# Ivelin İvanov - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ivelin İvanov

Cevap: "Galatasaray benimle ilgileniyor"

Ben yanlışmı hatırlıyorum millet burda Popov'u bir ara yere göğe sığdıramıyordu,şimdi niye kötü oldu?

Sağ kanada adam gibi bi transfer yapılsın.Popov falan anca rotasyon oyuncusu olur bizde

Daha once cıkan Grosicki den bin kat daha iyi futbolcu oldugu kesin.

Ama kim alıyor bu futbolcuları merak icindeyim.

Aydın=10 üzerinden 4

Pino=10 üzerinden 6

Kazım=10 üzerinden 6

Grosicki,Popov=10 üzerinden 7

Şimdi senin elinde 10 üerinden 6lık 2 tane futbolcun varken gidip 7lik oyuncu almanın mantığı yok.Alacaksan 8lik 9luk oyuncu alacaksın ki takımın kalitesi artsın

Cevap: Popov: "G.Saray beni istiyor"

sonuna kadar gereksiz olur. Yabancı kontenjanı bu adam yerine daha iyi biriyle doldurulabilir.

İlk Hedef O Mu ?

Bulgaristan'ın spor portalı Sportline.bg'ye Ivelin Popov, takımımızın G.Antepspor'a transfer teklifinde bulunacağını ifade etti.

Gaziantepspor'da top koşturan Bulgar yıldız Ivelin Popov, Bulgaristan'ın spor portalı Sportline.bg'ye verdiği röportajda, Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiğini açıkladı. Genç futbolcu, sarı-kırmızılıların bonservisi için Gaziantepspor'a yüksek bir rakam önereceğini savundu.

Popov, "Galatasaray'ın benimle olan ilgisi devam ediyor. Galatasaray'ın benim için oldukça yüksek bir rakam teklif edeceğini duydum. Ancak Gaziantepspor'daki yöneticilerim beni bırakır mı bilmiyorum. Başka bir takıma gidebilirim. Eğer Galatasaray'a gidersem bundan mutluluk duyarım. Aynı zamanda Almanya ve İspanya'dan da taliplerim var" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Cevap: # Ivelin Popov

Popov isteriz tabiki. Ayrıca adamın bize gelmek istemesi olumlu.

Antepin avrupa kupası ön elemesinde eleniceğini biliyor. Aynı hesap yani 1 sene sonra Galatasarayla avrupa da oynarım.

Cevap: # Ivelin Popov

Ayrıca kanat oyuncusu ama 8 golü var. Yaş 23. Kesinlikle alınmalı. Böyle adamlara yatırım yapacaksın işte. Millet tutturuyo bazen genç yetenek bulalım Brezilya, Afrika, italya falan. Ulan adam burnumuzun dibinde işte. Alın

Üst Alt