İşte Selçuk İnan - Ayhan Akman Kavgasının Detayları! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Linnes' e şans verebilir, vermiyor mu iddia ediyorum Semih, Chedjou, Hamit hepsi ondan daha iyi oynar sağ bekte. Riekerink, Ayhan Akman eli ile yönetimin oyuncağı olmuş, bu saatten sonra Rikerink' in Galatasaray' a hiç bir faydası olmaz.

Ben Serdarin oynamasinın da yönetimin kararı oldugunu dusunuom bilmem katılır mısın abim.

Riekin olmasını çok istedim ben. Duruşuyla, karakteriyle yakışıyordu fakat teknik olarak eksik kaldı. Sıfırdan bir hoca yaratmak çok zor bir şey.

Yalnız adam 1 maçta kesildi yine olay oldu suç bunda değil bunu böylesine bir maçta kesenlerde ulan yenilirseniz bu işin böyle olacağını göremiyor musunuz aptal herifler.

Ben kadroyu görür görmez umarım maçı kazanırız yoksa iş Selçuk krizine döner dedim, oyuna alsaydı yine sadece Selçuk olsaydı böyle olmazdı ya bağlarlardı konuyu ama adamı ısıtıp ısıtıp oyuna almaz sağ bek alırsan kesmek istediğin adam senin sonunu hazırlar. Ha o aklı kim verdi, Selçuk gerçekten performansı yüzünden mi kesilmek isteniyor orası ayrı ama Selçuk verdiği tepkilerde sonuna kadar haklı.

Bu takımda 3 sıkıntı var Sabri,Selçuk ve Sneijder...

Garip garip işler oluyor ve acayip canımı sıkıyor sene başında Linnes ile başlandı ilk maç Sinan geriye gelmedi Linnes tek kaldı sürekli atak yedik 30. dakikada oyundan çıktı. Sonraki maç Yasin, Sabri başladı ve o şekilde devam etti. Cavanda oyuna sonradan dahil olmaya başladı tam Sabri kesildi kesilecek derken Trabzon maçında Cavanda 11'de başladı ama o zamana kadar Sağ önde oynayan Yasin ne tesadüftür ki o maçta 11 başlamadı defansa desteği 0 olan Podolski başladı. Bu sefer Cavanda kesildi Sabri tekrar formayı kapıp alternatifsiz ilan edildi.

Aynı şekilde De Jong sakatlığı geçti. Selçuk'tan formayı alacak dedik. Kayseri maçında her şey iyi giderken takım çok iyi oynarken 45. dakika 2 saçma sapan değişiklik yapıldı. Ve maç 1-1 bitti. Selçuk çıktı takım üretken olamadı muhabbeti döndü. Üstüne bir müddet De Jong forma şansı bulamadı. Trabzon maçında ve Adana maçında sonradan oyuna girdi ve iyi oynadı, Başakşehir maçında Tolga cezalı olunca ilk 11'de başladı ve orta saha da belki de tek başına direndi. Bu sefer De Jong kesecek galiba Selçuk'u dedik yine olmayacak işler, saçma sapan kadro,taktik,oyun malubiyet ve muhtemelen haftaya Selçuk-Tolga başlar De Jong kolay kolay forma bulamaz.

Adamların nasıl lobileri varsa ayrı ayrı oynamaları için elinden gelen yapılıyor. Burada tek alternatifsiz Sneijder, Josue alındı ama hiç umut vermedi bunlar gibi kesebilir dedirtmedi.

Son düzenleme:
Yalnız adam 1 maçta kesildi yine olay oldu suç bunda değil bunu böylesine bir maçta kesenlerde ulan yenilirseniz bu işin böyle olacağını göremiyor musunuz aptal herifler.

Ben kadroyu görür görmez umarım maçı kazanırız yoksa iş Selçuk krizine döner dedim, oyuna alsaydı yine sadece Selçuk olsaydı böyle olmazdı ya bağlarlardı konuyu ama adamı ısıtıp ısıtıp oyuna almaz sağ bek alırsan kesmek istediğin adam senin sonunu hazırlar. Ha o aklı kim verdi, Selçuk gerçekten performansı yüzünden mi kesilmek isteniyor orası ayrı ama Selçuk verdiği tepkilerde sonuna kadar haklı.

Bu takımda 3 sıkıntı var Sabri,Selçuk ve Sneijder...

