Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Cevap: Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Suan cok fena halde sovuyorum bunlara. Eger secim uzar ve Unal Aysal adayliktan cekilirse biz bir 10 yil daha kendimize gelemeyiz (saka degil gercek).

Allah sizi bildigi gibi yapsin, ISTENMIYORSUNUZ!! Hala onumuzdeki yila kadar kalabilmek icin ugrasiyorlar, gercekten yazik.

Cevap: Işın Çelebi şuanda Telegol'de | Kanaltürk Canlı

hukukun üstünlüğüyle beraber genel kurulunda üstünlüğüne inanın.

Genel kurul üstünlüğüne neden inanılıyor anlamadım ? genel kurul üstünlüğü dediğin orada fazladan red verilen 300 oymu ? ayrıca liseci genel kurul neden üstün oluyor ,üstünlüğü kurulda hoplayıp zıplayıp taraftarın bile yapmaktan imtina edeceği tavırlardanmı geliyor ?

Flas Flas Flas:

Helvaciya "BAM" üclüsü hakkinda sanalda söylemler var taraftar arasinda bunun hakkinda bilginiz varmi diye sormustum.

Iste Cevap:

Konu hakkında yüzeysel bilgim var. Performansta süreklilik sağlayacak bir takım kurma çalışmaları yapılıyor..(twitter)

Futbol_5 Galatasaray1905

Hasan Şaş'ın görüştüğü 3 isim : Mehmet Ekici(yurt dışından dediği) Volkan Şen ve Erkan Taşkıran olma ihtimali yüksek.

lan mahkeme daha secim yapmayın kararı bile vermemiş,sadece bu yönde görüş var diyolar,öyle bir mahkeme kararı yok bu bir,ikincisi yönetim secim kararını kendisi aldı ibra ile alakası yok.sadece su var eğer yürütmeyi durdurma kararı verildiği gün mahkeme yönetimede tedbir koyduysa mahkeme o zaman tedbirli yönetim seçim kararı alamaz diyebilir,bu durumda polat yönetimi galatasaray da çivi bile çakamaz,,,tedbirden dolayı

Tedbirli yönetim seçim kararı alamaz ve bundan sonra çivi çakamaz dersen olayı kitlersin. Kim alacak kararları? kayyum mu? Yürütmeyi kararı ibra olylaması sonuçlarının doğurduğu sonuçları durdurma. Geneli bağlamaz diye biliyorum.

Tedbirli yönetim seçim kararı alamaz ve bundan sonra çivi çakamaz dersen olayı kitlersin. Kim alacak kararları? kayyum mu? Yürütmeyi kararı ibra olylaması sonuçlarının doğurduğu sonuçları durdurma. Geneli bağlamaz diye biliyorum.

aynen öyle kayyum alır.....adı üzerinde tedbirli,herhangi bir karar alıp veremezler.....polat yöneticeğine 1 sene daha kayyum yönetsin

Sinan Engin doğru söylüyor..

Helvacı yenik başlıyor..Zamanında istifa edip seçime girse şansı ozaman olurdu..Ayrıca taraftara kulak vermesi lazımdı.1 tane taraftar onu istemiyor falan diyor.

Feridun Niğdelioğlu bgn trt de bi programda(geçen hafta Ardanın forma görüntülerini veren programdı sanırım) Fenerbahçenin Selçuk İnan , Emenike ve Sezer Öztürk ile el sıkıştığını söyledi.

Noluyor ozet gececek babayidigs var mi

Özet:

Çelebi diyor ki: Biz rezalet bir tüzük yaptık, divan başkanı bunu yanlış yorumladı, artı erken uygulamaya koydu, mahkeme karararı tüzüğün üstündedir, mahkeme 3 mayıs ta iptal kararı verebilir, o zaman seçim iptal olabilir, bu yüzden Helvacı ve Aysal gelsinler Polat'ın elini öpüp af dilesinler, sen büyüksün deyip icazet alsınar, uzlaşma olsun.

Budur Hayri Reis.

Delici JB lerini bekliyoruz. Del geç bunları.

Üst Alt