GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

Kulüp yönetimi konusunda tecrübe edinmiş , bu işin eğitimini almış birisi Işıtan gün.

Futbolu bilmeyen , fikri olmayan sadece başkanlık makamının katkılarını edinmek isteyen başkan veya yönetici istemiyorum.

Kulüp yönetimi konusunda tecrübe edinmiş , bu işin eğitimini almış birisi Işıtan gün.

Futbolu bilmeyen , fikri olmayan sadece başkanlık makamının katkılarını edinmek isteyen başkan veya yönetici istemiyorum.

Başkanlık eğitim işi değil, kabiliyet meselesi daha çok. Bu adamın ne gibi bir başarısı var ki? Gerçekten merak ediyorum. Avrupa’da sıradan bir takıma, başkanlık yapmak mı başarı? Acun bu takımın hisselerini almıştı yanılmıyorsam, bu ise başarı ve tecrübe, bizden uzak olsun.. başka başarısı varsa bir arkadaş da yazsa öğrenelim.. Google amca da pek bişey demiyor hakkında..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkanlık eğitim işi değil, kabiliyet meselesi daha çok. Bu adamın ne gibi bir başarısı var ki? Gerçekten merak ediyorum. Avrupa’da sıradan bir takıma, başkanlık yapmak mı başarı? Acun bu takımın hisselerini almıştı yanılmıyorsam, bu ise başarı ve tecrübe, bizden uzak olsun.. başka başarısı varsa bir arkadaş da yazsa öğrenelim.. Google amca da pek bişey demiyor hakkında..

2 milyon euro'ya iflasın eşiğindeki Sittardı satın alıp , birinci lige çıkarabilmesi ve devamlılık sağlaması benim için kabiliyet göstergesidir.

Diğer mevzular çokca kez konuşuldu forumda , ufak bir gezinti ile bulabilirsin.

2 milyon euro'ya iflasın eşiğindeki Sittardı satın alıp , birinci lige çıkarabilmesi ve devamlılık sağlaması benim için kabiliyet göstergesidir.

Diğer mevzular çokca kez konuşuldu forumda , ufak bir gezinti ile bulabilirsin.

Renkdaş kıstas bu ise eğer, Seyit Mehmet Özkan bu ülkenin en başarılı adamıdır. (Başarılı bulduğum bir isim olsa da, mesela Galatasaray’a yönetici olamaz diye düşünüyorum)

Renkdaş kıstas bu ise eğer, Seyit Mehmet Özkan bu ülkenin en başarılı adamıdır. (Başarılı bulduğum bir isim olsa da, mesela Galatasaray’a yönetici olamaz diye düşünüyorum)

Hep bahsediliyor ya , ekonomiyi doğru yönetmek , batık kulüpten , doğru bir ekonomi oluşturan bir adam.

Daha ne isteniyor ki ben anlamıyorum .

Tek başına kulübün tapusunu üstüne yapacak halimiz yok ya , kararlara etkisi olan bir akıl olacak sadece.

Hep bahsediliyor ya , ekonomiyi doğru yönetmek , batık kulüpten , doğru bir ekonomi oluşturan bir adam.

Daha ne isteniyor ki ben anlamıyorum .

Tek başına kulübün tapusunu üstüne yapacak halimiz yok ya , kararlara etkisi olan bir akıl olacak sadece.

Renkdaş tanımıyorum kendisini ve tek temennim duam bu yarıştı kim Galatasaray’a hayırlı olacaksa faydası dokunacaksa o ekibin başa gelmesi.. bildiğim; alaturkada avrupai olamazsın... bu yüzden beyefendiyi pek başarılı görmüyorum.. bu başarılı olmaz anlamına gelmez.. ihtiyacımız, konuşmaya değil, çalışmaya var... çalışmak çalışmak çalışmak.... bu güzel bakışaçınız da ışıtan bey için umarım dua hükmüne geçer ve çok başarılı bir insan olur.. açıklama için teşekkür ederim ayrıca...

Kardeş adam gayet başarılı iş yapmış. Senin görmek istediğin ise mucizeler yaratması. Aslında onuda yapmış. Çoğu kişi gibi taraftarımız en azından futbolla iç içe olduğu için ısıtan gün e güven duyuyor.

en son 2002de 1. ligde oynayan takımı 2 senede 2. ligden çıkartarak 1.ligde kalıcı hale getirmiştir

Siz zahmet etmeyin. Magirüsçü o muhteşem vizyonuyla sizin yerinize kuruyor. Aytaç ve alpaslan tamam. Donk ve ömer'in sözleşmelerini de uzattık mı değmeyin keyfimize.

Üst Alt