Interstellar (2014) - Christopher Nolan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Interstellar (2014) - Christopher Nolan

Daha izlemeden filmi gelmiş geçmiş en iyi filmler arasına koymak nasıl bir mantıktır!
Yeni nesil çok ön yargılı,tüketici ve heycanlı.

İzlemeden yorum yapmam ancak Cristopher Nolan yaptıysa vardır anlatmak istediği birşeyler. İzlenir mutlaka. Hollywood'un Yavuz Turgul'u adam:)

Oha yarin mi vizyona giriyor? Hemen gidelim o vakit.

Kendi kafamda Contact ile kiyaslayacagim. Umarim hayal kirikligina ugramayiz. Yarin guzel bir analiz yazarim umarim.

Oha yarin mi vizyona giriyor? Hemen gidelim o vakit.

Kendi kafamda Contact ile kiyaslayacagim. Umarim hayal kirikligina ugramayiz. Yarin guzel bir analiz yazarim umarim.

Farkindayim ben bunun :D Tamamiyle uzayda gecen bilim kurgu filmlerini senaryo biraz da dunyadan olaylar icerseydi, boyle eksik kalmis diye elestiriyorsun cunku. Contact filmiye karsilastirinca yanlis bir elestiri degil tabii.

Gelmiş geçmiş en iyi film ne yahu daha gösterime dahi girmeden ? Ha girdi diyelim neye göre kime göre..? Fazla heyecanlısınız..

Lakin ben giderim bu filme...Hele de Contact tarzındaysa kesin...

Yav çoluk çocuk veriyor işte puanları kafayı fazla takmayın...

The Dark Knight da bir ara 9.6 puan ortalamasındaydı IMDB'de...Zamanla doğru ve mantıklı puanlar gelince olması gerekene dönüyor....

Nolan'in benim icin en iyi uc filmi (su an Prestige, Memento, Dark Knight) icinde bile olmayacak diye dusunuyorum. Yine de cok kaliteli bir filmdir suphesiz.

Tekrar gizem, drama turunde filmler ceker umarim bundan sonra.

amerika, avustralya yada londra'da yasayan varsa mutlaka imax 70mm gösterim yapan biryerde izlesin. ayni kalitede bluray'a bile basilmayacak zira.

3. trailerdan sonra contact ile kiyaslamayacagim bir film oldugu kendi adima belli olmus idi tbh ,yarin izleyecez bakalim lets see.

Evet arkadaslar izledim.

Not : 9 / 10

Valla tam bekledigim gibi çikti, Nolan gerçekten muthis bir is çikarmis.

Film şu an Imdb Top 250 nin zirvesindeki The Shawshank Redemption ile aynı rating e sahip (9.2)
6 saat kaldı izlemeye, umarım bir sinema şöleni bizi bekliyordur.

Müziklerde Hans Zimmer imzalı

Üst Alt