İşte Selçuk İnan - Ayhan Akman Kavgasının Detayları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cavandayı sokması skandaldı gerçketen hiç beğenmem futbolunu kız gibidir selçuk ama bu tepkisinde haklı sonuna kadar..
son değişiklik hakkın kalmış 1-0 geridesin cavanda giriyor hadi josue girse anlarım da cavanda ne alakaysa

Bu selçuk denilen adamçok iyi çocuk ya futbolcu abilerine göre;

mancini ile sorun yaşadı sözde yanlış yerde oynatıyordu

Prandelli ile sorun yaşadı o da yanlış yerde oynatıyordu

Abdullah avcı ile sorun yaşadı

Milli takımda fatih terimle bile sorun yaşadı.

Şimdi riekerink ile de sorun yaşıyor..

Ya arkadaş melo gs kariyerinde hiçbir hoca ile sorun yaşamadı bu adam herkesle sorunlu ama sorsn melo çirkefti bu çok iyi çocuk...

'Sizin Sabri'yle arkamızdan çevirdiğiniz haltları biliyoruz'

burda millet sabri'ye yüklenmiş de benim bu cümleden anladığım. ayhan; sabri ve selçuk'un arkasında iş çevirmiş. sabri ile ayhan beraber selçuk'un kuyusunu kazsa sizin sabriyle arkamdan çevirdiğiniz haltları biliyoruz derdi

Selçuk haklı. Ayhan'ın tepkisi yersiz ve ayarsız olmuş. Doğal olarak Selçuk da altta kalmamış vermiş cevabını kudurtmuş Ayhan'ı.

Ayrıca Ayhan'ın "ben Galatasaray'ım" demesi de komik olmuş. Zamanında söylediği "seyirciler var mı" sözlerini unutmadık daha. Ayrıca Sabri üzerindeki ısrarda Ayhan'ın parmağı olduğunu düşünüyordum zaten. Selçuk'un bu sözleriyle iyice ortaya çıktı.

Riekerink ve ekibi defolup gitmeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sabri'nin Selçuk İnan'a karşı cephe açmasının nedeni Prandelli zamanı Selçuk'un Gökhan Zan için af talebinde Sabri'yi zikretmemesi (Gamaspor)
Prandelli dönemi Selçuk ve Burak'ın Sabri'yi dışlamasına karşılık; Sabri, Riekerink'in Selçuk'u kadroya almama kararını destekledi(Gamaspor)

:eek:ley:

Abi ben bide şunu anlamıyorum Ayhan,Ümit,Okan vs vs hayatlarında hiçbir hocalık kariyeri olmayan adamlar niye yardımcı abi..
Orhan var kimmiş o ya ne yapmış geçmişinde,yani bir hocanın yardımcı ekibi bu kadar mı zayıf olur,hadi tamam Riekerink reyis 2 kupa aldı bişeyler ispatladı..
Ama bu adamların Galatasaray'da top oynamak dışında ne gibi bi cwleri var..
Komik..
Onu geçelim Selçuk efendi yok diye bütün medya sanki mağlubiyet sebebi olarak görüyor ulan biz orada Drogbalı kadro ile bile kazanamadık bu kadar üzülmeyin bu kadar abartmayın orada başka şeyler dönüyor ince ince kıyıldı Galatasaray herkes hakem müthiş diyor ama hiç müthiş değil öyle teknik fauller verdi ki stres olarak mahfetti zaten bizi..
Serdar Aziz'e gelelim çocuğun bence bir gram suçu yok sen 3 aydır Semihle Chedjou ile kanser ettin zaten bizi abi bu 2 adamdan da iyi bu çocuk..
Sneijder'e söz etmem lazım anca konuş sahada hiçbir cacık yok ayrıca şu sol kanata kendini atmaktan vazgeç Bruma'yı mahfediyorsun orada..
Selçuk sana da bir söz ulan ne verdin ki yıllardır duran topların dışında sahada ayakta duracak halin yok zaten..
Tribin kime dünyaları yiyorsun bir gram top yok..
Sabri olum sen bu kulübün demirbaşısın herkes gider sen kalırsın lanet ediyorum seni görünce,
Cavanda gerçekten esrar kayan siyahi rapciler gibi topçu felan değil Mtv'de klipleri dönecek adam gerek yok futbolcu olmasaymış başka sektörlerde para kazanabilirmiş..
Herkese giydirdim ama haklıyım içim çok rahatladı şuanda..
He unutuyordum Dursun Özbek çok tipsizsin gerçekten senin tipini sevmediğim için eleştiriyorum çok iticisin,2 ay geç doğsan kulak olarak doğardın..

ali naci küçük ‏@nkucukk Selçuk bu takımın kaptanı ve 5 yılda kazanılan başarılarda büyük pay sahibi. Ancak, dün gece yaşananlar konusunda kimsenin bilmedikleri var

Bu bilgiye 20:00'den sonra ulaştım. Ve şaşırdım, akşam attığım tweetlerde Selçuk için yazdıklarımı geri almıyorum ama hata yaptığını gördüm
Peki, ne olmuş Kadıköy'de... Galatasaray, Selçuk İnan gibi değerine neden 'İdmana gelme' dedi. Kazanmak için 1 gün boyunca uğraştı...
Olaylar o kadar basit değilmiş! Başlayalım... Selçuk, oyuna alınmıyor ve hepimizin de doğal gördüğü o tepkiyi veriyor
Ancak, Selçuk İnan kulübede herkesi şok eden ifadeler kullanıyor. Deyim yerinde ise haklı iken haksız duruma düşüyor

Selçuk İnan, Ayhan Akman'a bugün çıkan sözlerin 10 katı fazlasını ediyor O sözler sonrasında kulübede arkadaşlarının önünde şunları söylüyor
Selçuk, Ayhan Akman'a " Hepinizden hesap soracağım. Bunun hesabını vereceksiniz. Gideceksiniz buradan" diyor...!!! Ben inanamadım ama doğru!
Ayhan Akman kulübede Kadıköy'de herkesin gözü önünde gerilimin tavan yapmaması adına susuyor. Ve maç bitimi bir hışımla içeri giriyor
Ayhan Akman, Selçuk'a dönüp “ Gel bakalım. Şimdi sor bana hesabını. Ne soracaksın bana” diyor. Ve hoş olmayan bir görüntü yaşanıyor
Soyunma odasında ise arkadaşlarının, yöneticilerin önünde çöp kovalarını tekmeleyip çıkıyor..
Galatasaray Yönetimi işte bu krizi çözme adına 1 gün boyunca uğraştı Tüm detayları Florya'da yaşananlar yarın @HurriyetSpor

Ne kamburmus bu abi. Bir nesil sabriyle büyüdü atamıyozda

Daha evvel bu herifin başlığına da yazmıştım sanırım, oyunculuk kariyeri boyunca Galatasaray forması dışında forma giymemiş 2 isim var bizde birisi Turgay Şeren diğer Bülent Korkmaz. Eğer Sabri futbolu Galatasaray' da bırakırsa adı bu iki isimle birlikte anılacak, sırf bu yüzden bile kovulmalı :tekme:

Daha evvel bu herifin başlığına da yazmıştım sanırım, oyunculuk kariyeri boyunca Galatasaray forması dışında forma giymemiş 2 isim var bizde birisi Turgay Şeren diğer Bülent Korkmaz. Eğer Sabri futbolu Galatasaray' da bırakırsa adı bu iki isimle birlikte anılacak, sırf bu yüzden bile kovulmalı :tekme:

Adam gibi biri alinsa riek gönderir bence abi. Tabi kalırsa

ali naci küçük ‏@nkucukk Selçuk bu takımın kaptanı ve 5 yılda kazanılan başarılarda büyük pay sahibi. Ancak, dün gece yaşananlar konusunda kimsenin bilmedikleri var

Bu bilgiye 20:00'den sonra ulaştım. Ve şaşırdım, akşam attığım tweetlerde Selçuk için yazdıklarımı geri almıyorum ama hata yaptığını gördüm
Peki, ne olmuş Kadıköy'de... Galatasaray, Selçuk İnan gibi değerine neden 'İdmana gelme' dedi. Kazanmak için 1 gün boyunca uğraştı...
Olaylar o kadar basit değilmiş! Başlayalım... Selçuk, oyuna alınmıyor ve hepimizin de doğal gördüğü o tepkiyi veriyor
Ancak, Selçuk İnan kulübede herkesi şok eden ifadeler kullanıyor. Deyim yerinde ise haklı iken haksız duruma düşüyor

Selçuk İnan, Ayhan Akman'a bugün çıkan sözlerin 10 katı fazlasını ediyor O sözler sonrasında kulübede arkadaşlarının önünde şunları söylüyor
Selçuk, Ayhan Akman'a " Hepinizden hesap soracağım. Bunun hesabını vereceksiniz. Gideceksiniz buradan" diyor...!!! Ben inanamadım ama doğru!
Ayhan Akman kulübede Kadıköy'de herkesin gözü önünde gerilimin tavan yapmaması adına susuyor. Ve maç bitimi bir hışımla içeri giriyor
Ayhan Akman, Selçuk'a dönüp “ Gel bakalım. Şimdi sor bana hesabını. Ne soracaksın bana” diyor. Ve hoş olmayan bir görüntü yaşanıyor
Soyunma odasında ise arkadaşlarının, yöneticilerin önünde çöp kovalarını tekmeleyip çıkıyor..
Galatasaray Yönetimi işte bu krizi çözme adına 1 gün boyunca uğraştı Tüm detayları Florya'da yaşananlar yarın @HurriyetSpor

Selcuk sportif direktör galiba

Üst Alt