İşte Parçalı ve Siyah Formamız - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Parçalı ve Siyah Formamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Parçalı ve Siyah Formamız

Ne hayaller kurmuştum.. Armanın yanında işlemeler olacak. Siyah formada kırmızı şerit enine olacak.. Parçalımız TAM parçalı olacak.. ama nerdee. Pazar formasını çıkardılar önümüze.. Tek umudum sarı forma. İnş o güzel olurda nike amblemli bi forma almış olurum. Yoksa bu 2 formayı almaya değmez..

ANIL diye bir kardes, seritli bir forma tasarimi yapmisti herkes begenmisti,niye oyle birsey yapmadillar ?

Ve anlamadim birsey var, Hollandada tasarim felan yapmisladi, o kadar masraf bosunami, bu formayi tasarim etmek için bir saatimi bille almaz benim

Ne hayaller kurmuştum.. Armanın yanında işlemeler olacak. Siyah formada kırmızı şerit enine olacak.. Parçalımız TAM parçalı olacak.. ama nerdee. Pazar formasını çıkardılar önümüze.. Tek umudum sarı forma. İnş o güzel olurda nike amblemli bi forma almış olurum. Yoksa bu 2 formayı almaya değmez..

Avatarındaki forma süperdi..Sonradan pişman olmustum almadıgıma :)

ya parçalı formanın pek bi özelliği yokki işte

bildiğin parçalı forma işte

sarı-kırmızı

Güzel bence

nike malmıdır arkadaş sen kalk 5 milyon civarı bir para yatır sözleşmeyi fesh et sonrada çıkardığı formaya bak kusuraya bakmayın eğer bu resimdekiler gerçekse hiç beğenmedim..

Armalar ve yıldızlar dikiş olacak. Nihayet.

En kaliteli kumaşlar ile üretildiler. Hollanda Nike fabrikasında Arsenal, Man U, Celtic vb... takımların formaları ile yan yana yapıldılar.

Forma nihayet tam parçalı. Nike son 40 yılımızı baz alarak güzel bir araştırma yapmış. Herhalde sonunda özlediğimiz formamıza kavuşacağız. Kaliteli detaylar ve forma içi yazılar mevcut

Sırt reklamları TFF kuralları gereği bu sene altta yer alacak. Yani isimler yine eskisi gibi üstte yazılacak. Ülker ile devam ediyoruz. Reklamsız satılma gibi bir durum söz konusu olmaz. Önceki senelerde nasılsa öyle gider.

Yazıyo facebook'da galatasaray'ın bir sayfası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt