Islam Slimani Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islam Slimani Fenerbahçe'de

Ali koç seçim öncesi aziz yıldırıma yükleniyodu jansen in maliyeti 5 milyon euro diye şimdi kendisi vermiş slimaniye 1 yıllık 5.7 milyon euro bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Bin tane boş yorum var.

Adamın kariyeri DK 2014 ile başladı, 2016daki kariyer sezonu ile sona erdi.

İki senedir yokları oynuyor. Kiralandığı Newcastle'da bile beğenilmedi.

Bir de Ayew denmiş geçwn yıl izlemesem neyse diyeceğim de yürüyecek hali yoktu adamın.

Bir oynasın o zaman yapılır yorumlar, o kadar da büyük bir oyuncu almadılar orası kesin.

4.25 kiralama bedeli 4.5 maaş ise bu euro kurlarında facia demek.
_20190125_000148.JPG

Bin tane boş yorum var.

Bir de Ayew denmiş geçwn yıl izlemesem neyse diyeceğim de yürüyecek hali yoktu adamın.

Bir oynasın o zaman yapılır yorumlar, o kadar da büyük bir oyuncu almadılar orası kesin.

Ustaca

Bin tane boş yorum var.

Biat edin atayizler.

Keramettin Tanrıverdi’yi ben olsam Galatasaray’da transfer komitesinin başına getirirdim.
Ancak bu kadar doğru tespitler yapılabilir.
O tarihlerde Slimani bir tarafa,Ayew geldiğinde Fener’in şampiyonluğunu ilan edenler vardı forumda.
Ben bu saatten sonra bir takıma değil Sığırmani,Ayew’i Messi,Ronaldo, Neymar’ı üçlü paket halinde getirseler maçlar oynanmadan şampiyon yapacaklarına inanmam.

Kağıt üstünde fenerin transferleri iyi duruyor ama takımda kimya tutmadı. Mesela bizim takımda kimya var iyi kötü, Slimani ya da Frey bize gelseydi daha iyi performans vereceklerini düşünüyorum kesinlikle.

Kağıt üstünde fenerin transferleri iyi duruyor ama takımda kimya tutmadı. Mesela bizim takımda kimya var iyi kötü, Slimani ya da Frey bize gelseydi daha iyi performans vereceklerini düşünüyorum kesinlikle.
Hadi Sığırmani bir tarafa da,bu Frey denen kazma bir kere futbolcu değil.
Ben şimdiye kadar böyle bir keresteyi marongozlarda gördüm.

ayewi out and out kanat olarak oynatmak sacma boyle bi takimda, zaten herif kac senedir kanat-forvetimsi/2. forvetsel bir pozisyonda gorev yapiyor. aslinda ceza sahasina penetre edip ortaligi karistiran ve bu ligde goller atabilecek bi takim tabi top oynuyorsaniz. slimani ise tam bir essek ve fernandaodan artisi yok. ama o da vaziyetin kurbani olmus durumda. 30una gelmis adamlari sezon basladiktan sonra kiralik getirirsen adamlar da bi yerden sonra bana ne der. bakalim 2. yari nolcak. bu heriflerin asil problemi orta saha bu arada. josef denen tipine zictigim iyi herifti. keza guliano. yerine gelenler de valbuena da sacma herifler o yuzden top fln oynayamiyor f.b.

bu kadarda çöp çıkacağını tahmin etmiyordum. Premier ligde ciddi süre alabilen birinin Tsl de 1 gol atması akıl alır birşey değil. Altyapılarından forvet çıkarsalar bir yarı sezonda en az 2 golü rahat bulur.

Üst Alt