Islam Slimani Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islam Slimani Fenerbahçe'de

Ben sözcükleri okurum. Niyet okumam. Başka işim yok "Keramettin Bey şöyle böyle demiştir" diye mi düşüneceğim! O zaman ilk mesajda adamlar oyuncu kiralamasını iyi biliyor demeliydin. Hoş o da pek değerli bir açıklama olmaz Ayew Slimani dışında kimi kiraladılar! Dediğin gibi kiraya dünya para vermişler.
Fener kalitesine göre kötü adamlar değiller düşüşte olsalar da.

Bir de ne olursa olsun 2 tane ilk 11 oyuncusu kiralamak iyi iş. Ha o paralara mantıksız ama.

Bize de 8 numara ve stoper elzem ama hala beceremedik.

Bu kadar borçları varken bu adamlar ne yapıyor ilginç? Adamların para harcamadığı dönemde bile kafadan 10 milyon Euro para harcadılar. Bu embesiller bu kafa ile devam ettiği sürece batmaları çok normal.

Bu sene de şampiyon olup hem Fener hem Beşiktaş'ın fişini çekmeliyiz.

Bence Turkiyede is yapar sakatlanmasa.

Ama benim merakim zaten eksidelerdi al satta.

Buna da 2-3 kiralama odeseler. Herhalde 7 milyon civari eksideler. Kimleri satacaklar acaba?

Mr. Koç paravan satış bağlantıları pesinde olabilir!!

Sakatlanacağının garantisi varmış gibi konuşuyorsun, farkındasın değil mi? :)

Senin eşşeğin kancık olsun. Yeğlerim tabii ki.:hat:

Arkadaslarin bir kismi performansinin cok iyi olacagi konusunda emin olunca ben de o yoruma boyle yorumla karsilik verdim

Bir kisi de sormuyor , fb sampiyon olamadi , bu aldigi risk patladi , peki o zaman adama ve kulubune verilecek para nereden finanse edilecek

Arkadaslarin bir kismi performansinin cok iyi olacagi konusunda emin olunca ben de o yoruma boyle yorumla karsilik verdim

Bir kisi de sormuyor , fb sampiyon olamadi , bu aldigi risk patladi , peki o zaman adama ve kulubune verilecek para nereden finanse edilecek

Şu lige zerre kadar güvenmiyorum. Takip edip maçları izlediğime bakmayın. Yılların alışkanlığı. Diyeceğim şudur ki Fenerbahçe gerçekten o kadar kötüyse bir şekilde şampiyon yapacaklardır. Burası Türkiye.

Fb o kadar kotu degil ki , bizle arasinda hepi topu 3 puan yani 1 maclik fark vardi

1 gol bize atsalar yahut bir kere akhisari yenseler gecen sene de sampiyonlardi

O yuzden elbette en az bizim kadar sanslari var

Slimani'nin maliyetini henüz okumadım ama oyuncu yapısı olarak Slimani'yi şu anki Gomis'e tercih ederim. Sanırım hoca da eder.

Maddi koşulları dışında büyük risk taşıyan yönünü söyleyeyim Ayew ve Slimani transferlerinin(kendimce).

Bu 2 adam büyük ihtimalle satın alınamayacak gelecek sene, ve bu da ligin ikinci yarısı gibi belli olacak. Janssen'de olduğu gibi, Markovic'te olduğu gibi. Oyuncu diğer sezonu o takımda oynamayacağını anlayınca topa ayağını sokmamaya başlıyor, ufak tefek sakatlıklarda 4-5 hafta yatıyor. Ali Koç yönetimi bunu düşünmüş müdür, ya da bu durumu yönetebilir mi? Bilmiyorum.
Satın almamaya karar verdiğin oyuncudan ligin ikinci yarısı performans almak çok zor, hatta belki imkansız, iş. Anca vitrin maçlar olacak Şampiyonlar Ligi falan.

Burakcim parasal kisma gelelim . Onemli olan oyuncu veyahut futbol degil ki

PARA !

Ben saha içinden bahsediyorum. Saha içi hiç mi yok? :D Vardır biraz vardır.

Denk gelmişken geçen gün ortaya sorduğum şeyi sana sorayım, kimse cevap vermediydi.
Belhanda'yı aldığımız dönemki kur şu anki kurun yarısı. 8 milyona almışız, 4 milyon + 1 dolara satarsak kârda mıyız?

Bu soru bana cok gelir futbol disinda da

Euro idi sanirim. Ama ayni para biri mi de olsa cevaplayim

Karda kesin degilsin . Cunku sen 8 milyon odeyebilmis isen , elinde 8 milyon euro var demektir , ve 8 milyonu belhanda yerine kasana koysan bugun halen 8 milyon euro sahibiydin

Eger belhanda senin icin 8 milyon euro degerindeyken , bugun hala o degerde ise , o zaman sadece TL bazinda zarar etmemis gorebilirsin kendini , fazlasi degil

O günkü TL'yi bugün geri almış olacağız, ama TL'nin euro veya dolar karşısında kaybettiği değer kadar zarar etmiş olacağız. Doğru mu anladım?
Euro ve dolar karşısında kaybettiği değer kadar zarar edeceksek zaten hareket sadece yıllıktan tasarruf için mantıklı?

Onumuzdeki 2 mi 3 mu nedir o kadar euroyu vermeyeceksin ama o gunku doviz kuruna gore bu yorum degisebilir

Yarin 6,50 oldugu gibi pat diye 2,30 a inerse durum degisir

Ama bonservis olarak verdigin parayi o gun TL den euro ya cevirip odedi isen , bugun o fiyata alamayacagin bir mali yari fiyatina aldigini dusune de bilirsin

Baktigin aciya gore degisir bu yorumlar

DkVklqAXsAEZ88E.jpg

Feghouli + Fernandao =

DkR4xVzXoAILyOk.jpg

Üst Alt