İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu

ispanya ve barcelona oyun sitili olarak birbirlerine çok benziyor.Bu seneki barcelona- inter maçı böyle pas yapan takımlara karşı nasıl oynanması konusunda önemli ipuçları vermiştir.

Bana kalırsa artık futbolun güzelliğinden çok sonucun daha önemli olduğu bir geleceğe gidiyoruz.İnteri destekleyen arkadaşlarımız vardı bu sene şampiyonlar liginde.Tabi herkes istediği takımı tutar ama ben bu sene interin oyunundan ve geçen seneki chealsenin oyunundan (chealse-barcelona şamp yarı finali) iğrendim.Futbol katledilme yolunda ilerliyor.herkes 11 kişi kalenin ağzına yığılıyor.Ondan sonra gel de maç izle...

Ben de İspanya ve Barca'nın o maçlardaki sağdan sola soldan sağa attığı 850 küsür gereksiz pastan iğrendim..Hem oyunun temposu çok düşük gözüküyor hem de atak yapamıyor o yan paslardan dolayı takım..Biraz daha sonuca yöneliik oynasalar hem biz hem onlar sevinecek..İyi oldu İspanya'nın yenilmesi..Bu tarz oyunu bırakırlar umarım bir an önce..:asd:

Ayrıca bana göre antifutbol- İspanya ve Barcanın yaptığı - top ne olursa olsun bende olsun, gerekirse kendi sahamda, gerekirse karşı sahada 800 tane yan top yaparım ama topla ben oynarım, karşı taraf belki bir açık verir, vermezse de top bende olduğu için bir şey yapamazlar, yenilirsem de yüzde 70 topla oynamış gözükürüm de şanım yürür anlayışıdır..Bu anlayış yıkılsın da biraz adam gibi maç izleyelim..Yetti artık..:haha:

maça busquets le başlanması hataydı,navas sürekli boşa salladı barzo herif,buna rağmen maç yine tek kaleydi,yine anti futbol kazandı.

mourinho ya selamlar sevgiler:tiphat:,bu dünya futboluna yine bi rijkaard reformu gerekiyor.

Navas boşa salladı evet ama doluları görmeyenlerde olmuş. O kanada hareket geldi bunuda gözardı etmeyin. Xabi Alonso-Xavi-Iniesta varken birde Fabregas olsa çok büyük değişiklik olmayacaktı. Zaten İsviçre öyle organize vs gelmedi. Hesapları tuttu, berekete bir gol ve oldu. Futbolları hatırlanacak mı hayır. Hatırlanmasa olur mu evet, ama gerçek şu ki saçma bir futbol anlayışı.

Sergen Yalçın:''İspanyanın forveti kısa ve etkisiz David Villa zaten 1.60 boyuyla İsviçrenin 1.90-1.95 lik defanslarına ne yapabilir ki''

Bunu duyduğum anda koptuum :D :D

Ben de İspanya ve Barca'nın o maçlardaki sağdan sola soldan sağa attığı 850 küsür gereksiz pastan iğrendim..Hem oyunun temposu çok düşük gözüküyor hem de atak yapamıyor o yan paslardan dolayı takım..Biraz daha sonuca yöneliik oynasalar hem biz hem onlar sevinecek..İyi oldu İspanya'nın yenilmesi..Bu tarz oyunu bırakırlar umarım bir an önce..:asd:

Ayrıca bana göre antifutbol- İspanya ve Barcanın yaptığı - top ne olursa olsun bende olsun, gerekirse kendi sahamda, gerekirse karşı sahada 800 tane yan top yaparım ama topla ben oynarım, karşı taraf belki bir açık verir, vermezse de top bende olduğu için bir şey yapamazlar, yenilirsem de yüzde 70 topla oynamış gözükürüm de şanım yürür anlayışıdır..Bu anlayış yıkılsın da biraz adam gibi maç izleyelim..Yetti artık..:haha:

şimdi benim yazdığım mı çok komik. senin kendi kendine gülmen mi.biz görüşümüzü yazıyoruz.sen de yaşına uygun olmayan bir şekilde güya dalga geçiyorsun. gerçek yaşın mı bilemiyorum tabi :)

sana tek cümle yeter:

anti futbolu ispanya ve barcelona oynuyor ise ben böyle anti futbola kurban olurum.

beklemediğim kadar kötü bir ispanya takımı vardı sahada,hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim zira ispanya favori takım olarak görmekteydim ancak bu şekilde turnuvada finalleri zorlayamazlar.

turnuvaya nasıl başlarsanız öyle devam edersiniz denilir,ispanya kötü başladı öyle devam edecekmi göreceğiz ancak ben genede ipanyanın favori bir ekip olduğunu düşünüyorum.

bu arada arjantinde turnuvada ritim yakalamaya başladı,onlarda iyi başladılar öylede gidiyorlar.tek eksiklikleri bence messinin turnuvaya ağırlığını koyamaması oluyor,ne messi nede ronaldo tam anlamı ile bilindik performanslarını gösteremiyorlar ama ilerleyen maçlarda bazı şeyleri değiştirebilirler.

şimdi benim yazdığım mı çok komik. senin kendi kendine gülmen mi.biz görüşümüzü yazıyoruz.sen de yaşına uygun olmayan bir şekilde güya dalga geçiyorsun. gerçek yaşın mı bilemiyorum tabi :)

sana tek cümle yeter:

anti futbolu ispanya ve barcelona oynuyor ise ben böyle anti futbola kurban olurum.

Yaş ve diğer bilgilerim doğru..:D Tabii ki biraz da dalga geçiyorum ama ben sevmiyorum o kadar fazla pas yapılmasını..Biraz daha hızlı sonuca gitsinler..Barcelona-İnter maçında da adamlar ceza sahası içinde bile 50 pas yapıyorlar..Bir tane şut atsalar belki girecek ama paslaşmaktan şut atmadılar resmen.

Yaş ve diğer bilgilerim doğru..:D Tabii ki biraz da dalga geçiyorum ama ben sevmiyorum o kadar fazla pas yapılmasını..Biraz daha hızlı sonuca gitsinler..Barcelona-İnter maçında da adamlar ceza sahası içinde bile 50 pas yapıyorlar..Bir tane şut atsalar belki girecek ama paslaşmaktan şut atmadılar resmen.

şut konusuna katılıyorum. ama futbolu hakkını vermek lazım ispanyollar oynuyor

Üst Alt