Garip garip işler oluyor ve acayip canımı sıkıyor sene başında Linnes ile başlandı ilk maç Sinan geriye gelmedi Linnes tek kaldı sürekli atak yedik 30. dakikada oyundan çıktı. Sonraki maç Yasin, Sabri başladı ve o şekilde devam etti. Cavanda oyuna sonradan dahil olmaya başladı tam Sabri kesildi kesilecek derken Trabzon maçında Cavanda 11'de başladı ama o zamana kadar Sağ önde oynayan Yasin ne tesadüftür ki o maçta 11 başlamadı defansa desteği 0 olan Podolski başladı. Bu sefer Cavanda kesildi Sabri tekrar formayı kapıp alternatifsiz ilan edildi.

Aynı şekilde De Jong sakatlığı geçti. Selçuk'tan formayı alacak dedik. Kayseri maçında her şey iyi giderken takım çok iyi oynarken 45. dakika 2 saçma sapan değişiklik yapıldı. Ve maç 1-1 bitti. Selçuk çıktı takım üretken olamadı muhabbeti döndü. Üstüne bir müddet De Jong forma şansı bulamadı. Trabzon maçında ve Adana maçında sonradan oyuna girdi ve iyi oynadı, Başakşehir maçında Tolga cezalı olunca ilk 11'de başladı ve orta saha da belki de tek başına direndi. Bu sefer De Jong kesecek galiba Selçuk'u dedik yine olmayacak işler, saçma sapan kadro,taktik,oyun malubiyet ve muhtemelen haftaya Selçuk-Tolga başlar De Jong kolay kolay forma bulamaz.

Adamların nasıl lobileri varsa ayrı ayrı oynamaları için elinden gelen yapılıyor. Burada tek alternatifsiz Sneijder, Josue alındı ama hiç umut vermedi bunlar gibi kesebilir dedirtmedi.

Bu hikaye'nin dizisini ceksek tutar vallah en az icerde kadar izlenir

Hepsinin Allah belasını versin, trilyonluk eşşekler dedikoducu mahalle karılarına döndüler futbol oynamak yerine. Adamların ceza alanına giremedik, bunun utancını yaşayacaklarına dönen laflara bak. Ne Sabriymiş arkadaş bi kurtulamadık lan şaka gibi düşünüp düşünüp artık sinirden gülmeye başlıyorum. Ulan Linnesi bir kesti adam bir daha da almıyor kadroya, hep şüpheyle yaklaşmıştım ama artık eminim Riekerinkten bir yol olmaz (Eren-Cavanda değişikliğine değinmiyorum bile). Biz koca kulüp niye Sabriyle selçukla orhan atikle yok efendim ayhanla mayhanla ugraşıyoruz yaw delimiyiz diyorum sonra bi bakıyorum başkan dursun özbek, sorumlu levent bilmemneoğlu.

Olaylar git gide ne kadar cok milli takimdaki arda ve tayfasi - terim tarzina donusuyor goruyor musunuz ? bunlarin hepsi gercekten yasaniyor da olsa kurgu da olsa ,ayni milli takimdaki gibi , taraflarin hepsinin isine yariyor

cunku 4 macta 9 puan kaybedilmis olmasinin gercegi unutturularak baska sorunlara yonlendiriliyoruz , dizi izler gibi selcuk-ayhan ne olacak ona bakiyoruz .. su an konusulmasi gereken puan durumlari , maas tablolari en son siralara geriliyor

ve dikkat edin boyle problemlerin buyuk kismi (ozellikle sonsuz sekilde devam edenler) hep GS camiasi icinde isim yapmis kisiler arasinda cikiyor , aysal-terim , terim-arda , sabri-selcuk , ayhan-sabri-selcuk , abdullah avci - selcuk , amerikadaki x sahis - terim ve feldkamp , zamaninda hagi - kadro disi birakilan 4 oyuncu

kesin atladiklarim da vardir , eski zamandan fatihler , emre b. , karan-amerikadaki tartismalari ... himmet ,haci hoca isi en cok bizde , yoneticiler icinde entrika bizde , futbolcu gruplasmasi bizde

birinin artik cikip bu kadar sorunlu adam neden bu camia kokenli diye hesap sormasi lazim

not : eskiden adnan polat, adnan sezgin problemleri vardi , bir ara fatih goksen , fatih isbecer , cuneyt tanman ciktilar , simdi de levent , mehmet ozbek vs vs vs uzar gider

Son düzenleme:
Üst Alt