İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

Cevap: İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

Numaralara fazla takılmamak gerek ama takıyom işte :D:D Aykut 1 numara giyerse ben takarım

misimovic.JPG

FC Dynamo Moscow'un iyi bir yedek oyuncusu diyorlar Misimovic icin.

1 - Muslera

4 - Melo

7-Sercan

10-Boş

Daha iyi olurdu ama en kıl olduğum ve bu sezonda takımda kalarak beni derin üzüntüye sokan aykut ve aydın gereksizleri yüzünden olmadı...Meloya 10 verilmeside çok saçma olmuş 4 yakışıyordu...

10 numara devri kapansin, tek bir oyuncudan oyun kurmasini beklemek buyuk hata. Orta sahadaki butun oyuncular playmaker gibi pas dagitabilmeleri gerekir. Avrupada basari saglamak istiyorsak 90'larda kalmis taktikleri birakmak gerek.

Brezilyalılarda takıntı olmuş bu, Dida'yı alsaydık kaleye o alacaktı 10 numarayı.

Melo umarım taşıyabilir 10'u .

Ayrıca ,

Cristiano Aydın gene 7 numara :)

Yakıştı fazlasıyla.Umuyorum o numaraya ve o numarayı taşıyan en büyük yıldıza yani 'Gheorghe Hagi' ye layık olursun.Seviyoruz seni.

kiralik bir oyuncuya 10 numara forma vermek cok yanlis sanirim dunyada ilk

10 numara yiyen ön liberolar var hakikaten.

Ama bu konuda iki uç örnek Gallas ve Gyan.

Defans oyuncusu 10 numara, forvet oyuncusu 3 numara olmaz. Bizim çocukluğumuzdan gelen alışkanlıklarımız var. 2 ve 3 numaraları stoperler giyer. 8 numaralar iyi pas yapan orta saha oyuncularıdır. 11 numara kanat oynar falan.

Tamam bence de 4 numara yakışıyordu. Ama "10 numarayı taşıyabilecek kabiliyette değil Melo." diyerek ne demek istediğini anlamadım ?

Ne bekliyordun anlayamadım, Metin Oktay, Hagi tarzında bir daha futbolcu gelmeyeceği çok belli. Bunu dert edinmek saçma.

Gayet'te iyi taşır 10 numarayı ;)

Düzelteyim Melo Türkiye de 10 numarayı taşıyabilecek kabileyette değil.

Çünkü Türkiye de ki yazarlar maçlar ilerledikçe bir kaç başarız sonuçta sahada ki 10 numaraya takacaklar. Onların futbol bilgileri ortada hocam. Meloyu hayatlarında bir kez izlemeyen yorumcular var bu ülkede. Forma numarasına göre yorum yapacak yorumcuda gazetecide var bu ülkede.

Onları dinleyen taraftarlar da var. Sahadaki başarısızlıkta bakın görün 10 numaraya nasıl sallayacaklar. Zaten gelişinde maliyetini çok konuştular. Bu nasıl -ON- numara bu paraları bu adam hak ediyor mu diye sallayacaklar.

Halbuki Melo oyun tarzıyla bildiğin Selçuk İnan daha fiziklisi daha defansifi.

Türkiye de 10 numaraya alarak üzerine fazladan yük almış oldu Melo.

Hadi hayırlısı.

Üst Alt