İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu

Bu DK cok b.k tan geciyo birincisi top cok berbat super sut ceken adamlarin sutlari daglara taslara gidiyor allahtan trt izlemiyorum cunki o kadar berbat anlatiyolarki sanki 2010 DK si degilde 1998 DK yazik yazik cok yazik boyle e buyu turnuvalari boyle seyler berbat etiyo vuvuzelayi hic soylemiyorum oda baska bir dert

İspanya ya karşı ofans oynanmaz tabiki benim demek istediğim,turnuva başından beri adam akıllı atak yapan kaç tane takım vardı(Almanya hariç) japonya,yeni zellanda,paraguay hepsi defans yaparak puan aldılar. ki karşılarındaki takımlarda öyle aman aman güçlü takımlar değillerdi.

hitzfeld mourinho dan öğreniyor diyen arkadaşlar futbolu yeni izliyor heralde.hitzfeld cl yi kazanırken mourinho hala tercümandı.isviçre yede tebrikler

Başka kıtada oynanan en kötü Dünya Kupası.Amerika '94 de 11 yaşındaydım sabah kalkıp futbola doyardık.İsveç, Romanya, Bulgaristan'da o zaman harika takımlardı, oyuncularını da hepimiz biliyoruz.Bu kadar kötü bir kupa'ya hiçbir zaman şahit olmadım, olacağımı da zannetmiyorum.Tribün olayını bitirmelerine de diyecek kelime bulamıyorum.

Vazgeçtim, diğer kıtaları da katıyorum :)

Rakibine göre defansif oynayan takımlar yok bu turnuvada.2-3 takımı çıkar diğer bütün takımlar böyle defansif oynuyor,biz de iyi futbol izleyemiyoruz.Antifutbol lafını bunun için söyledim.Euro08'in yarısı kadar keyif vermiyor organizasyon.

2006'ya isyan etmiştim İtalya gibi top oynamayan bir takım aldı diye bu turnuvada da öyle olursa çok kötü olur..

Başka kıtada oynanan en kötü Dünya Kupası.Amerika '94 de 11 yaşındaydım sabah kalkıp futbola doyardık.İsveç, Romanya, Bulgaristan'da o zaman harika takımlardı, oyuncularını da hepimiz biliyoruz.Bu kadar kötü bir kupa'ya hiçbir zaman şahit olmadım, olacağımı da zannetmiyorum.Tribün olayını bitirmelerine de diyecek kelime bulamıyorum.

Vazgeçtim, diğer kıtaları da katıyorum :)

Aynen aynen. İnanılmaz kötü.

bu fifada kafa calismiyor

golu arttirmak icin topu degistiriyor hizli gitsin garip seksin diye

sanki futbol suttan ibaret, adamlar topu kontrol edemiyorki sut ceksin

bu isin sonu belli, fifanin basinda olsam yarin itibariyle beraberlige 0 puani basarim bak nasil maclar oluyor

Kaç futbolcuyu izlemekten zevk aldınız ? Gio, Messi, Mesut, Maicon, Alexis Sanchez, Keita başka yok sanırım ?

Guiza yı almazsanişte İsviçreye bile gol atamazsın bu kadar basit=)=)

Sen maclari izliyonmu ?????? Sen hic o topa şut cektinmi ben cektim vee top oyle gidiyorki sanki plastik topa sut ceker gibi duz gidiyo sonrada birden yon dgistiriyo anlata bildimi ??

Ne demişki sana şimdi.Neden bu kadar hiddetlendin ?

Sen maçları izlemiyor musun falan.Neden basit basit yorumlar yapıyorsun...

Üst Alt