İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

Cevap: İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

tolga korkmaz senin başkanın değilmi küme düşme kalkmalı lafına onay veren.neden bahsediyorsun sen ya?gelmiş buraya temiziz memiziz diyorsun.temiz ise başkanın küme düşmeyi neden kaldırmak istiyor bunu açıkla sen önce.sence de küme düşme kalksın mı tolga ne dersin?

Tolga Korkmaz'a soruyorum...

Kupayı iade ettik dediniz demirörenin ofiste bir odada kilitli olduğu ortaya çıktı...

madem kupayı iade ettiniz...

neden avrupa hakkından vazgeçmediniz...

niye avrupa ligine katılım payı...

türkiye kupasına katılımın payını iade etmediniz...

duruşu gösterdinizde duramadınız...

yayık ayranı gibi bir sağa bir sola...

adamların etik kurulunda şike yapmadıkları yazmıyor...

evet yazdıklarıda yazmıyor...

duruşu gösteripte kupayı saklamaktansa verseydiniz ya...:)

Kardeşim madem bunlar şucsuzda neden küme düşme kalksın diye başkanınız imza topluyor.Şerefsizlik yapanları ödüllendirirmisiniz siz?

Karistirma kardesim, ben Galatasaray'liyim :D

Tayfur safligindan dolayi, art niyetsiz I. Akin/I. Alin'i istemis, sadece bu kadar. Ama Serdal da böyle düsünmüs mü? Bence hayir.

Tolga Korkmaz'a soruyorum...

Kupayı iade ettik dediniz demirörenin ofiste bir odada kilitli olduğu ortaya çıktı...

madem kupayı iade ettiniz...

neden avrupa hakkından vazgeçmediniz...

niye avrupa ligine katılım payı...

türkiye kupasına katılımın payını iade etmediniz...

duruşu gösterdinizde duramadınız...

yayık ayranı gibi bir sağa bir sola...

adamların etik kurulunda şike yapmadıkları yazmıyor...

evet yazdıklarıda yazmıyor...

duruşu gösteripte kupayı saklamaktansa verseydiniz ya...:)

Bakis acisi mukemmel, bunu sezon baslamadan øncede dile getirmistik, ama cevabi bunlarda yok.

tolga korkmaz senin başkanın değilmi küme düşme kalkmalı lafına onay veren.neden bahsediyorsun sen ya?gelmiş buraya temiziz memiziz diyorsun.temiz ise başkanın küme düşmeyi neden kaldırmak istiyor bunu açıkla sen önce.sence de küme düşme kalksın mı tolga ne dersin?

Bumu yani?

Başkan küme düşürülme kaldıılsın diyorsa şike yapılmıs. Demiyorsa yapılmamıs öylemi.

O Başkan denen herifin allah belasını versin öncelikle.

Demirörenin Beşiktaşlı oldugunuda kesinlikle inanmıyorum ve Beşiktaş Düşmanı oldugunu düşünüyorum.

Bana göre şikenin sportif olarak cezası kulübün kesinlikle küme düşürülmesi olması lazım.

Bumu yani?

Başkan küme düşürülme kaldıılsın diyorsa şike yapılmıs. Demiyorsa yapılmamıs öylemi.

Demirörenin Beşiktaşlı oldugunuda kesinlikle inanmıyorum ve Beşiktaş Düşmanı oldugunu düşünüyorum.

Bana göre şikenin sportif olarak cezası kulübün kesinlikle küme düşürülmesi olması lazım.

Valla o bu degil de, sen bana bir seyi söyle: Burada yaygara kopariyorsun, ama Ankaragücü maci icin siz de bize yillardir "Zalaaaad, sike yaptilaaaar, serefsizleeer" diye aglayip durmuyormusunuz? Elinizde hic bir sey yok ama biz sike yaptik öyle mi? Tutarli olun bakalim :)

Bu şekilde birbirinize yakışmayacak ifadelerle değil, anlaşabileceğiniz bir üslubu tercih edin.

Bumu yani?

O zaman Galatasaray gibi dik durun.Biz şike yapmadık diyeceğine şucluysak cezaması çekelim diyin.

Bumu yani?

Tolga hocam çelişki şurada çıkıyor, yıllardır 8-0'lık bir maç sonrası elde tek bir delil, kayıt, tanık olmamasına rağmen bir kulübü zan altında bırakmaya çalıştı sizin taraftarınız... Eee şimdi bu olanlardan sonra Gs taraftarının hakkınızda ne düşünmesini bekliyorsunuz? Fener konusuna hiç girmiyorum, tarih yazmadı onların şerefsizliklerini..

Şenol Güneş: ''Emek veren bir takım olarak, paraya karşı yetenek ve emeğin savaşını verdik. Tarih bunları yazacak.”

ortalama yaşın bu kadar yüksek oldugu ve seviye -mantıkla da aynı oranda ters orantılı oldugunu ilk defa görüyorum.

haddini bil haddini! burda hiç kimse renkdaslarımıza hakaret edemez, hele hele rakip taraftar hiç edemez, bazı zaaflardan yararlanıp ortamı germe, yoksa karsılıgını cok ağır alırsın.

O zaman Galatasaray gibi dik durun.Biz şike yapmadık diyeceğine şucluysak cezaması çekelim diyin.

Aksinimi söyledim.?

Ben kesinlikle boyle bir şerefsizligin yapılmadıgına inandıgım halde ismimizin şikeyle geçmesi bile beni utandırıyor dedim ilk mesajda.

Cezanın hiç bir önemi yokki. Böyle bir şerefsizlikten sonra. İster kulübün kapısına kilit vursunlar ister tarihten silsinler,ister küme düşürsünler.Sürecin başından beri taraftar bu tutumda zaten.

Bizim işbilmez,yalaka ve dini-imanı para olan yöneticilerden olusan yönetim kurulumuzun bizimle aynı görüste olmaması ve aynı tutumda olmaması taraftarı baglamazki.

haddini bil haddini! burda hiç kimse renkdaslarımıza hakaret edemez, hele hele rakip taraftar hiç edemez, bazı zaaflardan yararlanıp ortamı germe, yoksa karsılıgını cok ağır alırsın.

Tırt adamları ciddiye almayın beyler. Zeka yaşı dediği şey asıl kendi problemi. Nasıl bir zekadır ki rakip foruma üşenmeden üye olup haksız olduğu konuda yaşam mücadelesi veriyor, saygı bekliyor. İş versen yapmaz gelmiş üye olmuş burada aşık atıyor aklı sıra. Sanki akademik makale tartışıyoruz.

Şikecisiniz. Öyle aklandık falan geçeceksiniz o işleri. Irkçı pislikler. Duruşunuzu yesinler sizin. Asena duruşu.

Aksinimi söyledim.?

Ben kesinlikle boyle bir şerefsizligin yapılmadıgına inandıgım halde ismimizin şikeyle geçmesi bile beni utandırıyor dedim ilk mesajda.

Cezanın hiç bir önemi yokki. Böyle bir şerefsizlikten sonra. İster kulübün kapısına kilit vursunlar ister tarihten silsinler,ister küme düşürsünler.Sürecin başından beri taraftar bu tutumda zaten.

Bizim işbilmez,yalaka ve dini-imanı para olan yöneticilerden olusan yönetim kurulumuzun bizimle aynı görüste olmaması ve aynı tutumda olmaması taraftarı baglamazki.

Aynı mantıkla bakarsak fenerliler de inanmıyor şike yaptıklarına? Nasıl yapıcaz peki?

Üst Alt