İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

Cevap: İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

Sitadın ucunda BİR UCUBE

O ucubeye fifa izin verirmiki

Bırakın ne yaparlarsa yapsın 3. büyük, bize ne.. :) Kırolukları içinde boğulsunlar.

peki yonetıcılerının staadımınzla ılgılı yaptıgı rezil.köy kurnazı acıkllamalarına ne dıosun.bjk durusu o mudur?

ya bence bu işlerin duruşla ilgisi yok hocam. yeri geldiğinde herkes menfaatlerine göre hareket etmek durumunda kalıo ... bunu hepsi yapıyo yani ... şimdi aslantepe gibi bi yer varken olimpiyatta veya ufak kasımpaşa stadında kimse oynamak istemez yani ;)

ya bence bu işlerin duruşla ilgisi yok hocam. yeri geldiğinde herkes menfaatlerine göre hareket etmek durumunda kalıo ... bunu hepsi yapıyo yani ... şimdi aslantepe gibi bi yer varken olimpiyatta veya ufak kasımpaşa stadında kimse oynamak istemez yani ;)

o işleri bastan dusunuceksin.biz o zaman zamanında neden olımpıyata gıttik.stadı size veren kim bız vermeden oynayamassınız zaten.

yonetıcılerıın yaptıgı takıma 2-3tane yıldız gelınce kadroyu kurduk stadı da bulursak sampıonuz mantıgıdır.carpık yapılnma sonucu olusan durumlarıda sız taraftar cekeceksınız.tıpkı bızım cektıgımız gıbı,bıze zamanında ınonuyu vermedıgınız gıbı

real madrid gelse bu ulkeye her macını olımpıyatta oynasa sampıon olamaz.size sımdıden gecmıs olsn

mete düren doktordu demi?seneye olimpiyatta gutiye mont gıydırsın,yaşı kemale ermiş,üşür hasta olur.

kolpacı ve basarıszlıga kılıf arayan yonetıcılerınız bakalım seneye ne bahaneler uretecek.gidin kadıkoyu ısteyın madem,orasıda devletın.

bjk durusyla tabıkı alakası war.alayına ısyan hak yememek lafta carsının durusu.gorduk cıtlarını cıkarmıolar

olimpıyatta basarılı sezonlar,bizim stada deplasmana gelirsiniz.şanslıysan sende gorebılirsin arenayı

o işleri bastan dusunuceksin.biz o zaman zamanında neden olımpıyata gıttik.stadı size veren kim bız vermeden oynayamassınız zaten.

Yonetıcılerıın yaptıgı takıma 2-3tane yıldız gelınce kadroyu kurduk stadı da bulursak sampıonuz mantıgıdır.carpık yapılnma sonucu olusan durumlarıda sız taraftar cekeceksınız.tıpkı bızım cektıgımız gıbı,bıze zamanında ınonuyu vermedıgınız gıbı

real madrid gelse bu ulkeye her macını olımpıyatta oynasa sampıon olamaz.size sımdıden gecmıs olsn

mete düren doktordu demi?seneye olimpiyatta gutiye mont gıydırsın,yaşı kemale ermiş,üşür hasta olur.

Kolpacı ve basarıszlıga kılıf arayan yonetıcılerınız bakalım seneye ne bahaneler uretecek.gidin kadıkoyu ısteyın madem,orasıda devletın.

Bjk durusyla tabıkı alakası war.alayına ısyan hak yememek lafta carsının durusu.gorduk cıtlarını cıkarmıolar

olimpıyatta basarılı sezonlar,bizim stada deplasmana gelirsiniz.şanslıysan sende gorebılirsin arenayı

aynen yazdigin yaziya İmzami atiyorum.

bu stad 5 senede anca biter bizde olduğu gibi eski açık yıkılıp izni geri iptal ederler bjk de aynı sorunu yaşayacak yedirtmezler o araziyi bjk ye hükümet ne tilki dir siz daha öğrenememişsiniz

Kartal şeklinde olursa kötü olur.

Aslantepe gibi sade bir stad yaparlar umarım.

Ama bir an önce yapılsın yani.

Tıpkı bızım cektıgımız gıbı,bıze zamanında ınonuyu vermedıgınız gıbı

inönüye maça gelicem bu dönem eğer o geldiğimde fırsatım olursa arenaya giderim şahsen rakip takımın stadı die takıntı yapmam yani. her zaman objektif bakıyorum böle konulara ve stadınız bence şahane herşeyiyle... böle statlara ihtiyacımız var ülke olarak.

real madrid gelse olimpiyata demişsinde katılmıyorum sana bu konuda. mutlaka etkisi olacaktır ama bu en fazla %10-20 olur. başarısızlığı tamamen buna bağlamak bahaneden öte bişey olmaz ...

yukarda furkan arkadaşımda belirtmişti biz size inönüde oynadığınız maçlarda gelirin %50 sini istedik gelmeyin demedik .

inönüye maça gelicem bu dönem eğer o geldiğimde fırsatım olursa arenaya giderim şahsen rakip takımın stadı die takıntı yapmam yani. her zaman objektif bakıyorum böle konulara ve stadınız bence şahane herşeyiyle... böle statlara ihtiyacımız var ülke olarak.

real madrid gelse olimpiyata demişsinde katılmıyorum sana bu konuda. mutlaka etkisi olacaktır ama bu en fazla %10-20 olur. başarısızlığı tamamen buna bağlamak bahaneden öte bişey olmaz ...

yukarda furkan arkadaşımda belirtmişti biz size inönüde oynadığınız maçlarda gelirin %50 sini istedik gelmeyin demedik .

yüzde 50 sini istemek gelmeyin demek zaten yuh derler adama:D

Cok kötü görünüyor yahu.

Sanki Besiktas degilde, Bursaspor, Kayserispor icin yapilan basit bir stad.

Ayrica tribünler baya uzak olacak bu projede ki gibi olursa tabi.

fifanın böyle şeylere izin vereceğini hiç sanmıyorum verseler bir takım çokdan yapardı zaten ama çok yaraıtıcı bir proje hazırlayanları tebrik etmek lazım.

Fifanın 2016 kriterlerine göre koltuk renklerinin çift kullanılmasına bile izin verilmiyormuş onun için tek renk kullanılmış diye biliyorum.

Bende mesela arena için stada giriş ve çıkışların aslan kafasından olmasını isterdim :)))

Birde bu proje onaylanırsa sabrinin o kaleye çektiği her şut kartalın boğazına kaçar :p

Bu proje resmi değil. Taraftarın biri çiziyor, internet ortamında paylaşıyor... Araştırmacı(!) medyadımızda resmi proje diye sunuyor. Bir nevi deli-taş-kuyu ilişkisi :)

Yavaş yapsınlar.Yok kartalmış yok timsahmış.Bunlar sadce lafta kalır.

eag_5165.jpg

Yapılıcak renkdaş.

demirörenin oturduğu koltuğun önünede bi düğme koysunlar..

basınca kuşun ağzından ateş çıksın :lol:

esin kaynağı : how i met your mother (barney stinson) :D

Ne şekilde yaparsa yapsınlar bizi ilgilendirmez, Türk futbolu açısından çok iyi oluyor bu stad projeleri, anadolu'yada yayılmalı, taraftar çekemeyen şehirler yerine tribün kültürü olan şehirlere modern stadlar yapılması daha iyi, Kocaeli'ye Körfez Arena istiyoruz:D

Ben çok beğendim inşallah yapılır Adıda beşiktaş mağazalarının adı gibi kartal yuvası olsun :)

Güzel stadlar lazım.

Desteklerim.

Fakat stad ile herşey bitmiyor. Bunun en güzel örneği Galatasaraydır.

Dur bi bismillah stadı açalı 2 ay olmadı nedir bu hemen bizi örnek göstermek ? Stad perfonrmans bakımından örnek gösterilecek takım fenerdir. Stad gelirleri bi gelmeye başlasın takım kurulsun 2-3 sene geçsin ondan sonra bizi örnek gösterebilirsin !!!

Üst Alt