GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

Devrim ve Fatih Terim, gençlik ve F.T. Ajax modeli ve F. T. Altyapı ve F.T. Bunların hepsi birer çelişki. Evlatları toplucaz, Babel gibi topçulara senelik 2,5 bayılcaz, gençlere mecbur kalmadıkça hiç şans vermicez, profesyonellik olmuyacak ahbap çavuş usulü futbolu yöntecez deseniz inanırdım. Çünkü F. T. varsa bunlar vardır.

Ben hep diyorum Terim değerli bir adam, yaptıkları inkar edilemez. Ancak saha içinde olmamalı. Futbol görüşü artık yetmiyor. Bunu bu sezon daha net gördük. Çok büyük hata olacak Terim ile devam edilmesi. Ama bir şekilde klüpte kalacak bir çözüm olmalıydı.

Veyahut Terim’in yanına yetiştirmesi için iyi bir figür koyulacak. Öyle bir figür olmalı ki hem Terim’i yönlendirebilecek hemde Terim o kişiye tecrübesini aktarabilecek. Daha sonrada güzel bir emeklilik yapıp klüpte önemli bir konuma getireceksin hocayı. Bunun için başta kendisini ikna etmek şart. Hayaller işte..

Ekipleri tanımadığımız için diğerleri hakkında direkt bir şey söyleyemem. Ebru Köksal da çok değerli mesela, Özgörkey de iyi.

Işıtan Gün için de tek başına şapkadan tavşan çıkaramaz, bir ekip ve plan dahilinde ise iyi işler yapabilirler ancak Türk futbolu bir çukur, kimi zaman saplananı aşağı itiyor.

Fener'deki Selahattin Baki de Sheffield'da 4 sene yöneticilik yapmıştı mesela, iyi işler de yaptılar orada gerçi Arap yatırımı var orada da ama Türkiye'ye gelince saçma bir herife dönüştü.
Çok doğru bir noktaya değindiniz. Ülke futbolu çukurda ve sizi o çukura çekmeye çalışıyorlar. Maharet bu çukura düşüp pisliğe bulaşmadan mücadele edebilmek.

Çok doğru bir noktaya değindiniz. Ülke futbolu çukurda ve sizi o çukura çekmeye çalışıyorlar. Maharet bu çukura düşüp pisliğe bulaşmadan mücadele edebilmek.
Ülkemizde maalesef başarılı insanlara ve kurumlara hemen itibarsızlaştırma operasyonu çekiliyor. Resmen bütün güçleriyle saldırıyorlar. Fatih Terim'e yapılan saldırılar da bunun bir parçası. Galatasaray'ın başarısını engellemek amaç. Olayı saha dışına taşımak, saldırmak, itibarsızlaştırmak...Tabi siyaset de buna çanak tutuyor. Bu ülkenin böyle gerçekleri var maalesef. Elmas ve yönetimi projelerini gerçekleştirmeye başladıklarında ve takım sahada başarılar elde ettiğinde bu defa yine hoca kimse ona ve yöneticilere saldıracaklar. Medya da karalamalar başlayacak. Haksızlıklar ve çirkeflikler kol gezecek. Federasyon ve kirli kurulları haksız cezalar kesecekler. Valiler bile Başkanımıza talimat verecek. Siyaset ayar çekmeye çalışacak. Vs vs. Sözün özü başarılı olmak için sadece proje yetmiyor. Umarım bu durumla baş edebilir yeni yönetim. Amma uzattım ya. Lanet olsun bu kirli düzene.

Yiğit şardan başkan seçileceği için pek önemsemeye gerek yok.

Gitsin başkanlık yaptığı takımı hollanda şampiyonu yapsın avrupa kupalarına katılsın kupa falan bişeyler kazansın konuşmak kolay

Sittardda varmı kayda değer topçu

Belki ordan bağlarız birini

Gurbetçide olur sınır gelirse
Türk yokta en uygun bu var, takımın futbol dehası hemde 22 yaşında... 1-2 sene oynatsak, 10-15 m euro ya satılır.

Türk yokta en uygun bu var, takımın futbol dehası hemde 22 yaşında... 1-2 sene oynatsak, 10-15 m euro ya satılır.

O topa girmezler bence,adam iyi oynamaz vs yönetimi çok yıpratır ordan gelen transfer.Almak isteyip pahalı kalan bir sürü oyuncu vardır aklında eminim.Orada en yüksek transfer 300-500 bilemedin 1 m.

Bir sürü 2-3 milyonum olsada alsam dediği adamlar vardır diye tahmin ediyorum.

Bizim genel kurulun çoğu ölmeyi unutmuş dedeler onlar için klüp transfer başarı zerre önemli değilki
kendilerine havuz beleş çay kek kim verirse onu seçiyorlar bence ışıtan gün veya elmas kek çay ve havuz vaadinde bulunmalı
aksi takdirde seçimi kazanamazlar.

Üst Alt