya bağlandıktan sonra bir türlü halledemedim bilmem ne şifresi falan istedi bende öyle bir şifre yok.Yine de düzelttirmeye çalışacağım ama şu son gönderdiği maile bakar mısın herif manyak

bak seni son kez uyarıyorum para iademi sağla ya da hesabımı aç çok uzattın senle uğraşmaktan bıktım. nerede yaşadığını biliyorum. emin ol salı günü savcılığa hakkında şikayetçi olacağım kontör dolandırıcılığı yaptına dair. bu konu da resmi kurumların ne kadar hassas olduğunu anlatmama gerek yok!

Benim satış yapmakla falan da en ufak bir alakam falan yok.Herif paranoyak resmen kontör dolandırıcılığıymış:) Yuh arkadaş ne mallar var.

2 konuk diyor aşşağıda

Eleman bizi takip mi ediyor diyorsun yani:) Burada olsaydı emin ol üye olur sallayabileceği bütün iftiraları sallayarak bana saldırırdı.

Hani olur da takip ediyorsa eğer iyi okusun.Dilediği gibi şikayet edebilir.Ben en başından beri şikayet etmesini söylüyorum zaten.Yeter ki sapıklık edip beni rahatsız etmesin.

Öncelikle geçmiş olsun.Aklıma geldi de Alemdar İbaret bu işlerden anlıyordu biraz ona danış istersen.Belki de sormuşsundur bilemiyorum:eek:

Ya sorma 118'i aradım dedim şahsi bilgilerimi sildirmek istiyorum diye,telefon hattımı sordu söyledim sizi oraya yönlendiriyorum dedi,Oraya bağlandıktan sonra bir türlü halledemedim bilmem ne şifresi falan istedi bende öyle bir şifre yok.Yine de düzelttirmeye çalışacağım ama şu son gönderdiği maile bakar mısın herif manyak

Benim satış yapmakla falan da en ufak bir alakam falan yok.Herif paranoyak resmen kontör dolandırıcılığıymış:) Yuh arkadaş ne mallar var.
İlgilenme.Mesajlarına da cevap verme,forumlardan süresiz banla,oyunlardan da süresiz banla,yapabileceğin bütün yaptırımları yap.En sonunda inci de bi tane roman gibi küfür var 5-6 sayfa falan,onu kopyala, adamın mailine yolla tamamdır.

Öncelikle geçmiş olsun.Aklıma geldi de Alemdar İbaret bu işlerden anlıyordu biraz ona danış istersen.Belki de sormuşsundur bilemiyorum:eek:

Eyvallah hocam sağolasın.Alemdar abiyle görüşmedim hayır ama o da pek bir şey yapamaz buna herhalde.

İlgilenme.Mesajlarına da cevap verme,forumlardan süresiz banla,oyunlardan da süresiz banla,yapabileceğin bütün yaptırımları yap.En sonunda inci de bi tane roman gibi küfür var 5-6 sayfa falan,onu kopyala, adamın mailine yolla tamamdır.

Ben zaten cevap vermiyordum,bugün telefon edince kıl oldum.Gerçi inkar ediyor benimle ilgisi yok diyor:) Duy da inanma tabi.

Üst Alt