İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

Cevap: İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

ya ben beşiktaşlıyım hocam takılıyorum :D esas desibel aslantepe de kırılır. çarşı inletir orayı :D

Avrupa'da örnekleri çok, stadı ortaklaşa kullanmakta sorun yok bence ömür boyu değil ya altı üstü sınırlı bir süre hoş ömür boyu olsa da olur. Ama biz aynı durumdayken bu güzellik bize yapılmamıştı hatırlarsan ve olimpiyatın laneti midir nedir o yıldan sonra takım dikiş tutmadı gitti. Bir de siz oynayın bakalım "ölümpiyatta". Cünupluk bizim takımda mıymış stadda mıymış anlarız hiç olmazsa...:D

Avrupa'da örnekleri çok, stadı ortaklaşa kullanmakta sorun yok bence ömür boyu değil ya altı üstü sınırlı bir süre hoş ömür boyu olsa da olur. Ama biz aynı durumdayken bu güzellik bize yapılmamıştı hatırlarsan ve olimpiyatın laneti midir nedir o yıldan sonra takım dikiş tutmadı gitti. Bir de siz oynayın bakalım "ölümpiyatta". Cünupluk bizim takımda mıymış stadda mıymış anlarız hiç olmazsa...:D

o konuda haklısın :D diyecek laf yok ..

sırf havanızı indirmek için fb maçını iple çekiyorum...

o maç fenerli misin hayırdır ? :D başka takımlardan medet ummak :) ben takılıorum şakasına ama nedense ciddiye alıverdin. çarşı gerçeğini biliyosun . ben beşiktaş takımıyla ilgili bişeyde demedim stadla ilgili takıldım bunun neresi hava atmak ama nedense hırs yapmışsın anlaşılan :D

Siz inönüye geldiniz bizde alacağınız paranın %50si bizim dedik siz kabul etmediniz istanbuldada saracoglu ve tt arena dışında oynayabilecek stad yok maalesef

Siz inönüye geldiniz bizde alacağınız paranın %50si bizim dedik siz kabul etmediniz istanbuldada saracoglu ve tt arena dışında oynayabilecek stad yok maalesef

Ne Galatasaray ne de fenerbahçe stadını açar gelecek sezon şampiyonluk yarışındaki rakibine.Fenerbahçe yıllardır saraçoğlunun atmosferinden bahseder ki haklılar,şampiyonlar liginde ki iç saha maçlarında veya ligdeki iç saha maçlarında müthiş bir baskıyla yürüyen takımlarına top oynatıyor adamlar.Şimdi aynı şey bizim için de söz konusu.Atmosfer,takımın inancı,rakibi baskı altına alma.Hatta stadla ilgili maddi olarak bizi rahatlatacak olması yanında en çok dile getirilen konu da atmosferin mükemmel olacağı ve maçlarda rakipler için oluşucak baskıydı.Şimdi niye biz ya da fb önemli bir avantajını sizle paylaşsın?Şampiyonluk yolunda hangi takım olursa olsun-size özel değil yani-oan bu ayrıcalık tanınmaz.kendi elimizle iç saha maçlarınızın çoğunu kazanma fırsatını size niye versin rakipleriniz? Artık olaya bu yönüyle bakıp,hak verip kapatmanız gerekir.

Oo süpermiş ya. Tamam o zaman hasılatın yarısına siz de gelin oynayın bana iyi ama Yıldo'ya pek uymaz :D

o maç fenerli misin hayırdır ? :D başka takımlardan medet ummak :) ben takılıorum şakasına ama nedense ciddiye alıverdin. çarşı gerçeğini biliyosun . ben beşiktaş takımıyla ilgili bişeyde demedim stadla ilgili takıldım bunun neresi hava atmak ama nedense hırs yapmışsın anlaşılan :D

ne alaka...

stad o maç full çekecek diye fb maçı dedim...

ayrıca söylediğin şaka da olsa kimin neyden medet umduğu belli oluyor...

madem o kadar büyüksünüz doldurun olimpiyat'ı orda kırın ne kıracaksanız...

Güzel stadlar lazım.

Desteklerim.

Fakat stad ile herşey bitmiyor. Bunun en güzel örneği Galatasaraydır.

ne alaka...

stad o maç full çekecek diye fb maçı dedim...

ayrıca söylediğin şaka da olsa kimin neyden medet umduğu belli oluyor...

madem o kadar büyüksünüz doldurun olimpiyat'ı orda kırın ne kıracaksanız...

hocam yanlış anlaşılma var olayda ... sen fb maçından sonra göreceğim o havanızı dedin ya .. ben 5, hafta beşiktaş- fenerbahçe maçında beşiktaşın yenilipte iyice düşüşe geçeceği anlamında söledin anladım..en yakın maç o maç olduğundan kaynaklandı yani... 30 binlik stattan ne kadar ses çıkıo , aslantepe 50 bin miydi tam bilmiorum hem ambiansta muhteşem . zaten o maçta inönüdeki rekor kırılmazsa ayıp olur ... 30 bin nereee - 50 bin nere ..:D

O kartalı o şekilde yaparlarsa komik olur , estetik açıdan güzel durmamış , kanatları açılmış bir şekilde aynı yerde ayakta dursa daha çekici durur

Üst Alt