Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Cevap: Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Sinan Enginde Gerets gelecek falan diyor..Hasan'ı Gerets çok seviyormuş..

Burak Sarp@

TRT3 Futbol Arenası programını diyorsun..

Sinan Enginde Gerets gelecek falan diyor..Hasan'ı Gerets çok seviyormuş..

Burak Sarp@

TRT3 Futbol Arenası programını diyorsun..

evet Emrah doğrudur. bir Selçuk İnana çok üzülürüm bizim daha çok ihtiyacımız var.

Gökmen Özdemir ise ısrarla 2 seçenek olduğunu bunların ise Terim ve Lucescu olduğunu söylüyor.

ünal aysal ın ne yapıp edip selcuk inan ve volkan şen ile anlaşması lazım,,,,

evet Emrah doğrudur. bir Selçuk İnana çok üzülürüm bizim daha çok ihtiyacımız var.

Gökmen Özdemir ise ısrarla 2 seçenek olduğunu bunların ise Terim ve Lucescu olduğunu söylüyor.

Bana göre Selcuk Inan su eski Selcuk inana hic ama hic benzemiyor. Fenerin elinde patlayabilir

Bana göre Selcuk Inan su eski Selcuk inana hic ama hic benzemiyor. Fenerin elinde patlayabilir

elinde patlamak hic almamaktan daha iyidir, her sene ayni hikayeden bikmadiniz mi, fener en iyi yerlileri alir bizde hep ellerinde patlar blablablabla laflar ederiz, biz alalim da varsin elimizde patlasin, iste sizin gibilerin yüzünden bugün rezil durumdayiz.

ozaman sende sinan enginin Hakan Balta iyi futbolcudur söylemine katiliyorsun ?

neden sadece hakan baltayi cimbizla cekiyorsun icinden,adi ustunde zaten BALTA,ama dogru soyledikleri cok sey var gibi geliyor bana

bak renkdas bu saatte polemik felan da kaldiramam ha soyleyeyim.:ays:

elinde patlamak hic almamaktan daha iyidir, her sene ayni hikayeden bikmadiniz mi, fener en iyi yerlileri alir bizde hep ellerinde patlar blablablabla laflar ederiz, biz alalim da varsin elimizde patlasin, iste sizin gibilerin yüzünden bugün rezil durumdayiz.

katılıyorum. senelerdir alınmayan adamlar nerde şu anda? bi bakın.

bide bana sizin gibiler yüzünden rezil durumdayiz diyorsun.

iyi sen ver misimovice 8Mio. € elinde patlasin

ver Stancuya 5.5Mio. € elinde patlasin

türkiyenin durumu gercekten icler acisi, eski bakanin iq'suna bak arkadas, okuyan adam böyleyse afedersin ama o ülkede cok sey sakattir bana göre, isin celebi utanmadan hukuk'un üstünlügüne güveniyoruz diyor, insan da biraz seref olur be adam, ne hukuku, bosver hukuku, önce insan ol, sonra durusun olsun, sonra zaten istedigin degeri görürsün, bu arada burada "bu yönetim de sadece isin celebiye üzülüyorum" diyen arkadaslarima da sevgilerimi iletiyorum, hala üzülüyormusunuz?

beter ol Adnan Polat ve Yönetimi.

Edit: Kastettigim kisiler kendilerini bilirler, hatta bazilari burada su an bu konudalar.

Arkadaşlar Hasan Şaş ın bgn Luce ile ilgili söylediklerini izleyebilecek bi link bulan, duyan varmıdır?

bide bana sizin gibiler yüzünden rezil durumdayiz diyorsun.

iyi sen ver misimovice 8Mio. € elinde patlasin

ver Stancuya 5.5Mio. € elinde patlasin

arkadasim git bi elini yüzünü yika kendine gel, burada bahsettigim oyuncular yerli oyuncular, sacma sapan mesajlar atiyorsun, maksat laf olsun torba dolsun, eger konuyu illa sulandiralim diyorsan ben en alasini yaparim (serdal adali vari oldu biraz :))

Üst Alt