İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

Cevap: İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

10 numarayı taşıyabilecek kabiliyette değil Melo.

10 numarayı giymesi Melo yu basının önüne atacak. Televizyonlarda hepiniz duyacaksınız göreceksiniz bu nasıl oyuncu böyle 10 numara olmaz derhal gönderilmeli alınmamalı diye.

Halbuki 10 numara ile yakından uzaktan ilgisi yok Melo nun.

4 numara daha çok yakışıyordu ona.

Numaralar sanki rastgele verilmiş gibi, Hagiden sonra 10 numara kime verildiyse iyi performans sergileyemedi hep düşüş yaşadılar.

10'un sahibi gelecekti niye verdiler acaba Melo'ya. Neyse artık hayırlı olsun.

Aslında 10 numara Selçuk'a verilip 8 numara Melo verilse daha iyi olurdu.Ama farketmez numaranın ne önemi var?İsterse Muslera giysin 10 numarayı.

10 numarayı giymesi Melo yu basının önüne atacak. Televizyonlarda hepiniz duyacaksınız göreceksiniz bu nasıl oyuncu böyle 10 numara olmaz derhal gönderilmeli alınmamalı diye.

Real'de L.Diarra da 10 numara giyiyordu.

Egemen 8 giyiyordu, Bir ara Bülent Atamanda 10 giyiyordu diye hatırlıyorum. Abartmaya gerek yok. Önemli olan performansları, 10 numara giyiyor diye 10 numara gibi oynayacak değil.

Tamam bence de 4 numara yakışıyordu. Ama "10 numarayı taşıyabilecek kabiliyette değil Melo." diyerek ne demek istediğini anlamadım ?

Ne bekliyordun anlayamadım, Metin Oktay, Hagi tarzında bir daha futbolcu gelmeyeceği çok belli. Bunu dert edinmek saçma.

Gayet'te iyi taşır 10 numarayı ;)

Bu sene kimseye verilmeyeceğini düşünüyordum.Olması gereken buydu bence.

10 numara Melo için hayırlı olsun.

Hangi numarayı giydiğinin ne önemi var Allah aşkına saçma sapan yorumlar.

1 numarayı giyen adam forvet oynayamaz mı?

Ben de 4 numara giymesini isterdim zaten gereksiz olmuş ama belki kendisi istemiş olabilir.

Boş kalsaydı bence daha iyi olurdu. Melo'ya 4 numarayı daha çok yakıştırıyordum. Çok da önemli değil, önemli olan 10 numara 'yı forma numarası olarak giymek değil, oyununu 10 numara yapmaktır. Zaten melo'da "10 numara" oyuncuydu :D

Melo reyiz döve döve almıştır formayı kimseye bırakmaz piskopat herif korkudan bulaşamıyodur da diğer oyuncular :asd: melo reyizdir beyler bende ilk anda yadırgadım ne saçma dedim ama sonra alıştım açıkcası 10 numara yakışıcaktır Melo'ya benim görüşüm bu tabi..

haydaaaa nereden cıktı bu sımdı melo dan hagı kıvamın top oynamasını beklerız sımdı en ıyısı sabrıydı en azından yapamayacagını biliriz:)

Üst Alt