İşte İlk Onbirimiz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte İlk Onbirimiz !

Cevap: Son Dakika | İşte İlk Onbirimiz !

Senin Fatih Terim takıntının yanında hiç birşey bu.

Benim kimseye kişsel bir takıntım yok ama oyuncu seçimlerini beğenmiyorum illa sabriyi oynatacaksan orta sağ açıkta Kazım ı oynatma çek ileriye orda oynat bu sabri 5 seneden beri bangı bangır bu takımın beki dğeilim diye bağırıyor at gibi koşmaktn başka ne yapıyor ki ne teknik ne kademe,

sormazlarmı adama ebue yi sağ bekte oynatmayacaksan yedek oynatamka için mi aldın

madem sabri iyi bekse ebue neden bizde?

Tek elmanderle olmaz yahu.Tek santrofor oynayamaz.Umarım bu kararı pahalıya patlamaz bize terimin.

1 maç ceza aldı diye %100 resmi bir açıklama ben görmedim. Ortada bir tezgah var. Bu maçtan sonra büyük ceza alacağız diye düşünüyorum.
Emre sakin ol yav:D

Dün akşam Ligtv pınar argun muslera cezası bitti.. Dediği onbir çıktı. Amatör kulüb değiliz, illaki öğrenilmiştir. Bu kadarda panik yapmayın.

Baros oynamalıydı bana kalırsa ölüsü bile Elmander'in yanında Tevez kalır. Kazım'ın de oynamaması gerekir artık harbi yeter. Baros 2 maç kötü oynadı diye tamamen kesti Kazım haftalardır batırıyo hep 11'de. Buna adam kayırmak denir kusura bakmasın kimse. Hak yenmesine hiç tahammül edemem.

Cevap: İşte İlk Onbirimiz !

Ramazan kurşunlu bankasyada 1 maç ceza almıştı. Muslera olayıda ona döndü. Ramazanın kararıda geçensene açıklanmamışdı.

Bırakın şu muslerayı Kulüb çalışanları salak falanmı sandınız..

Direk kırmızı kartın cezasının 2 maç olduğunu size hangi akıllı söyledi?

Baros oynamalıydı bana kalırsa ölüsü bile Elmander'in yanında Tevez kalır. Kazım'ın de oynamaması gerekir artık harbi yeter. Baros 2 maç kötü oynadı diye tamamen kesti Kazım haftalardır batırıyo hep 11'de. Buna adam kayırmak denir kusura bakmasın kimse. Hak yenmesine hiç tahammül edemem.

2 saatiir anlatmak istediğim şeylerden bazı kesitler vermişsinin yunus.

söylermisiniz bir sağ açık olarak oyuna ne efektif katkısı olmuş, defans zaten hiç yok,

defans yok bari topu ileriye taşıyabilse asist yapabilse o da yok, peki kazım neden var??

Muslera için açıklama yapılmadi dimi, eğer bir sorun çıkarsa kuşlar dallandırır olayı. Zan yerine Semih olsaydı ilk 18'de, stopere Ceyhun konulabilirdi hiç yoktan. Kin tutuyorum Zan'a kin.

Üst Alt