GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

ışıtan beyden ümitli misin

5 aday onlarca yönetici adayı içinde tek parlayan kendisi gibi

başarılı bir yöneticilik geçirse de başkan olarak görsek

Ekipleri tanımadığımız için diğerleri hakkında direkt bir şey söyleyemem. Ebru Köksal da çok değerli mesela, Özgörkey de iyi.

Işıtan Gün için de tek başına şapkadan tavşan çıkaramaz, bir ekip ve plan dahilinde ise iyi işler yapabilirler ancak Türk futbolu bir çukur, kimi zaman saplananı aşağı itiyor.

Fener'deki Selahattin Baki de Sheffield'da 4 sene yöneticilik yapmıştı mesela, iyi işler de yaptılar orada gerçi Arap yatırımı var orada da ama Türkiye'ye gelince saçma bir herife dönüştü.

Konusmalari falan gayet Iyi zaten hollanda da kulup yönettigi icin orda ki kuluplerin nasil bir sistemle calistigini görmüstür bunlarin Hepsi bir avantaj tabiki

Ama Türkiye deki futbol ortamindan ne kadar uzak oldugu da belli oluyor

Yapilan ilk hakem hatasindan sonra hocalar önlem almaya baslar Fatih hoca da yapiyor Bunu ceza alacagini bilerek,kendisi futboldan sorumlu yönetici olarak bu islere belli ki hic girmez Türkiye de futbolun ayni hollanda da oldugu gibi sahada oynandigini dusunmesi buyuk hata olur

Ajax örnegi kaos ortaminda mumkun degil,umarim Bunu anladiginda Galatasaray da yönetici olmaktan uzak durmaz

Konusmalari falan gayet Iyi zaten hollanda da kulup yönettigi icin orda ki kuluplerin nasil bir sistemle calistigini görmüstür bunlarin Hepsi bir avantaj tabiki

Ama Türkiye deki futbol ortamindan ne kadar uzak oldugu da belli oluyor

Yapilan ilk hakem hatasindan sonra hocalar önlem almaya baslar Fatih hoca da yapiyor Bunu ceza alacagini bilerek,kendisi futboldan sorumlu yönetici olarak bu islere belli ki hic girmez Türkiye de futbolun ayni hollanda da oldugu gibi sahada oynandigini dusunmesi buyuk hata olur

Ajax örnegi kaos ortaminda mumkun degil,umarim Bunu anladiginda Galatasaray da yönetici olmaktan uzak durmaz

ışıtan bey bahanelerin arkasında sığınıp sistemi eleştirmektense

sistemi değiştirmeye geliyor

ışıtan bey bahanelerin arkasında sığınıp sistemi eleştirmektense

sistemi değiştirmeye geliyor
Bir nevi ekibimizin vizyoner yüzü olacak mı diyorsun renktaş?
Bak bende heyecanlandım şimdi herkes epey umutlu...
Bu devrim zorlu bir süreç, çelik gibi sağlam irade gerekecektir.
Umarız troll ordularına hedef gösterilip, işbilmez yahut içimizde ki irlandalı ilan edilmez!!
"Kaç kurtar kendini Işıtan başkan" demek istemiyorum!!

Burak elmasa bir tık daha sıcak olmamın nedenlerdeb biride Işıtan Gün umarım yanıltmaz bizi

Buna katılıyorum. Burak Elmas silik bir adam, röportajlarını izleyin dinlerken yoruluyorum. Ses tonu, surat ifadesi çileden çıkarıyor. Tamam heyecanlı belli ki ama başkan olarak daha çok yolu varmış.

Işıtan Gün olduğunu bile yeni öğrendim. Daha çok ön plana atmalıydı bu herifi. Ama bu adam vizyoner biri gibi geliyor bana, Terim ile anlaşamazlar bence.

Devrim ve Fatih Terim, gençlik ve F.T. Ajax modeli ve F. T. Altyapı ve F.T. Bunların hepsi birer çelişki. Evlatları toplucaz, Babel gibi topçulara senelik 2,5 bayılcaz, gençlere mecbur kalmadıkça hiç şans vermicez, profesyonellik olmuyacak ahbap çavuş usulü futbolu yöntecez deseniz inanırdım. Çünkü F. T. varsa bunlar vardır.

Üst Alt