İtiraf- Destek Topici !


Cevap: İtiraf- Destek Topici !Benim sülalemin(Anne tarafı-Baba tarafı) gelene gelinler damatlar da dahil beşiktaşlı. aradan bir iki tane sıyrılmışlar var. İşte onlardan biri de benim.7-8 yaşına kadar çoğunlukla:D Beşiktaşlıydım. Bjk, Diyarbakırspor hatta ve hatta Fb yi bile tuttum:'( ama sonunda doğruyu buldum. Ama o takımları tutmam sevgiden değil, değişiklik olsun!
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Benim sülalemin(Anne tarafı-Baba tarafı) gelene gelinler damatlar da dahil beşiktaşlı. aradan bir iki tane sıyrılmışlar var. İşte onlardan biri de benim.7-8 yaşına kadar çoğunlukla:D Beşiktaşlıydım. Bjk, Diyarbakırspor hatta ve hatta Fb yi bile tuttum:'( ama sonunda doğruyu buldum. Ama o takımları tutmam sevgiden değil, değişiklik olsun!Okuduk Değerlenirdik : Sonçta doğru yolu bulmuşsun önemli olanda bu zaten aslında tecrübelerini kitaba dönüştürebilirsin : Eziklik Günleri diye :D ( Şaka şaka :) )Hayatta başarılar ... :)
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Benim anne tarafın olduğu gibi F5lidir.Annem dahil.Dayım hariç.(Dayımın da Galatasaraylı olma sebebi Hayrettin Demirbaş.Dayımla Aynı takımda kalecilik yaptıkları için Hayrettin abi dayıma doğru yolu gösterdi.)Baba tarafım da Koyu Galatasaraylıdır.Küçükken her takımı tutmuşumdur.Ama sonra babam sağolsun bak evladım bu yol doğru yoldur diyerekten beni Galatasaraylı yapmıştır...:D
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Sülale geneline bakılırsa gs ve f5 ağırlıkta bjk çok az var.Belkide abim sayesinde doğuştan galatasaraylıyım.Ama 6-7 yaşlarında amca oğlu zorla ts yi tutturmuştu.Sonra GS ye tekrar geçtim.:)
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Bakkaldan 8 yaşındayken Toto sürpriz yumurtalardan çaldım:DSüpersin :)

Parasını geri verki Hakkı kalmasın :DBenim anne tarafın olduğu gibi F5lidir.Annem dahil.Dayım hariç.(Dayımın da Galatasaraylı olma sebebi Hayrettin Demirbaş.Dayımla Aynı takımda kalecilik yaptıkları için Hayrettin abi dayıma doğru yolu gösterdi.)Baba tarafım da Koyu Galatasaraylıdır.Küçükken her takımı tutmuşumdur.Ama sonra babam sağolsun bak evladım bu yol doğru yoldur diyerekten beni Galatasaraylı yapmıştır...:DÖnemli olan doğru yolu bulmak :D Başarılar...:ka19:Şuana kadar güzel gidiyoruz hadi itrafçılar ....:asd:
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Küçükten dj programına çıkmıştım.Bana hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında beni kandırdılar ve Trabzonspor dedirtmişlerdi.Acı ama gerçek fb'yi 4 saat tuttum ve bir daha takım tutmadım.Uefa Kupasını aldığımızda GALATASARAY'ı tuttum.Bu arada annemi de GALATASARAY'lı yaptım.:)
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !2 3 yıl önce dersaneye ekmiştim.O senede evde pc yoktu.İnternet kafede fm oynamaya kaçıodum.bir gün yaklaşık 5 saat oynadım oyunumu kaydetmeden elektrikler kesildi.Oyunu kaydedemedim diye çok sinirlenmiştim.Parayı vermeden firar ettim kafeden.:)
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Küçükten dj programına çıkmıştım.Bana hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında beni kandırdılar ve Trabzonspor dedirtmişlerdi.Acı ama gerçek fb'yi 4 saat tuttum ve bir daha takım tutmadım.Uefa Kupasını aldığımızda GALATASARAY'ı tuttum.Bu arada annemi de GALATASARAY'lı yaptım.:)Bende 13 küçük yaşta çocuğu G.Saraylı yaptım şuana kadar

Sonuncusuda : Dün gece Bjk'li kuzenimdi :D2 3 yıl önce dersaneye ekmiştim.O senede evde pc yoktu.İnternet kafede fm oynamaya kaçıodum.bir gün yaklaşık 5 saat oynadım oyunumu kaydetmeden elektrikler kesildi.Oyunu kaydedemedim diye çok sinirlenmiştim.Parayı vermeden firar ettim kafeden.:)Ahahh İşte Bu ! :D
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Küçükken alt komşularımızın aterisini çalmıştım :D Ama sonra geri vermiştim :asd: :008:
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !6. siniftayken duvara .pne samet yazmistim sonra butun sinif benim yuzumden ceza almisti :eek:
 
Cevap: İtiraf- Destek Topici !Suanki kiz arkadasimi bir dügünde(Arkadasimin abisinin dügününde) diger bi hiyardan "caldim" :DIspanya'dayken kaldigim oteli bir güzelce dagittim :D Lobide oturmus gitar caldim, üstümde sadece boxerlerim ve valencia formam vardi.Gecen yil Türkiyede tanimadigin kisilerle poker oyunlarina katilip,hepsini soydum xDKiz arkadasim deli dolu birisi o yüzden onu seviyorum.6 yasindayken marketten 7 tane lollipop arakladim :p
 
Üst Alt