İşte Parçalı ve Siyah Formamız - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Parçalı ve Siyah Formamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Parçalı Formamız

Bizim pazarda daha kalitelileri satılıyor.Cidden diyorum.Sonra neden korsan alıyorsunuz derler milllete.Aynı mal.Sadece sahtekar Nike yerine başka sahtekarlar yapmış işte

bac59flc4b1ksc4b1z-5.png

Siyah forma böyle olcak.

Edit: formanin fiyatlarina bakin :eek:

Böyle baştan atılmış forma yap, sonra 99TL'ye sat, kusura bakma ama ''forma satışları düşük'' dersen kafana birşey yersin.

Beğenmedim.Ayrıca arma yapıştırmamı? Sağa kaymış gibi (Formaya göre sağ). Kırmızı üzerinde siyah ? Hiç ama hiç olmamış

Ben bu olduğuna inanmıyorum Ruh Derki sitesinin sloganıda değişmiş bence orjinal parçalı olacak...Ama buysa eğer adidastan bir farkı yok nike amblemi dışında ne gerek vardı diye sormak lazım! 20 milyon taraftarı olan bir kulübe forma yapıyosun insan az dikkat eder özen gösterir...

formanın çakma olma ihtimali var mesela oyuncu isimleri yukarıda yazacaktı renkler falan uymamış

Adidas'ın parçalısı bile daha güzeldi.

Neyse alacağız tabi, 10 Hagi yazdıracağım buna. :)

Orjinal Mercan formam vardi, yikadiktan sonra baktim arma sokulmus.

Gittim ilk kez korsan cubuklu forma aldim, adamlar dikisli yapmis ve ne yalan soyleyeyim kumasi bile daha kaliteli.

formanın çakma olma ihtimali var mesela oyuncu isimleri yukarıda yazacaktı renkler falan uymamış

Malesef bilgi doğru;uA'da Store'da çalışanlar var bunları yazmış.

arkadaşlar resim yollayamam ama şöyle söyleyim

parçalı forma nike logosu ve turk telekom rengi hariç aynı bu resimdeki gibi

sağ taraf kırmızı üzerinde siyah nike logosu var ve kol sarı.kolda siyah avea yazıyor.

sol taraf ise sarı kol kırmızı.

arka taraf komple kırmızı ve kırmızı beyaz ülker var.

öndeki turk telekom ise beyaz.

siyah forma ise birebir aynı. polo yaka kollarda beyaz avea var.

resim göndermiş kadar olmuşumdur sanırım

Forma formadir beyler,sacma sapan renkler olmasin da nasil olursa olsun.

Ya hadi git ya.Forma formadır ne demek.Sende çok para olabilir.Millet zengin değil.Adam iskender yerine simit yiyor lisanslı ürün almak için.Bunun içinmi yani.Yazık yahu.Bu ne biçim iştir.Fenerle dalga geçtik.Adamlarınki daha kaliteli

Harbi şaka gibi lan.Kim tasarlıyor abi bu formaları?Ne kadar kötü forma yapabiliriz fikri üzerine çalışmışlar heralde.

manchester'a böyle forma yapsınlar bir tane satamazlar türkiye piyasasını neden böyle küçük görüyorlar anlamak güç... zaten forma 99 tl olacak kaliteli yapın şunu görende 9 tl lik forma sanar. düştün gözümden nike...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt