İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

Cevap: İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

Ota b.ka inandığınız için buna da inanmanız normaldir.Acaba Fenerbahçe aklandığında ne düşüneceksiniz.Yüzünüz kızaracak mı ? Tabi ki hayır.

Profilinizde yazan Yaş:27 ibaresi yanlıs degilse. Belirli bir olgunluga erişebilecek bir yaştasınız.

İddianameyi okudugunuzu varsayıyorum.İddianamede Adalı-Havutcu-Ateş'in Agzından At -Para Verecegiz-Kötü oynasınlar-Oynamasınlar İfadeleri Yer Alıyor mu ? Ben cevap vereyim isterseniz yer almıyor.

Tamamıyla Menacer Yusuf Turanlı İle Oyuncular Arasında Geçen Konusmalar Onlar. Turanlı Akını Arayıp Atı Verecekmiş, Kasmayın , Zorlamayın Relax Gibi Aptalca Cümleler Sarfediyor.

Adalıda Dün Telegole Konusmus Haberiniz Varmı Bilmiyorum.

At olayı tamamen yalandır diyor Adalı kesinlikle at konusu konusulmadı bile diyor adalı. Adalı yalan soylüyor diyeceksiniz.

Yusuf Turanlı Savcıya Mektup Yazıyor ve Oyuncularla Konusmalarımdan Adalının Bilgisi Yoktur Diyor. Bu Mektupta Ek İddianamede Yer Alıyor. Yalan Diyeceksiniz.

İbrahim Akın iti Beşiktaştan Herhangi Bir Şike Teklifi Almadım İfadesini Veriyor. Yalan Diyeceksiniz.

Etik Kurulu Beşiktaş Şikeye Bulasmamıstır Diyor. Yalan Diyeceksiniz.

Adalı kim ula ? Ne diyecek evet konuştuk mu diyecek ? Ruh hastası mısın ? Adam kabul eder mi suçunu. Sizde yaptınız o yüzden timsaha yatmana gerek yok. Yargı affetsin ben-biz affetmiyoruz. İBB maçı öncesi mi içinizden geldi İ.Akın (hemde kovduğunuz adam !) transfer etmek vs...

Ömer kuş kafesine dönsene, kafesten uçan kuşu . . . . . .

Anladın sen onu :D

Ben hiç bir şekilde şikeye karısmadıgımız bir nevi ispat edilmiş olsada gönül verdigim kulübün isminin şike ile yanyana geçmesinden bile utandım.

Peki ;

Beşiktaş'a o kadar laf eden gözleri kör olmus , ismi geçen bütün kulüpleri o şerefsizligi yapmıs sayan, Aziz yıldırımla Tayfuru Adalıyı aynı kefeye koyan Fanatik(Körü körüne baglı) Galatasaraylılar iddianamenin acıklamasından sonra yanlıs yaptıklarını, tahliye edildikten sonra haksızlık ettiklerini,etik kurulu raporu meydana cıktıktan sonra biraz olsun utanmaları gerektigini anladılar mı acaba ?

Tayfur Havutcu kesinlikle sucsuz, orada hemfikirim. Ama Serdal Adali icin bunu tam olarak söyleyemezsin, cünkü bir sekilde girmis iste bu islere.

Kafa kağıdımı mı istiyorsun ? Laf ebeliği yapma. Büzüktaş duruşu sergile gel. Hadiii... Yemezler. Timsaha yatma hemen. Organize suç örgütü kurmadınız doğru. Bu noktada lafımız yok. Ancak gayet açık futbolu kirlettiniz. O yüzden kıvırmamanı tavsiye ederim. Gelip burada "bahhh gördünüz mü biz temiziz" ayaklarına yatma. Ben ve benim gibi düşünen milyonların gözünde masum değilsiniz. Bunuda kısır aklınızdan da çıkarmayın.

Öncelikle Büzüktaş-Sekiztaş-*****bahçe gibi çoçukça laflar yasınıza hiç yakısmıyor.

Benim kimseye dediginiz gibi "bahhh gördünüz mü biz temiziz" düşüncesiyle birşeyleri kafalarınaza yerleştirme düşüncem yok.

Böyle birşeye gerekte yok.

Bazılarınızın haksızlık yaptıgını anlayabilecekleri umdum sadece.

Fenerbahçe aklanır diyen ya gerizaklıdır ya da şerefini para diye satan adamdır.

Aklansalar bile ( ihtimal under ZERO) bu ülkemizin acizliği olur. Muz Cumhuriyeti yine der güler geçerim. O tapeleride gördüğüm her fenerliye hediye olsun diye düzenlerim. Kısacası, bu ülkede adalet-hak zaten paraya bakar, güce bakar. O yüzden oradan çıkan kararlar değil gördüklerimiz, vicdanımız diyor ki "Şike yaptınız ve adisiniz !"

Birde yok diye yapmadık diye savunanlarada ağır küfür ediyorum.

Tayfur Havutcu kesinlikle sucsuz, orada hemfikirim. Ama Serdal Adali icin bunu tam olarak söyleyemezsin, cünkü bir sekilde girmis iste bu islere.

Kardeşim madem bunlar şucsuzda neden küme düşme kalksın diye başkanınız imza topluyor.Şerefsizlik yapanları ödüllendirirmisiniz siz?

Öncelikle Büzüktaş-Sekiztaş-*****bahçe gibi çoçukça laflar yasınıza hiç yakısmıyor.

Benim kimseye dediginiz gibi "bahhh gördünüz mü biz temiziz" düşüncesiyle birşeyleri kafalarınaza yerleştirme düşüncem yok.

İstediğimi derim. Sekiztaş işte. Şiketaş nasıl istersem öyle derim. Rahatsız oluyorsan kendi çöplüğüne.

.

Üst Alt