istanbul sıcağı vs izmir sıcağı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

istanbul sıcağı vs izmir sıcağı

adana'da 33 derecede dışarıda yürüdüm yemin ederim 33 derece olmasına rağmen böyle bir sıcaklık görmedim resmen güneş ateş ediyor gerçek hissedilen sıcaklık rahat 60 70 derece. antalya'nın istanbul'u sıcaklığı filan hikaye

adana'da abartmadan ben günde 3 kere dus aliyordum. öglen sicaginda falan da disari cikilmaz, insani carpiyor sicagi direkt.

hep aksam üstü geziyordum ben ancak. klima'yi icat edene hayir duasi okutur adana.

bi animi anlatayim, hanim nigdeli ama ailesi adanada yasiyor, isteme olayi oldu adanada 3 veya 4 gün kalacaktik, ikinci gün sabah dedim nisanlima , ben bi gezecem aksama cok gec gelirim vs... otobüse atladim Gaziantebe, dusumu aldim klimanin altinda yativerdim , ertesi sabah geri o cehenneme döndüm, adanada nasil yasiyorlar hayret , resmen firin Antep kuru sicak, aksamlari serin! oluyor

Dün akşam hafif hafif başlayan kuzey rüzgarı şu an pik yapmasa da iyi bir esinti sağlıyor. Geçen hafta ile kıyaslayınca baya bir rahatladı hava.

Geçen hafta fethiyede marmariste izmirde 39 aydında 42 derece gördüm
güneşin altında bile terlemedim sadece bunaldım.
Dün gece istanbulda uyuduğum yastık sırılsıklam olmuştu.
Sıcaklık değil nem önemli

Dubai’de iki sene yaşamış biri olarak kıskıs gülerek okudum :). Ama gerçekten, sıcak bölgedeki insanlar için en büyük icat klimadır. Ne mobil telefon, ne bilgisayar ne de bir başkası..

Üst Alt