İşte İlk Onbirimiz ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte İlk Onbirimiz !

Cevap: İşte İlk Onbirimiz !

Her direk kırmızı 2 maç ceza değildir. Geçensene rizede ramazan kurşunluda kırmızı yemişdi.1 maç ceza almışdı. Maçı bıraktık neyi konuşuyoruz.

S.a arkadaşlar şöyle bir durum vardır . Direk kırmızı kart genelde displin cezasını gerektiren durumlarda verildiği için 2 hatta 3 maç ceza verilir ancak mesela gole giden oyuncuyu düşürüp direk kırmızı kart alırsanız ceza 1 olur.

neyi tartışıyorsunuz şu an önümde lig tv var böyle bir olasılık olsa çoktan dile getirilirdi, mozambik liginde bir mozambik takımı değiliz heleki şikebahçenin kendilerine suç ortağı aradığı bugünlerde şu muhabbet çok saçma.

neyi tartışıyorusnuz şu an önümde lig tv var böyle bir olasılık olsa çoktan dile getirilirdi, mozambik liginde bir mozambik takımı değiliz heleki şikebahçenin kendilerine suç ortağı aradığı bugünlerde şu muhabbet çok saçma.
Bundan bahsediyorum.Şu dünyada akıllı sadece biz değiliz. KIrmızı kart bazen karara göre 1 maça dönebilir. Muslera cezasını çektiği için PDFK açıklama gereği duymadı. Kulübe haber verilmiştir.Öğrenilmiştir.

Ft bizim kadar düşünemiyorsa gitsin kahve çalıştırsın.Boşa telaş yapıyorsunuz gibin.

Kendimizi küçümsemeyelim değil mi, gerçekleri görmemek için objektif olmamak gerekir

kazım formayı haketmiyor, sabri bu takımın sağ beki değil, ebue neden yedekte, baros neden elmanderle oynama fırsatı yakalamadı?

Direk kırmızıda 2 maç ceza olayı ben küçükken vardı,yanlış hatırlamıyorsam.

Edit: Direk kırmızıda ekstra cezaayı PFDK veriyor diye biliyorum:eek:

Kendimizi küçümsemeyelim değil mi, gerçekleri görmemek için objektif olmamak gerekir

kazım formayı haettmiyor, sabri bu takımın sağ beki değil, ebue neden yedekte, baros neden elmanderle oynama fırsatı yakalamadı?

Muslera konusunda dedim sadece diğerlerine katılıyorum sana bildiği vardır diyelim bakalım.

Muslera konusunda dedim sadece diğerlerine katılıyorum sana bildiği vardır diyelim bakalım.

şu an Ebue konuşuluyor Lig tv de Elmander e takım içinde yapılan hataları anlatıyor ve yorumculr tarafından takdir ediliyor.

takım bütünlüğünü sağlayan en önemli adam olarak nitelendiriliyor.

"Direk kırmızı 2 maç demektir" tarzında elementler uydurmayalım, yok öyle birşey. Gole giden adamı indirip veya kale çizgisinden topu elle çıkarıp kırmızı yiyen adam ne diye iki maç ceza alsın? Biraz mantık lütfen :)

[video=youtube;jRalqQvVcb0]https://www.youtube.com/watch?v=jRalqQvVcb0[/video]

20. Hafta Ramazan kurşunlu bu maçta direk kırmızı kart görmüşdü. 22.Hafta Ordu maçında ise oynamışdı. Yani 1 maç ceza almıştı.Onunda cezası açıklanmamıştı.Hatta ben çok aramışdım bizim maçta oynayacakmı diye.Maç günü öğrenmiştik. Her kırmızı 2 maç değildir. Twitterda bile çoşmuş.Yarını fotomaç manşet atar.

kazım formayı haketmiyor, sabri bu takımın sağ beki değil, ebue neden yedekte, baros neden elmanderle oynama fırsatı yakalamadı?

Hacı kusura bakma ama Kazım haftalardır dökülüyor diyorsun (ki geçen hafta çok çok iyiydi beğendim ben bu benim fikrim) ama Baros haftalardır dökülecek kadar bile oynamıyor oynayamıyor ona neden bişey demiyorsun hadi Sercan desen anlarım ama Baros da çok kötü haftalardır.Sonradan girer golünü atar bugün bişey diyemem tabi ama adam kayırıyorlar haksızlık yapıyorlar lafın çok gereksizce bütün hafta oyuncularla antrenmanda olan Hocalar sen ben değiliz ne oluyor ne bitiyor oyuncuların durumu ne hepimizden iyi gözlemleyip biliyorlar.

Kabul et Hoca yı sevmiyorsun istemiyorsun güvenmiyorsun.Az öncede senin gibi birisi Semih Kaya nerede neden oynamaz demişti.Yahu adım gibi eminim Semih oynasa onada bişey bulacaklar artık Süleyman Su ve Cemal Can ın da zamanı geldi onlar neden oynamıyor bumu gençliği sevmek FT gençlere taktı ya gibi bir çok şikayet olacak.Yahu birazcık bile sabrınız inancınız yok mu?

Beyler adama de jong gibi girerseniz öyle 2 maç ceza alırsınız.Dahada yaralayıcı ve art niyetli olursa 3 maç,adamı öldürürse futboldan men+hapis:lol:

Hacı kusura bakma ama Kazım haftalardır dökülüyor diyorsun (ki geçen hafta çok çok iyiydi beğendim ben bu benim fikrim) ama Baros haftalardır dökülecek kadar bile oynamıyor oynayamıyor ona neden bişey demiyorsun hadi Sercan desen anlarım ama Baros da çok kötü haftalardır.Sonradan girer golünü atar bugün bişey diyemem tabi ama adam kayırıyorlar haksızlık yapıyorlar lafın çok gereksizce bütün hafta oyuncularla antrenmanda olan Hocalar sen ben değiliz ne oluyor ne bitiyor oyuncuların durumu ne hepimizden iyi gözlemleyip biliyorlar.

Kabul et Hoca yı sevmiyorsun istemiyorsun güvenmiyorsun.Az öncede senin gibi birisi Semih Kaya nerede neden oynamaz demişti.Yahu adım gibi eminim Semih oynasa onada bişey bulacaklar artık Süleyman Su ve Cemal Can ın da zamanı geldi onlar neden oynamıyor bumu gençliği sevmek FT gençlere taktı ya gibi bir çok şikayet olacak.Yahu birazcık bile sabrınız inancınız yok mu?

Sen her eleştiri yaptığın adamı sevmiyormusun benim Fatih hocanın sistem ve oyuncu değişikliklerine güvenim yok bu konuda haklısın ama bir Galatasaray sevdalısı olan taraftrar olarak bana tarihimdeki en büyük kupayı kazandırıan bir adamı sevmemek ihanettir benim için tabiki hocamızı seviyorum.

lakin geçmişte kazanılan başarılar geçmişte kaldı orda ki perfomansıyla son yıllarda ki perfomansı aynı değil Fatih hocanın.

Üst Alt