İşte Parçalı ve Siyah Formamız - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Parçalı ve Siyah Formamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Parçalı ve Siyah Formamız

11758863206595922009.jpg

sarı formayı bekliyordum zaten bu formalardan sonra umudum onda :) bu arada siyah antrenman t-shirt'ü olarak iyi giderdi :D

sarı formayı bekliyordum zaten bu formalardan sonra umudum onda :) bu arada siyah antrenman t-shirt'ü olarak iyi giderdi :D

avatarındaki pumanın formasının bize uyarlanan sarısı yapılsa alırım yaz kış sokakta giyerim şöyle formaları gördükce asabileşiyorum... neden türkiyede böyle bu işler anlamak mümkün değil 55.000 kişilik stadımız var ve en büyük taraftar topluluğuyuz avrupaya nam salmışız hala 3. sınıf formalar sanki bedavaya veriyorlar 99 tl türkiye şartlarında fazla bile çünki biz konfeksiyonda gelişmiş bir ülkeyiz o formayı türkiyede cok cok ucuza mal ediyorlar kaliteli kumaş kullansalar bile maliyeti 10-15 tl yi geçmez. iyice can sıkmaya başladı bu durum bakalım kim el atacak.

Şu bir gerçek, formalarda çeşitlilik çıktı tribün ahengi bozuldu...90-2000 yılların tirübünlerindeki ahenk şimdi saçma sapan renk cümbüşüne dönüştü..Benim formalarda güzellikten öte beklediğim şey bu aslında..Maçlar için tek bir taraftar forması çıksın (parçalı) onu alalım tirübünlerde onunla maç izleyelim..

Günlük kullanım için ise diğer formaları alırız...

Güzellik sonraki planda kalıyor benim için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt